Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

Это вы постоянно всех оскорбляете,даже этого не замечая ,и вот тому пример

чего ждать от человека,который своего русского соседа называет пренебрежительно "москалем". Зато сидит и других учит.
Марсия, після того списку бажань українця, не варто ображатись на "москаля". Zuzuka, нагадую, що не варто використовувати це слово на цьому форумі.
 

МАХ

Active Member
Re: Якби СРСР не розпався?

слово москаль вживаю лише стосовно тих, хто живе на Україні і хаїть державу, співає пісні східним сусідам. нормальних громадян Росії, що поважають мою державу, я називаю росіяни.
москаль - відповідь на словосполучення щірий українець, яке несе в собі усталений сенс, а в купі із контекстом ну точно не іронічний зміст. тимбільше ,якщо ви взяли відповідальність за висвітлення бажань ненависних українців, то чому за своїх відповісти не можете.

треба дякувати всім, хто беріг і береже радянський союз в реалі і душі. завдяки вам він розвалився!
А я їх називаю малоросами... саме так їх назвав Субтельний... від того що до росіян далеко, але бажання їх нестримне.... тому вважаю що Суптельний влучно підібрав слово... та й слово необразливе…
Малорос - за походженням українець, що розмовляє російською, підтримує традиції й культуру Росії.. тобто просто хочуть бути росіянином, тому й намагаються бути на них схожі…
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Якби СРСР не розпався?

А я їх називаю малоросами... саме так їх назвав Субтельний... від того що до росіян далеко, але бажання їх нестримне.... тому вважаю що Суптельний влучно підібрав слово... та й слово необразливе…
Малорос - за походженням українець, що розмовляє російською, підтримує традиції й культуру Росії.. тобто просто хочуть бути росіянином, тому й намагаються бути на них схожі…
То есть вы делите нацию на две половины: малороссы(которые за русское единство) и украинцы(европейская нация)?
 

МАХ

Active Member
Re: Якби СРСР не розпався?

То есть вы делите нацию на две половины: малороссы(которые за русское единство) и украинцы(европейская нация)?
У вас же паспорт громадянина України??? а чи повернеться у вас язик назвати себе українцем? (просто лише неадекватна людина може сама ж на себе гнати)…
І ще одне якщо дехто ставить під загрозу суверенітет і цілісність країни (на кшталт ми росіяне з українським паспортом, за єдінство с Росією… Крим росіян), яких я називаю малоросами… хто ділить країну? Я? Я лише відрізняю таких людей, щоб не думали що це позиція справжніх українців… А ділять її недоукраїнці, або ж малороси....
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

Типичный ответ страуса ,прячущего голову в песок от конкретных вопросов и реальных проблем...
А ви розмовляли зі страусом? А потім говорите що думки інших «бред»… але мене обурило інше!!! А саме! ДЕ ВАШЕ КОНКРЕТНЕ ЗАПИТАННЯ?? до мене на яке я відповідав???? Знаєте як це називається?... я думаю не варто говорити в слух… банальне перекручування, і поливання брудом інших форумчан!!!


Такие слова будите говорить в загробном мире(если он конечно есть)там действительно не надо ни есть ни пить,прикрывшись листом фигового дерева..
фиГового дерева? Г-К? якщо вже й вірити в загробне життя… то потрібно думати й в цьому житті… бо можна й потрапити не лише до гаю з якимись там деревами, а й в киплячий чавун … бо думаючи лише про хліб недалеко туди й потрапити…
А пока живем на земле,состоящие из крови и плоти ,то надо думать и о хлебе насущном. ..
Саме так і думають більшість українців… і починається хабарництво, брехня, крадіжка… і недалеко й до вбивства.. От приклад новин! В Чернігові біляші робили з собачого фаршу… цікаво вони думали про своє власне збагачення, чи про українців??? Далі Зварич… виносячи неправдиві вироки він піклувався про Україну? Чи про свої власні матеріальні бажання?... наприклад силоміць, захопили державну будівлю 2007р…. таких прикладів сотні тисяч…
Але я ж говорив що вільній людині головне свобода… про пташку і золоту клітку нічого не чули?... Погляньте, наприклад «бомжі» вони ж не йдуть до спецприютів, або ж до в’язниці, хоча там би безкоштовно годують, і повірте набагато краще ніж він знайде на вулиці.. але їм важливіша свобода…. Так і патріотові… важливіша свобода, аніж дешевий газ, або ж привабливі кредити…

Или может вы инопланетянин и к вам это не относится? ..
Ви уфолог? Впевнені що інопланетяни не харчуються?...
Ответ я написала выше,надеюсь повторно объяснять не надо.
.. нажаль я не знайшов відповіді «више»… пояснювати нічого й непотрібно… було конкретне запинання… так або ні…. Ви ж уникаючи відповіді почали…… «кращій захист - атака»…
П.С прохання модераторів не видаляти одразу коментар, хоча б до прочитання його моїм опонентом… прошу вибачення за оффтоп..
 

Марсия

New Member
У меня вопрос к модераторам:
-если эта тема создана для удаленных сообщений,то почему они здесь не все?
 

МАХ

Active Member
У меня вопрос к модераторам:
-если эта тема создана для удаленных сообщений,то почему они здесь не все?
Якщо воно суперечить правилам форуму його видаляють.. в цю тему потрапляють лише ті що порушували пункт, про оффтоп або фрайм! Конкретні запитання є??
 

МАХ

Active Member
МАХ, кем вы тут себя возомнили?
Вибачте але я не розумію російської, тому прошу вас наступного разу звертатися до мене з запитаннями рідною, державною, українською мовою!:finest: ...
І не задавайте тупих питань… Як там щодо російських фірм що вас забирали з руками і ногами на роботу? Хоч криза на них не дуже подіяла? Бо я ж переживаю, що ви не від’їдете на отчизну в запланований строк… :evil:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

У меня вопрос к модераторам:
-если эта тема создана для удаленных сообщений,то почему они здесь не все?
Ця тема для оффтопів. Якихось конкретних правил нема видаляти оффтопи, переносити до відповідної теми чи до цієї, це вже на розсуд модератора, головне завдання, щоб обговорення у темі було у межах визначених темою.
 
Зверху