Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Re: Якби СРСР не розпався?

факти викладайте.у мене по особистим спостереженням теж думка про вашу освіту склалась, а може про її відсутність. але я не дозволяю собі кричати про законність видання вам будь-якого диплому чи атестату. то чому ви собі це дозволяєте? нехай це буде оффтоп і його видалять, але всі побачать це.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

В зв'язку, що форум інколи не зовсів адекватно сприймає перенос повідомлень з одної теми до іншої, попереджаю, що я вже вдруге спостерігаю "глюки" після таких переносів. Першого разу зникли у невідомому напрямку 2 повідомлення, а зараз перенесені повідомлення опинились відразу у двох темах.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Якби СРСР не розпався?

А где можно поговорить про гражданскую войну? Так как при таких событиях которые сейчас происходят я считаю если ситуация не поправится неизбежно. В моем понимании новой гражданской войны то она будет только против нынешней власти и олигархов и только против них я хочу воевать.
 

Марсия

New Member
Re: Якби СРСР не розпався?

факти викладайте.у мене по особистим спостереженням теж думка про вашу освіту склалась, а може про її відсутність. але я не дозволяю собі кричати про законність видання вам будь-якого диплому чи атестату. то чому ви собі це дозволяєте? .
Разве я написала ваше имя?Вот что я написала:

Там действительно учатся умные ,но бедные люди,а не те кто купил себе диплом,но грамотно даже писать не может.
но если вы там узнали себя,то вам виднее ,спорить не буду.
 

Zuzuka

прагну...
Re: Якби СРСР не розпався?

ви дорікали в іншій темі про мої дипломи. тепер тут почали., почали віляти. у вас відсутня позиція чи послідовність.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

А где можно поговорить про гражданскую войну? Так как при таких событиях которые сейчас происходят я считаю если ситуация не поправится неизбежно. В моем понимании новой гражданской войны то она будет только против нынешней власти и олигархов и только против них я хочу воевать.
Modd, згідно привил цього форуму, в його межах ніде. Бо так чи інакше але це приведе до порушення деяких пунктів правил. Тому тему про громадянську війну зачинемо. І дай бог до неї не портатися.
 

Марсия

New Member
Re: Якби СРСР не розпався?

ви дорікали в іншій темі про мої дипломи. тепер тут почали., почали віляти. у вас відсутня позиція чи послідовність.
В той теме я вам конкретно задала вопрос о вашем образовании,а в этой сказала об образовании в общем.

тепер тут почали., почали віляти. у вас відсутня позиція чи послідовність.
я не виновата,что у вас мания преследования .
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

Modd, згідно привил цього форуму, в його межах ніде. Бо так чи інакше але це приведе до порушення деяких пунктів правил. Тому тему про громадянську війну зачинемо. І дай бог до неї не портатися.
Ок! Но все равно кажется что это может случится в каком-то проявлении, если кто-то на верху не одумается. всё на эту тему больше не пишу.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

Ок! Но все равно кажется что это может случится в каком-то проявлении, если кто-то на верху не одумается. всё на эту тему больше не пишу.
Може. Але краще не провокувати і не накручувати себе, бо саме верхівка і отримає від цього користь. Звісно не уся, а частина, яка переможе, але всеодно нашими силами і нашими життями.
 

Марсия

New Member
Коста перенесите последнее высказывание Зузуки из темы СССР в эту тему,а то выглядит так,как будто она мне вопрос задала,а я уклоняюсь от ответа
 
Зверху