Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

Вибачте але я не розумію російської, тому прошу вас наступного разу звертатися до мене з запитаннями рідною, державною, українською мовою!:finest: ...
І не задавайте тупих питань… Як там щодо російських фірм що вас забирали з руками і ногами на роботу? Хоч криза на них не дуже подіяла? Бо я ж переживаю, що ви не від’їдете на отчизну в запланований строк… :evil:
МАХ, дуже прошу, не загострюй спілкування, бо щось останнім часом нерви здають переважно у тебе. Не обов'язково на щось образливе писати у відповідь щось ще більш образливе, бо існують певні межи за якими вже буде бан. Що занадто, то не здраво.
 

Zuzuka

прагну...
Re: ГЛОБАЛЬНАЯ ПОЛИТИКА

ВО СВобода інша тема. можете висловитись туди.

Шовінізм (фр. chauvinisme, в англ. версії — джингоїзм) — найодіозніша форма націоналізму, пропагування національної винятковості, протиставлення інтересів однієї нації інтересам іншої нації, поширення ідей національної переваги, розпалювання національної ворожнечі й ненависті.



свобода не пропагує зверхність однією нації над іншою. Свобода пропагує любов до своєї нації і повага всіх інших, це є націоналізм. ви плутаєте поняття нацизм і націоналізм.
 

dreadfin

Member
Re: ВО "Свобода"

Предлагаю заценить новый клип Скрябина "Нас кинули":



За такие клипы как бы он не повторил судьбу Цоя и Талькова:shock:
 

МАХ

Active Member
Re: ВО "Свобода"

Предлагаю заценить новый клип Скрябина "Нас кинули":



За такие клипы как бы он не повторил судьбу Цоя и Талькова:shock:
Кліп, як кліп.. а от пісня дійсно класна... я навіть вже викладував її..
 

Марсия

New Member
Re: Якби СРСР не розпався?

так. таке було і є популярно серед студентів. про хабарі не знаю - не даю і не беру.
не треба було підписувати собі вирок = іти на бюджет.
Там действительно учатся умные ,но бедные люди,а не те кто купил себе диплом,но грамотно даже писать не может.

Образование и медицина должна быть бесплатной.
 

Zuzuka

прагну...
Re: Якби СРСР не розпався?

треба самовдосконалюватись. бюджетна основа - конкуренція розуму та здібностей. комерція для тих, хто не виграв конкуренцію.

Марсія, які у вас підстави прив"язувати людям купівлю диплому?
 
Зверху