Кому вы больше симпатизируете?

Кому вы больше симпатизируете?

  • Виктор ЮЩЕНКО

    Голосів: 63 34.4%
  • Юлия ТИМОШЕНКО

    Голосів: 54 29.5%
  • Никого из вышеназванных

    Голосів: 67 36.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    183

Sim$Dim

бесконечная жесть
Кому вы больше симпатизируете: Ющенко или Тимошенко? Почему?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Тимошенко. Тому що...
1. Жінка (уже вибачте за фемінізм).
2. Мені не потрібен президент, який не взмозі сам керувати. Про погане оточення чула давно, багато що було зрозуміло й так, Тимошенко навела факти.
3. Тимошенко вигнали, а Порошенко все одно залишився в оточенні Ющенко.
4. Треба вміти вигравати і програвати, а не позбуватися супротивників. Це не Юлія Володимирівна створила Ющенко імідж немічного президента, він сам все для цього зробив. А виправляти треба було іншими методами. Висказування Рибачука схожі на дитячі: "Сама дура!".
 

FAINT

I Like California
не один не другой!
тимошенко на сахаре нажилась!!!
ющенко сына обеспечил!
и еше зашишал в начале шо це его,він стипендию получа!
 

FAINT

I Like California
видут они себя херово!
я за их на нашеи майдане депутатов материл!
люди за них жизни готовы были отдать!
а они...вообшем верь самому себе!
 

Fratello

Любимый
Sim$Dim сказав(ла):
Кому вы больше симпатизируете: Ющенко или Тимошенко? Почему?
КАжись рейтин Юща упал, как когдато и рейтинг Кучмы!гггг я лично за Юлю это политик а не заручкик кумы и кума !
 

Satori

Well-Known Member
Тимошенко. В норомальной стране она бы стала великим политиком. А здесь ей не дали никаких рычагов менять что то в этой стране. Ни мясную мафию разогнать ни сахарную ни нефтяную - так вроде как заставки должна была быть. Что бы за ее спиной по прежнему все делили и грабили.
Жаль. но ничего страшного - правительства меняют довольно часто. Нормальный процесс.
 

Honey

New Member
Никому, они заставили всех поверить в себя а теперь просто люди все в них разочаровались. Они проголосовали за власть а получают и там безпорядок.
 
S

sensey

Guest
Мої симпатії на боці Віктора Андрійовича. Тимошенко більше говорить, ніж робить. Нормальна людина повинна відповідати за свої слова. Говориш, що подешевшає бензин? Зроби. А якщо не впевнена - не говори.
 

Alin4ik

красотулька
я на стороне юли. а ющенко как и кучма стал марионеткой в руках шайки бандюков.
 
Зверху