Кому вы больше симпатизируете?

Кому вы больше симпатизируете?

  • Виктор ЮЩЕНКО

    Голосів: 63 34.4%
  • Юлия ТИМОШЕНКО

    Голосів: 54 29.5%
  • Никого из вышеназванных

    Голосів: 67 36.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    183

foosya

New Member
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

Тимошенко - коза с косичкой! Пусть идет дальше в Плей Бое снимается.
 

Milora

райская преисподняя
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

foosya сказав(ла):
Тимошенко - коза с косичкой! Пусть идет дальше в Плей Бое снимается.

Кажєи що хочеш, тобі цього заборонити я неможу! Яле й думки своеї я не зміню! :fart:
 

BOSCH

Safety & Security
Мені наприклад подобається як політик юрист Інна Богословська ( Всеукраїнська громадська організація "Віче України" ).Одна з небагатьох жінок-політиків, що пропонує змістовний стратегічний план розвитку країни на 15-20 років.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

Milora сказав(ла):
Мені подобається її прагнення перемогти.....
Да уж критерий для выбора просто сног сшабательный... Я так думаю что у Януковича "прагнення перемогти" не меньше.... У Лукашенкы "прагнення перемогти" вообще зашкаливает.... А вот от подходов её команды меня тошнит.... Мне её "прагнення перемогти" не колышат, меня более напрягает то что на её митинг народ с деревень свозили как в цирк.... А вот ступеньки возле её штаба в Сумах почисти некому... Вот это подход... лед уже сантиметров пять...
 

taurus__73

New Member
Модератор
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

BOSCH сказав(ла):
Мені наприклад подобається як політик юрист Інна Богословська ( Всеукраїнська громадська організація "Віче України" ).Одна з небагатьох жінок-політиків, що пропонує змістовний стратегічний план розвитку країни на 15-20 років.
Стелит она конечно не плохо, вот только ты эту программу читал??? А выдай пару цитат от туда? Ты мне ответь откуда БАБЛО??? И не малое.. За ней кто-то стоит?? Я так думаю Пинчук...
 

Milora

райская преисподняя
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

taurus__73 сказав(ла):
Да уж критерий для выбора просто сног сшабательный... Я так думаю что у Януковича "прагнення перемогти" не меньше.... У Лукашенкы "прагнення перемогти" вообще зашкаливает.... А вот от подходов её команды меня тошнит.... Мне её "прагнення перемогти" не колышат, меня более напрягает то что на её митинг народ с деревень свозили как в цирк.... А вот ступеньки возле её штаба в Сумах почисти некому... Вот это подход... лед уже сантиметров пять...
Я мала на увазі прагнення до перемоги мирним шляхом, а не "йти по трупах" як у перелічених тобою політиків. У неї теж н план розвитку країни, який вона намагалася впровадити у дійсність, ане їй перекрили шлях до цього!!!
 

BOSCH

Safety & Security
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

taurus__73 сказав(ла):
Стелит она конечно не плохо, вот только ты эту программу читал??? А выдай пару цитат от туда? Ты мне ответь откуда БАБЛО??? И не малое.. За ней кто-то стоит?? Я так думаю Пинчук...
Я взагалі дівчина. Я перечитувала неодноразово і її програму і підручник під її редакцією.Що стосується тез її програми, які ви шановний taurus__73 хочете щоб я процетувала, то тут на мою думку треба конкретизувати своє запитання. Відповім з радістю на будь яке запитання щодо програми розвитку країни.
 

Dr_Faust

New Member
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

taurus__73 сказав(ла):
.... Мне её "прагнення перемогти" не колышат, меня более напрягает то что на её митинг народ с деревень свозили как в цирк.... А вот ступеньки возле её штаба в Сумах почисти некому... Вот это подход... лед уже сантиметров пять...
Так, на її мітинг людей звезли на 30 автобусах - а це близько 1500 чоловік...
Хоча на площі було тисяч з 40-50, а це була середина робочого дня. Полюбляють в нашому місті слухати передвиборні програми...
З її виступу більш за все дратує прихована реклама ПР, та її позиція "Або я, або янукович!", "Для мене Порошенко та янукович - однакові, підкажіть, з ким мені робити коаліцію", та наїзди на НСНУ.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

BOSCH сказав(ла):
Я взагалі дівчина. Я перечитувала неодноразово і її програму і підручник під її редакцією.Що стосується тез її програми, які ви шановний taurus__73 хочете щоб я процетувала, то тут на мою думку треба конкретизувати своє запитання. Відповім з радістю на будь яке запитання щодо програми розвитку країни.
Ответь откуда деньги на предвыбную агитацию??? И кто в случае её победы будет премьером, министром внутренних дел и министром аграрной политики...
 

BOSCH

Safety & Security
Ответ: Кому вы больше симпатизируете?

taurus__73 сказав(ла):
Ответь откуда деньги на предвыбную агитацию???
Я бачу шановний, що Ви взагалі не уявляєте масштаби електорату цієї партії, і яким чином акумулюються кошти у всеукраїнського громадського об'єднання. Цією інформацією не володіють навіть обласні осередки партії, але 15 лютого 2003 року було засновано Фонд "Віче України" як ініціативу громадян України. За допомогою фонду й ведеться роз'яснювальна робота щодо парламентських виборів 2006 року. А план розвитку країни - це праця політиків та економістів, філософів та бізнесменів, фінансистів та викладачів, лікарів і науковців, робітників і чиновників, священників і художників, дизайнерів та будівельників, домогосподарок та політологів, письменників і депутатів усіх рівнів, студентів і пенсіонерів, військових та юристів - усіх людей доброї волі.


И кто в случае её победы будет премьером, министром внутренних дел и министром аграрной политики...
Зараз, згідно нового законодавства дещо змінилася схема призначення людей на керівні посади в уряді. Уряд формує парламентська більшість, а не окрема політична сила. На мій погляд це непринципова позиція зараз, хто ким буде в новому уряді. Головне - ідеологія. Всі міністри повинні працювати на однакову мету, і нести відповідальність за кожен крок зроблений урядом України.У команді "Віче України" достатньо грамотних людей та топ-менеджерів щоб очолити уряд не тільки України.
 
Останнє редагування:
Зверху