ГЕТЬ УСІХ!

loyer_1

той самий Otto
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

О, вже протест став "напівстихійним". Прогрес, шановний, правильним шляхом ідете. ;)
Юначе, а що вас так здивувало???:eek:
Будь-який протест, в якому беруть участь кілька мільйонів людей по всій країні, може бути лише саме напівстихійним. Одна його складова - це свідоме невдоволення свавіллям, а друга - певна некерованість процесу, бо він же не проплачений, а справжній, тому й стихійний в цьому сенсі.
Хоча що з вас взяти - ви ж тоді у 2004 р., наскільки я зрозумів з вашого віку, були неповнолітньою, тобто обмежено дієздатною, особою. Та вам й сьогодні, здається, ще довго зросліти.
А якщо вам вашу войовничу пасіонарність нікуди витрачати, то раджу вам, замість того, щоби революційну маячну Дмитра конспектувати і по форумах її розносити, краще - в армію підти послужити на благо державі. Допомагає...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

сьогодні мала розмову із керівником УНСО. Тополя сказав, що геть усих наймана акція, в якій сидить братство і "патріот" - харківська організація. братчики розмовляють російською мовою і їх там 15 людей. глобальна акція!!! уявляєте розмах?
також додав, що розвалили їх самі братчику - суто для піару. як раз те, що я писала пару днів тому.
 

Freddi

New Member
Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

сьогодні мала розмову із керівником УНСО. Тополя сказав, що геть усих наймана акція, в якій сидить братство і "патріот" - харківська організація. братчики розмовляють російською мовою і їх там 15 людей. глобальна акція!!! уявляєте розмах?
також додав, що розвалили їх самі братчику - суто для піару. як раз те, що я писала пару днів тому.
Что и требовалось доказать, спасибо за информацию, пусть все недееспособные, малолетние и т.д. почитают.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

ніхто не винен, що частина людей із революції на траві виявились голодними і безпринциповими людьми. за них я відповідальності не несу. я відповідаю за себе. я яка була, така і залишилась і не продаюсь.
а вам треба вчитись розрізняти тимчасові акції, від загальносумських і загальноукраїнських перемог, бо робота студентів у 2004 році була схожа на спробу самогубства, а завершилась перемогою над Царенком, втечею Щербаня, мера. беріть приклад!



натури крайнощів небезпечні у владі, так само, як заклик геть усих.



"є патріотичні партіє, є схожі ідеї, але треба тикать носом кожного на те, що УНП, КУН, ПРП увійшли у мегаблоки, які були куплені, і скомпроментували себе. тому ВО Свобода не збирається з кимось блокуватись на виборах до ВРУ" - Олег Тягнибок.
Та эти студенты вышли просто спасением для Нашей Украины ведь они за это уцепились и раздули до оранжевой революции и на этом выехали в месте с БЮТ . Без поддержки Нашей Украины себе на пользу нечего бы небыло. Почему студентов поддерживал Епифанов? Потому что Щербань отбирал у него честно наворованное так и многие......до вас или вашего университета дела не кому небыло))))))) Это всё была политическая игра и защита бизнес интересов........а студенты выступили в роли инструмента ими воспользовались и всё)))))))))
 

Супчик

Съёмщик
Уважаемый, тогда уже пишите, что Кучма, Щербань и Царенко были спасением для НУ, ведь они замутили СНУ, что привело к студенческой революции.
 

Modd

Очень Важная персона
Уважаемый, тогда уже пишите, что Кучма, Щербань и Царенко были спасением для НУ, ведь они замутили СНУ, что привело к студенческой революции.
Но по идеи так и вышло........)))))))) Они то не предполагали что так выйдет а то бы не когда такого делать бы не стали)))))))) А замутил всё Царенко он хотел увеличить кормушку...а Кучме до этого как то всё равно было.
А НУ просто просекли что это их шанс остаться не побитыми ПР)))))))))

А что трудно это признавать что всеми просто воспользовались? Что не приятно чувствовать себя обманутым? Я понимаю))))))
 

Супчик

Съёмщик
Обманутым в чем?
Акция прошла успешно, СНУ им. Царенко не состоялся, я доволен.
А то, что некоторые политики наварили себе дивидентов, а другие не смогли - это их проблемы. Мороз в те дни был проездом из Киева в Сумы, но к студентам не заглянул, а с Симоненко я лично общался.
 

МАХ

Active Member
Многоуважаемый, Вас вообще рано куда-либо приписывать, просто наблюдейте, думайте, размышляйте ....пока...
Звиняйте але ви мені не указ… тому я сам знаю що мені рано робити а що ні… більше того я не лише сиджу читаю, думаю, але й роблю для себе певні висновки… а от цікаво роздумовувати і думати це не одне і те саме? Попахує тУфтологією…
Проти Всіх.. це взагалі не тема для плідного обговорення… маленька інтрижка… про яку вже всі й забули… але дехто ще щось хоче комусь довести…. Проте марна справа… всі лишаються при своїй думці.. а все тому що, не всі намагаються дати відповіді, для себе, на запитання які виникають…
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Та эти студенты вышли просто спасением для Нашей Украины ведь они за это уцепились и раздули до оранжевой революции и на этом выехали в месте с БЮТ . Без поддержки Нашей Украины себе на пользу нечего бы небыло. Почему студентов поддерживал Епифанов? Потому что Щербань отбирал у него честно наворованное так и многие......до вас или вашего университета дела не кому небыло))))))) Это всё была политическая игра и защита бизнес интересов........а студенты выступили в роли инструмента ими воспользовались и всё)))))))))
вибачте, але, якщо вибули не дуже уважні і не помітили, що в наметовому містечку не було прапорів окрім українського, то хто вам винен. ми прохали всі партії, щоб вони сюди не лізли, як партійці, а як сумчани - прошу.
який Єпіфанов? ви його в наметі хоч раз бачили? я за майже 2 місяці жодного разу. звісно можна підтримувати акцію вдома на дивані, але це не громадянська, а дивання позиція. нас так півміста підтимувало, а як лаври переможця вішать, так усі прибігли, окрім тих, хто там реально був. бочастина поїхала далі робити свою революційну справу, але в інших аспектах, а саме, у всеукраїнських! революція починається у Сумах.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Обманутым в чем?
Акция прошла успешно, СНУ им. Царенко не состоялся, я доволен.
А то, что некоторые политики наварили себе дивидентов, а другие не смогли - это их проблемы. Мороз в те дни был проездом из Киева в Сумы, но к студентам не заглянул, а с Симоненко я лично общался.
і Янек нас не побачив.
 
Зверху