ГЕТЬ УСІХ!

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

От бачите, юначе, я ж ще тоді припустив, що ви, можливо, з закордону до нас приїхали, або з Румунії, або з Росії, - бо ви ж навіть не знаете, що ваш Дмитро на каналі Льоні-марсиянина ще на минулому тижні якісь там ток-шоу вів.
Що за канал?
То виходить, ви - шпигун чи "агент впливу"? Тоді вже давайте, як "положено", викладайте тут - "адреса, пароли, явки..."
Шановний, досить грати в Штірліца, Борман вже давно на цвинтарі... ;)
Ви про дідуся Фрейда що-небудь чули? Він колись доказав, що всі спонтанні (як у вас) оговірки, помилки, описки, обмовки - то є справжні приховані бажання. А ця ваша обмовка про "гетьмана" - ще раз підтвердила фрейдівську аксиому.
То метафора, шановний.
Тому вас і вождів ваших до того, як розмістять у СІЗО, обов'язково перевірять психіатри.
Ох як ви за СІЗО переживаєте. Ви часом не комендант цього закладу? "Пацієнтів" набираєете?
А ранок у СІЗО починається о 6-й годині. І це в кращому випадку...
Не мав можливості дізнатися. Дякую що просвітили. На власному жосвіді знаєте?
До речі, якщо там Дмитро зараз у вас на лінії, передайте, що все їхнє Політбюро, а разом з ними й ви (рядові форумні піарщики) вже мінімум під двома статтями Кримінального Кодексу ходите.
А ви ще не настучали? Ну то біжіть швидше доповідайте своїм господарям.


я відповідаю за себе. я яка була, така і залишилась і не продаюсь.
Я радий за вас.
а вам треба вчитись розрізняти тимчасові акції, від загальносумських і загальноукраїнських перемог, бо робота студентів у 2004 році була схожа на спробу самогубства, а завершилась перемогою над Царенком, втечею Щербаня, мера. беріть приклад
Ну, про Щербаня ви загнули, а Царенко відступив коли втрутився Кучма, бо нинішні "помаранчеві" підняли засобами своїх ЗМІ такий гвалт, що в Сумах студентів ледь не вішають...
натури крайнощів небезпечні у владі, так само, як заклик геть усих.
Небезпечні як раз для ворогів.
"є патріотичні партіє, є схожі ідеї, але треба тикать носом кожного на те, що УНП, КУН, ПРП увійшли у мегаблоки, які були куплені, і скомпроментували себе. тому ВО Свобода не збирається з кимось блокуватись на виборах до ВРУ" - Олег Тягнибок.
Те саме я чув на з'їзді КУНу перед виборами. А через тиждень вони вже були у складі НСНУ.

Будь-який протест, в якому беруть участь кілька мільйонів людей по всій країні, може бути лише саме напівстихійним. Одна його складова - це свідоме невдоволення свавіллям, а друга - певна некерованість процесу, бо він же не проплачений, а справжній, тому й стихійний в цьому сенсі.
Напівстихійний, бо цілком керований.
Хоча що з вас взяти - ви ж тоді у 2004 р., наскільки я зрозумів з вашого віку, були неповнолітньою, тобто обмежено дієздатною, особою.
Помиляєтесь... ;)
А якщо вам вашу войовничу пасіонарність нікуди витрачати, то раджу вам, замість того, щоби революційну маячну Дмитра конспектувати і по форумах її розносити, краще - в армію підти послужити на благо державі. Допомагає...
Давно ви мабуть були в ЗС... Чи в ЗСУ не були взагалі?

сьогодні мала розмову із керівником УНСО. Тополя сказав, що геть усих наймана акція, в якій сидить братство і "патріот" - харківська організація. братчики розмовляють російською мовою і їх там 15 людей. глобальна акція!!! уявляєте розмах?
також додав, що розвалили їх самі братчику - суто для піару. як раз те, що я писала пару днів тому.
Знаємо ми це ваше УНСО Шкіля - вірні прислужники пані Тимошенко...
І навіть тут в їх словах дещо не сходиться: то він каже що там 15 чоловік, а то що вони самі розвалили. А розвалювали, як відомо, біля сотні. Тож де взялися інші 85?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Знаємо ми це ваше УНСО Шкіля - вірні прислужники пані Тимошенко...
І навіть тут в їх словах дещо не сходиться: то він каже що там 15 чоловік, а то що вони самі розвалили. А розвалювали, як відомо, біля сотні. Тож де взялися інші 85?
розвалювали 80 людей. і 15 у наметах, а більше у Корча нема.

Шкіль давно не належить до УНСО і є членом політради БЮТ. ви спочатку розберіться у питання, а потім пишіть.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Ну, про Щербаня ви загнули, а Царенко відступив коли втрутився Кучма, бо нинішні "помаранчеві" підняли засобами своїх ЗМІ такий гвалт, що в Сумах студентів ледь не вішають...

я не загібаю а мітинги проти Щербаня почались саме коли студенті були у поході. і закінчились восени. коли Щербань втік від відповідальності кудись там. а студентів і справді били, разом із народиними депутатими, по лісах ганяли, особисто мене, відео пошукайте. є у кожній мережі.


Небезпечні як раз для ворогів.
небезпечні для стабільності країни і українців, бо натури крайнощів сьогодні такої думки, а завтра протилежної.

Те саме я чув на з'їзді КУНу перед виборами. А через тиждень вони вже були у складі НСНУ.
Свобода це вам не КУН. Тягнибок що сказав те й робить.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

нас так півміста підтимувало, а як лаври переможця вішать, так усі прибігли, окрім тих, хто там реально був. бочастина поїхала далі робити свою революційну справу, але в інших аспектах, а саме, у всеукраїнських! революція починається у Сумах.
То не революція - то маскарад. Доречі я не здивуюся, якщо все було сплановано з самого початку. Аби уникнути революції справжньої - влаштували революцію керовану: і при владі лишилися, і народ гнів свій розвіяв. І все добре прорахували: знали що об'єднання вузів - безглуздя. Знали що студенти виступлять проти. Потім роздули з цього "всеукраїнський" маскарад, звинуватили Янука, від підіграв, трошки пофальсифікували на виборах для камери. Зібрали купа народу на майдані, нагодували, вдягли-взули, обігріли. І весь час кричали: "ви ж тільки не робіть нічого", "не дай Боже вам самостійності", "у нас же мирна революція". Бо знали вони: якщо натовп не стримати - буде революція справжня. І помаранчі послухали, синьо-білі підіграли, владу між собою поділили і всі щасливі і задоволені... От тілько народ шкода... і студентів... вони повірили, що за щось боряться, що щось таки можуть, а їх просто розвели... провели по сценрію і викинули на смітник...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

а де ж ви тоді були такий розумний? з хати не вилазили? коли нас і травили у наметах, і менти паспорти забирали, і шибки біли по домівках? мені особисто погрожували вигнать із університу. де ви були? а зараз вилізли писати, що всі революції погані. ви що зробили, окрім висловлення власного незадоволення?псування головного майдану країни?і все.
це називається балачки! балачки!

я вам не дам паплюжити студенську революцію на траві! зрозуміло?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

розвалювали 80 людей. і 15 у наметах, а більше у Корча нема.
Так ви ж сказали "їх там 15 людей". А вже виходить 95... То скільки?
Шкіль давно не належить до УНСО і є членом політради БЮТ. ви спочатку розберіться у питання, а потім пишіть.
УНСО вже давно не існує. Є лише поодинокі групки які прибилися кожен до якоїсь з владних сил. Бульшість УНСОвців пішли за Шкілем до БЮТу.
я не загібаю а мітинги проти Щербаня почались саме коли студенті були у поході. і закінчились восени. коли Щербань втік від відповідальності кудись там.
І що толку? Щербань втік, а більшість промисловості по Сумській області так і лишилася у власності "Групи Щербаня" яку благополучно очолює його син. Щербань зробив свою справу, все купив і поїхав. Тепер сидить в Америці і насолоджується. А ви працюєте. Сумлінно і чесно. На його підприємствах. А він від цього лише багатіє... Тож працюйте далі, ви ж так того хотіли. Все на благо держави, ой ні, Щербаня.
небезпечні для стабільності країни і українців, бо натури крайнощів сьогодні такої думки, а завтра протилежної.
Для стабільності болота? Заважають бемократам-олігархам грабівати народ промиваючи йому мізки і розповідити "ви ж працюйте, не відволікайтеся, то ж все на благо країни"...
Свобода це вам не КУН. Тягнибок що сказав те й робить.
Ага, Свобода не КУН, Свобода то інший проект. КУН не пройшов, то вирішили запустити маріонеток іншою дорогою. Під виглядом "опозиції". Ну-ну...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

а де ж ви тоді були такий розумний?
Серед тих же обманутих. Про що тепер шкодую. Але я засвоїв урок. І вдруге вже не піду за проміжними манівцями і "демократичними" цілями. Я зрозумів як працює система, а от ви, схоже що ні... Цікаво, скільки разі можна наступати на ті самі граблі?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Так ви ж сказали "їх там 15 людей". А вже виходить 95... То скільки?
в наметах 15 і вишибал 80. це повний склад братства.

УНСО вже давно не існує. Є лише поодинокі групки які прибилися кожен до якоїсь з владних сил. Бульшість УНСОвців пішли за Шкілем до БЮТу.
самостійне УНСО існує. введіть у гугл. тає знайдете діючи сайти. справжні унсовці не здали інтереси грошам і критикують за це Шкіля. а можна пару прізвищ із цієї "більшості"? суто для сміху.


І що толку? Щербань втік, а більшість промисловості по Сумській області так і лишилася у власності "Групи Щербаня" яку благополучно очолює його син. Щербань зробив свою справу, все купив і поїхав. Тепер сидить в Америці і насолоджується. А ви працюєте. Сумлінно і чесно. На його підприємствах. А він від цього лише багатіє... Тож працюйте далі, ви ж так того хотіли. Все на благо держави, ой ні, Щербаня.
він не є губернатором. це вже добре. все робиться поступово. а вам як мед так і ложкою.

Для стабільності болота? Заважають бемократам-олігархам грабівати народ промиваючи йому мізки і розповідити "ви ж працюйте, не відволікайтеся, то ж все на благо країни"...
схоже в болоті з"явились кочки, які проти болота. самі проти себе. ви знаєте, що 90 % людей пофігу, що і де відбувається , і підняти їх щось робити суто технічно не є можливим. немає у країні передреволюційної ситуації.що ж ви раніше мовчали? де були? і де були у 2004 році?

Ага, Свобода не КУН, Свобода то інший проект. КУН не пройшов, то вирішили запустити маріонеток іншою дорогою. Під виглядом "опозиції". Ну-ну...
Свобода є опозицією, яку знає майже кожен. це організація, яка сама себе не заплямувала. її намагаються заплямувати такі, як ви. добре, що ви є, дякую вам за піар партії! у народа є властивість обирати ображених! підтримайте Свободу своїми образами! іще раз дякую! :razz:


можливо достатньо тролінгу і переливання із пустого в таке ж саме? вже й так зрозуміло, що геть всіх незабаром самоліквідується.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Серед тих же обманутих. Про що тепер шкодую. Але я засвоїв урок. І вдруге вже не піду за проміжними манівцями і "демократичними" цілями. Я зрозумів як працює система, а от ви, схоже що ні... Цікаво, скільки разі можна наступати на ті самі граблі?
я голосую за кардинально інших. а якщо буде той самий вибір, то знову і знову голосуватиму за Ющенка! не дивлячись на усіляких гетьок.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

вибачте, але, якщо вибули не дуже уважні і не помітили, що в наметовому містечку не було прапорів окрім українського, то хто вам винен. ми прохали всі партії, щоб вони сюди не лізли, як партійці, а як сумчани - прошу.
який Єпіфанов? ви його в наметі хоч раз бачили? я за майже 2 місяці жодного разу. звісно можна підтримувати акцію вдома на дивані, але це не громадянська, а дивання позиція. нас так півміста підтимувало, а як лаври переможця вішать, так усі прибігли, окрім тих, хто там реально був. бочастина поїхала далі робити свою революційну справу, але в інших аспектах, а саме, у всеукраїнських! революція починається у Сумах.
Я же говорю трудно воспринимать что вас обманули)))))) У меня там хороший знакомый был в вашем палаточном городке и не на последнем месте. Он мне много чего рассказывал и как потом Минаев всех кинул.....и как Епифанов поддерживал. Если бы вас не поддерживали силы которым это было выгодно то вас бы от дуда на второй день бы выгнали)))))))))
 
Зверху