Президентські вибори 2010

Кого з цих політиків Ви збираєтесь голосувати на Президентських виборах?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    179
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Ага, на что ему ответят - иди к бабушке :).
Ющенко ще вірніше таке скажуть, бо він замість того щоб якісь реальні справи робити, маше червоною тряпкою перед неадекватами. Щоб ЧФ РФ відправити потрібно ще щось і замість нього створювати. Ющенко за 5 років ніякої уваги цьому питанню не приділяв. Гриценко, коли був на посаді МО, займався. Після приходя Єханурова, а згодом його "ухода", все "завісло", навить навчання не провели.
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

mangust, українська мова ітак у нас єдина державна, вже, навить і у Януковича додавати другу у програмі нема. Що там заявляти?
По ЧФ РФ Гриценко чітко сказав, співпрацювати будемо без зайвого галасу, але у 17 році скажемо "прощавайте". Йому ж належить і розробка проекту українського корвету.
Ющенко діскредитувати не потрібно було. Віс сам себе постійно діскредетував. Я ще у 2006 році сподівався, що це все наклепи і брехня, але далі вже його дій мене остаточно переконали що все так і є. Що його діскредитувати, коли він замість країни займався невідомо чим, а керування віддав Балозі? Хто як не він не може до цього часу когось призначити на посаду МО? Хто заступников у СБУ призначав, одного міліонера, а другого з підробленим діпломом? Так це те, що просто на очах робиться. А є ще переконливи ( для мене ) факти, які підтверджують те що у прибутку РусУкрЕнерго була велика і його особисто доля. А його поведінка відносно тої самої Тимошенко нічим як розхитуванням кораблика під назвою "Україна" під час шторму я назвати не можу. Я все розумію, може вона і заслуговує критики, але ж не треба займатись її публічним приниженням. А це відбувається постійно, починаючи зпершого її прем'єрства і до сьогодні. Вибачайте, вона теж український держпосадовець по рангу не особливо нижче ніж Президент. І казати про пром'єра "набралась как ссучка блох" це може гідно якогось водія маршрутки, але ні Президента тої є держави.
Я "Свободу" буду підтримувати на виборах до ВР. Як Президент він може б і був гарним, але Україна цього не переживе. Які б деяки донецькі не були зазомбовані, але стріляти в них я не збираюсь. А Тягнибока вони точно як Президента не сприймуть. І ще. Якщо у другому турі опиняться Янукович і Тягнибок, це буде 100% перемога Януковича.
Ребятки, циферки.. циферки в студию, а то мы кагбе не литературное наследие Котляревского обсуждаем, без цыферок ваши тексты- набор эпитетов.
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Ющенко ще вірніше таке скажуть, бо він замість того щоб якісь реальні справи робити, маше червоною тряпкою перед неадекватами. Щоб ЧФ РФ відправити потрібно ще щось і замість нього створювати. Ющенко за 5 років ніякої уваги цьому питанню не приділяв. Гриценко, коли був на посаді МО, займався. Після приходя Єханурова, а згодом його "ухода", все "завісло", навить навчання не провели.
Децкий сад. особенно идея Гриценка:lol: куда он растыкает половину рабочего Севастополя? за 2017 год.... вроде и человек с техническим уклоном, должен хоть немного понимать... почему в Севастополе люди за МФ РФ, но не выходит.
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Ющенко ще вірніше таке скажуть, бо він замість того щоб якісь реальні справи робити, маше червоною тряпкою перед неадекватами. Щоб ЧФ РФ відправити потрібно ще щось і замість нього створювати. Ющенко за 5 років ніякої уваги цьому питанню не приділяв. Гриценко, коли був на посаді МО, займався. Після приходя Єханурова, а згодом його "ухода", все "завісло", навить навчання не провели.
Президент предлагает, а кто утверждает? Не в курсе часом?:lol: А за что Еханурова поперли (незаконно между прочим, Тимошенко между прочим).
 

Cergey...

Well-Known Member
Щоб ЧФ РФ відправити потрібно ще щось і замість нього створювати. Ющенко за 5 років ніякої уваги цьому питанню не приділяв.
Если ЧФ РФ уйдет из Крыма ,то кто тогда будет Украину защищать?
Сомалийские пираты на катерах подскочут и вся хваленая украинская гвардия разбежится,ракеты украинские долбанут по нашим пятиэтажкам,ПВО наше посбивает наши же самолеты(преимущественно гражданские так как у военных киросина на полеты нету),а военные начнут подрывать мосты,что бы сомалийским пиратам недостались.А Ющенко поедет договариваться в Вашингтон чтобы америка осудила действие этих пиратов. :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

Ребятки, циферки.. циферки в студию, а то мы кагбе не литературное наследие Котляревского обсуждаем, без цыферок ваши тексты- набор эпитетов.
MotoMan, от від Вас точно ніяких "циферок" нема. Написали велики досягнення у якомусь районі, а на питання що то за район відповісти не змогли.
Ось відповідь Гриценко стосовно НАТО, ЧФ РФ і іншого:
Далі:
Сергей Буров, «ВВС»:
Если вы станете президентом, какими будут ваши приоритеты во внешней политике? Я имею в виду отношения с Россией, вопрос о Черноморском флоте и вступление в НАТО.
— Давайте начнем с НАТО. Когда в прошлом году Ющенко, Тимошенко и Яценюк подписали «письмо трех» о присоединении к НАТОвскому ПДЧ, я призвал президента отозвать заявку на ПДЧ и вообще снять этот вопрос с повестки дня Бухарестского саммита. Потому что не хочу, чтобы Украина ползала на коленях. Зачем поднимать вопрос о НАТО, если наше население его не поддерживает? Зачем создавать проблемы нашим партнерам, которые все равно откажут, и им потом будет неловко? Нам никто не мешает поднимать стандарты жизни, которые являются основой ПДЧ. Моя позиция известна: в течение пяти лет Украина не будет вступать ни в какие союзы, ни в НАТО, ни в ЕС, ни в ЕЭП, ни в Ташкентский договор о коллективной безопасности СНГ. Пять лет будем поднимать экономику и укреплять армию.
Теперь о приоритетах. Куда будет первый визит за границу, в Москву или Брюссель, не знаю. Может, в Анкару. Надо подсчитывать — сколько тот или иной визит, договор принесет в Украину новых рабочих мест? Сколько будет инвестиций на выгодных для нас условиях? Сколько новых технологий? Какой доступ обеспечит нашим экспортерам на внешние рынки? Насколько визит укрепит безопасность в Украине и в мире в целом? Если есть конкретные ответы — едем. Нет — продолжаем перезваниваться. Не будет колоды «дорожных карт», никаких поездок на открытие памятников. Я лучше буду работать в Киеве, в регионах страны, потому что одна поездка за рубеж всей свиты обходится дороже, чем любой памятник.
Что касается Черноморского флота России, то я за то, чтобы межгосударственные договоренности соблюдались неукоснительно. Если написано, что в 2017 году ЧФ России должен покинуть пределы Севастополя, то так и должно быть. В отличие от бывших республик СССР, которые вытолкали российские войска взашей, мы предоставили РФ достаточно времени — 26 лет, чтобы построить для Черноморского флота базы на российской территории. Поэтому пусть будут так же добры и соблюдают договоренности. После 2017 года ЧФ на нашей территории быть не должно.
По тому що планується для Севастополя замість ЧФ РФ ось тут:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Президент предлагает, а кто утверждает? Не в курсе часом?:lol: А за что Еханурова поперли (незаконно между прочим, Тимошенко между прочим).
Так питання ж у тому, що Ющенко взагалі нічого не пропонує! Враження, що його така сітуація або цілком влаштовує, або взагалі не турбує.
 

MotoMan

Забанен
Волнует и очень, просто ему дали знать, что министра от НУ ему не видать, а ставить Кузьмука смысла нет. Я назвал раен, на надо тут включать ... В скором времени выложу фотки (ка с больничного выйду), даже побегаю по городу, хоть это и обессмыслено.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Волнует и очень, просто ему дали знать, что министра от НУ ему не видать, а ставить Кузьмука смысла нет. Я назвал раен, на надо тут включать ... В скором времени выложу фотки (ка с больничного выйду), даже побегаю по городу, хоть это и обессмыслено.
Ну що за маячня? "ему дали знать". Він Президент чи хто?
Сумська обл. це вже район?
 
Статус
Закрита.
Зверху