Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Вот тут, уж не сочтите за троллинг, пожалуйста, как быть с Шухевичем, к примеру? Это что касается полицаев. А что с Донбасса вывозили рабсилу - имхо, это естественно, это же промрегион, там же максимальная концентрация обученной промышленной рабсилы. Это не сельхоз регион.
По Шухевичу, або самостійно гугліть, або ось є тема -
Взагалі, досить вже оффтопу, бо доведеться чистити, а у Вас стільки різних запитань, що або доведеться все це по купі тем "фасувати", або оптом до оффтопів переносити.
 

Guest77

Member
По Шухевичу, або самостійно гугліть, або ось є тема -
Взагалі, досить вже оффтопу, бо доведеться чистити, а у Вас стільки різних запитань, що або доведеться все це по купі тем "фасувати", або оптом до оффтопів переносити.
Давайте пока не будем о Шухевиче, там был вопрос о "полицаях", и из за его неоднозначности, и вообще вспоминая слова Ющенко что папа (?) "пристрастился хорошему кофе", тут разгребать и разгребать.
 

VIB

vib : bash
Модератор
Вот тут, уж не сочтите за троллинг, пожалуйста, как быть с Шухевичем, к примеру? Это что касается полицаев.
Ну щодо Шухевича ( ), та навіть Степана Бандери (який відсидів у Німеччині), це неоднозначне питання. Історія це взагалі складне питання, і те що нам надала шкільна ідеологія, це не можна вважати істиною.

Я жив декілька років у Польщі, і можу сказати, що протистояння тих осіб було більш направлене не на СРСР, а на поляків. Не можна виправдовувати радикалізм і націоналізм у естремистському вигляді. Але раджу звернутись до джерел ідеології та пропаганди: навішування ярликів, та подальшій основі ідеологічної пропаганди на основі цих ярликів є одною з ознак фашизму.

Використання імен, та символів це ідеологія, а панує світом лише економіка, в якій нечисті на руку використовують кліше, щоб виправдати власні злочини, та завоювання.

Можна вдаватись до глибокої філософії щодо потреб олігархів, таких як Янукович, Ахметов, Путін та інших, але не потрібно зважати на спущену від них ідеологію. Російська, Українська, чи будь яка інша нація насамперед це люди, яких вони намагаються стравити між собою заради економічних чи власних амбіцій.

Всі санкції у протистоянні країн - це поділ бізнес та особистих інтересів (фантик ідеології - то для бидла). Скільки ж росіян будуть кормити такими ярликами та кліше як "бандеровець" (заплачу 100 баксів якщо познайомите хоча б з одним), націоналісти (так сама Росія сповідає націоналізм - титульна держава ніби), та русофобством?

Особисто моя родина - це переважно росіяни. Я навчавсь у російській школі. Дружина - з центральної України (батківщини кобзаря - якщо влучити напряму). І от навіщо мене від когось "захищати"? Чи, можливо, мені потрібно захищатись від росіян?

Чи швидше ви самі ліквідуєте у себе фашиста (яких ви дуже боєтесь, але обожнюєте) з ім’ям ВВП? І я, та мої родичи перестанемо турбуватись один за одного?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Там всё очень сложно. Посмотрите сколько было по годам русского населения в СССР в Грозном, и сколько к 99 году. Я же говорю, РФ там была стабилизирующим фактором, он исчез - началась уголовщина. Да, и Сашко Билый, урождённый пермяк, тоже резал, сейчас он в ровенской области занимает большой пост.
а Саша Белый - сейчас для любого россиянина ответ в стиле "сам дурак". какой он пост в Ровенской области занимает с его двумя ходками?
+1. Більше того, міністр МВД Аваков, навіть подав Сашку Білого у розшук, чим той був дуже обурений :).
С автоматом в местной администрации, у прокурора. Это не Киселёв, это ютуб.
Сашко Білий скоріше фрік, як ваш Жиріновський. Вас дуже хвилює те, що він різну дурню каже? При цьому він вже точно займає дуже високу посаду у РФії. А Сашко просто дорвався до автомату. У випадку з "прокурором" - там історія ж перед цім була. Вбили жінку, прокурор "відмазав" вбивць. Під прокуратурою зібрався обурений народ, який збирався чинити самосуд над прокурором. Ані прокурора, ані його зама на місті не було. Ляща там отримав не прокурор, а якийсь дрібний помічник.
Взагалі, дії Сашка можна зрозуміти, але великої, та навіть такої, про яку можна було б казати, підтримки він не має.
Той самий Кадиров у вас теж зброєю розмахує, чому у вас до нього нема питань?
 

Guest77

Member
та навіть Степана Бандери (який відсидів у Німеччині), це неоднозначне питання. Історія це взагалі складне питання, і те що нам надала шкільна ідеологія, це не можна вважати істиною.
Слова бы не сказал, если бы не начали козырять "полицаями". Опять мы к "генетике" скатываемся?

Особисто моя родина - це переважно росіяни. Я навчавсь у російській школі. Дружина - з центральної України (батківщини кобзаря - якщо влучити напряму). І от навіщо мене від когось "захищати"? Чи, можливо, мені потрібно захищатись від росіян?
А вот мне интересно, почему вы тогда, русскоязычный, стремитесь писать и говорить на украинском? Зачем это насилие над собой? Чтобы именно быть "своим"? Или почему?

Чи швидше ви самі ліквідуєте у себе фашиста (яких ви дуже боєтесь, але обожнюєте) з ім’ям ВВП? І я, та мої родичи перестанемо турбуватись один за одного?
Вы знаете... Вы будете смеяться, но у нас при "фашисте" Путине, те кто кричит "Слава России" сидят в тюрьме по 282 ст., а у вас те, кто кричит "Слава Украине" сидят в Раде. Как то не очень вяжется.
 

VIB

vib : bash
Модератор
А вот мне интересно, почему вы тогда, русскоязычный, стремитесь писать и говорить на украинском? Зачем это насилие над собой? Чтобы именно быть "своим"? Или почему?
Я просто вільно володію не одною мовою :(
 

VIB

vib : bash
Модератор
Вы знаете... Вы будете смеяться, но у нас при "фашисте" Путине, те кто кричит "Слава России" сидят в тюрьме по 282 ст., а у вас те, кто кричит "Слава Украине" сидят в Раде. Как то не очень вяжется.
А це вже ідеологія, щодо якої я вище виклав свою думку ;)

Як казав класик: "не читайте перед обідом радянських газет".
 

Guest77

Member
А це вже ідеологія, щодо якої я вище виклав свою думку ;)
Ну вы когда говорите фашист, какой то смысл вкладываете в слово. Видимо он с тем смыслом который вкладываю я - не совпадает. И вообще, если бы появился на Украине такой лидер как Путин, только национально ориентированный на Украину - неужели бы вы за него не проголосовали?
 
Зверху