Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

Коста перенесите последнее высказывание Зузуки из темы СССР в эту тему,а то выглядит так,как будто она мне вопрос задала,а я уклоняюсь от ответа
Можна і так. Всеодно там оффтоп, який, до речи саме Ви і викликали. Тому всеодно з Вашого переношу :).
 

Марсия

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Еміграція в Україну

Ви в школі вчились? Гадаю, що так. Так ось нагадаю, що показники бувають абсолютні (якщо Вам так захотілось говорити про українців, то це скільки всього українців зафіксовано в протиправній діяльності, чи по ним ведеться розробка) і відносні (процентне відношення українців, скажімо, що проживають в Сумах і перебувають в конфлікті з Кодексом до їх загального числа в тих же Сумах). Як ви гадаєте, який показник більший - для українців чи для циган? Якщо у Вас є знайомі, що працюють в МВС, поцікавтесь. Можливо, тоді полишите "літати за хмарками" та опуститесь на грішну Землю. :
(
Читая подобные рассуждения я понимаю,почему "ярых националистов" сравнивают с "нацистами".Названия у них вроде бы разные,а идеи и мысли одинаковые.Гитлер также рассуждал по поводу евреев,отправляя их в газовые камеры.


ось нагадаю, що показники бувають абсолютні
А свою статистику можете взять и сходить с ней в туалет. Не вам брать на себя роль судьи.



P.S.Косту попрошу не удалять эти сообщения т.к. по другому с "некоторыми " я не могу объяснятся.
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Еміграція в Україну

Марсия вы всётаки побольше читайте ,чтобы понять очень простые речи.И прочтите откуда взялся нацизм не в вашем понимании,а вообще.Хотя чем украинцы не биологически избранная расса?Мы лучшие и это не подлежит обсуждению...
 

МАХ

Active Member
Цікава річ не вступаючи в суперечки, не відстоюючи свою думку, просто почитати… і розумієш, що більшості взагалі байдуже майбутнє України, одні заходять просто попиз….сать, інші просто показати який він гарний письменник /оратор, показати весь свій словарний запас, ще хтось полити когось брудом, хтось відстоює чиїсь інтереси.. хтось пристроївся вчителем української мови, виправляючи помилки… банально виходить… навіть огидно читати, бо розумієш що ця балаканина н може нічого змінити… Який сенс створювати ілюзію що хтось щось може змінити?

"Психологический признак кризиса государственности - это когда средний гражданин страны чувствует себя умней правительства."
Ф. Искандерн


Хтось пише потрібен новий Ленін, бо коли всі боялись менше крали, але забуває про те що це не вирішення проблеми а перекладання її на наступні покоління… Хтось згадує СССР… все це просто доходить до смішного…
Патріотизм чи націоналізм, байдуже, головне що в середині людини! Яке її відношення до оточуючих, співгромадян своїх…
От дехто закликає що патріотизмом країну не нагодуєш, потрібно працювати!!! Смішно.. давайте що робити, куди йти.. якщо кожний набиває власні кишені… невже не зрозуміло, що вкалуючи день і ніч країні не допоможеш, якщо влада не зміниться ідеологічно… За ради чого працювати? За ради себе? Так вибачте це і є думки про власні кишені.. на цю владу? Яка збагачує олігархів???... Сенс сперечання? Жодного… це ж не змінює нас, ніяким чином не змінює наші принципи… а все тому що ми не чуємо один одного.. і виходить що ми не краще наших депутатів… бо більшості за щастя просто посперечатися… відстоювати просту іншу точку зору, нехай вона й неправдива, зате я буду її відстоювати, буду наводити аргументи, нехай навіть це не аргументи а банальні образи чи просто перехід на особистості… просто базар влаштували…
Можливо годі розфарбовувати в різні кольори один одного, а іноді й брудом поливати? Чи без цього буде нецікавим перебування на форумі??? Це ні до чого не призводить.. після прочитаного коментарів деяких осіб я вирішив голосувати за Тягнибоку… бо дехто переходить межу дозволеного, і протиставляючи себе націоналістам, не помічають як протиставлять себе всій державі, що несе загрозу Україні… от тому вважаю що потрібен країні справжній націоналіст… Бо більш нічого немає… якби ж була партія з народу… прості люди об’єдналися, які б не мали за плечима капіталу і олігархів, і відстоювали ідею до об’єднання за ради просто розвитку держави… віддав би голос не роздумуючи…
Я ж бажаю Україні лише доброго… не залежно від того хто при владі… не залежно якою мовою спілкуються, якої національності… і лише в цьому полягає так званий мій патріотизм…
 

Zuzuka

прагну...
Re: ВО "Свобода"

ану покажіть де я виклада саме свої ідеї. ви плутаєте ідеї ВО Свобода з власними забаганками.
 

ANDREW

Member
Re: Юлія Тимошенко

не можу проходити остаронь долі своєї країни, а її вирішуються поки політичні проекти, а не народ, тому доводиться подтримувати якусь з них. це нормально. погано коли людині чхати. вважаю, що голосувати проти всіх - егоїстично, означає за всіх, засіб виправдання себе: я за тих не голосував і за цих теж, я нейтральний! угу, нейтральний, в данному випадку = байдужий, байдужий до себе...
Детский сад, перечетаете через пару тройку лет сами будете смеяться.....
 

Марсия

New Member
Re: Юлія Тимошенко

не можу проходити остаронь долі своєї країни,
И что же вы такое для нее делаете? Рекламируете "свободу" и ненависть к русскому языку?


погано коли людині чхати.
вважаю, що голосувати проти всіх - егоїстично, означає за всіх, засіб виправдання себе: я за тих не голосував і за цих теж, я нейтральний! угу, нейтральний, в данному випадку = байдужий, байдужий до себе...
Где же вы такие тренинги проходите,чтобы так людям голову забивать?
 
Зверху