Розслідування причин смертей на майдані.

arnisumy

Well-Known Member
главное шо власть взяли, а объяснять не обязательно :)
От чего это не обязательно, просто не нужно. Сейчас пан Аваков и его коллеги "проведут расследование", так что бы и "волки сыты и овцы целы" и все будет хорошо. Нужные люди сохранят погоны и работу, а общественность получит "виноватых" (неизвестных из ИРА/Алькаиды и прочих террористов, которых днем со свечкой не найдешь). И само собой инъекцию "вакцины от свидомости" с эффектом "та вас использовали", что бы в следующий раз не сильно "майданили", когда нынешняя влада начнет чудить.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ну даст Бог поймете скоро и кому это все было выгодно и кто это все сделал... Вы начали думать - а вот это прорыв... Вы начали думать!
Марина, в мене взагалі "думати" хоббі :)
Давайте разом подумаємо. Але, давайте виходити не з того, що вийшло, а з того що на той час хтось міг думати, що це до чогось призведе.
Я можу запропонувати 4 узагальнені сили, які можна ще там якось розділити, і нехай буде 5-та, на яку все це можна буде "спіхнути".
Введення "фактору снайперів", які будуть відстрілювати майданівців і, що поки що не доказано, одночасно відстрілювати і "силовиків" від влади, теоретично могло б бути вигідно:
1. Януковичу і його найближчому оточенню.
2. Ляльководу, який керував Януковичем. Це я так дипломатично називаю Кремль, бо інших варіантів, хто б ще міг керувати Януковичем і при цьому міг би можливість щось робити за його спиною, я не бачу.
3. Опозиції, чи комусь, хто прикриваючись майданом рветься до влади.
4. Ляльководам, які стоять за тими, про кого йде мова у п.3. Ну, тут варіанти - Захід ( ЕС, НАТО, США і т.і. )
5. Масони, інопланетяни, Божа воля... Ну щось таке, на що можна все сперти і забути.

Якщо є доповнення, прошу.
Я можу пояснити по 1-му і 2-му пунктам.
 

rfvgy

Ukrainian
Марина, в мене взагалі "думати" хоббі :)
Давайте разом подумаємо. Але, давайте виходити не з того, що вийшло, а з того що на той час хтось міг думати, що це до чогось призведе.
Я можу запропонувати 4 узагальнені сили, які можна ще там якось розділити, і нехай буде 5-та, на яку все це можна буде "спіхнути".
Введення "фактору снайперів", які будуть відстрілювати майданівців і, що поки що не доказано, одночасно відстрілювати і "силовиків" від влади, теоретично могло б бути вигідно:
1. Януковичу і його найближчому оточенню.
2. Ляльководу, який керував Януковичем. Це я так дипломатично називаю Кремль, бо інших варіантів, хто б ще міг керувати Януковичем і при цьому міг би можливість щось робити за його спиною, я не бачу.
3. Опозиції, чи комусь, хто прикриваючись майданом рветься до влади.
4. Ляльководам, які стоять за тими, про кого йде мова у п.3. Ну, тут варіанти - Захід ( ЕС, НАТО, США і т.і. )
5. Масони, інопланетяни, Божа воля... Ну щось таке, на що можна все сперти і забути.

Якщо є доповнення, прошу.
Я можу пояснити по 1-му і 2-му пунктам.
2. Ляльководу, який керував Януковичем. Це я так дипломатично називаю Кремль, бо інших варіантів, хто б ще міг керувати Януковичем і при цьому міг би можливість щось робити за його спиною, я не бачу. Додам що в СБУ швидше всього йшов слив інформації . Середня ланка якій не подобалась (або якось зацікавлена) діяльність начальства .
ХЗ які структури були в підпорядкуванні у Якіменка
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Додам що в СБУ швидше всього йшов слив інформації . Середня ланка якій не подобалась (або якось зацікавлена) діяльність начальства .
ХЗ які структури були в підпорядкуванні у Якіменка
Те, що СБУ було практично підпорядковано ФСБ, в мене не викликає сумніву. А це означає, що і керувалось воно не Януковичем, і Янукович, навіть якщо уявити, що в ного щось в голові було, і він міг би щось змінити, мав повну картину. А звідси повне право вважати, або вони самі могли керувати "3-ю силою", або закривали очі і іншим радили не дивитись у той бік. Хоча, Асса, чи той ком. Омеги ( спецназ з жовтими стрічками ), казали що чи то не стріляли взагалі, чи то стріляли кудись, звідки по силовикам вівся вогонь. Ще на якомусь відео згадувався готель Україна, і на Майдані неодноразово казали що саме з нього стріляють. І якихось снайперів вони там таки спіймали.
Але, ми тут не лише про це. Питання більше в тому, яку мету переслідувало введення "фактору снайперів".
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Якщо брати широко - дестабілізація в країні . Але без янека не обійшлось . Це він давав наказ , після тиску путлера . Захарченко виступив з заявою про озброєння міліції , та й план ,, бумеранг,, був задіяний тільки після прямої вказівки згори .
В СБУ не дурні сидять , народ перемогти неможливо , тому й зливали інформацію постійно й кому треба . Турчинов , доречі колишній керівник , мав своїх інформаторів 100% .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Якщо брати широко - дестабілізація в країні . Але без янека не обійшлось . Це він давав наказ , після тиску путлера . Захарченко виступив з заявою про озброєння міліції , та й план ,, бумеранг,, був задіяний тільки після прямої вказівки згори .
В СБУ не дурні сидять , народ перемогти неможливо , тому й зливали інформацію постійно й кому треба . Турчинов , доречі колишній керівник , мав своїх інформаторів 100% .
Ми взагалі то зараз про "3-ю" силу кажемо. Мається на увазі не прямо Янукович, в сенсі офиційно через Захарченко і з офіційним долучанням фахівців.
А СБУ, це така служба, що там кожній гілці не обов'язково знати що інша робить. Особливо на низькому рівні. Якщо нач. СБУ керується ФСБ, то "перемогти народ" може бути і не єдиною ціллю. Ціллю могло було бути дестабілізація ситуації, безлад, некерованість, паніка, анархія, погроми, руйнація центральної влади. Умови, за яких Путін може спокійно, поступово вводити війська у Крим і інші області, а губернатори і щасливий народ будуть йому присягати на вірність. Власне за таким планом подальші події і продовжились. Але без урахування того, що в Києві все пішло трохи не так. А місцева влада, навіть власними силами не схотіла/не змогла знайти достатньо прихильників щоб просити царя-батюшку о приєднанні до Імперії. В Криму й те, довелось спочатку якогось гобліна під дулами автоматів, хоч якось щоб це виглядало схожим на легітимність, на престол зводити. Потім взагалі фігня якась, військові не здаються і не стріляють. "Мы так не договаривались". Все пішло зовсім не по плану, тому зараз і використовуються якісь елементи, які вже були давно напрацьовані, але їх якось незграбно прилаштовують до реалій, або взагалі якісь недолугі імпровізації, на зразок "палева" росіянина на фото з російським прапором на харківській ОДА, чи тими актрисами, які про нещасних жителів Одеси розповідають. Якби все йшло за планом, ми б вже сиділи повністю деморалізовані без зв'язку і інтернету, який би ще за Януковича вимкнули, перед тим, як фОшисти його стратили.
 

rfvgy

Ukrainian
План путлера - його хвора уява про дійсність . 3-тя сила це 5-та колона при бандюковичу яка займала найвищі керівні посади силовиків - більшість або ФСБешники , грушнегі , кацапські громадяни ...
Без прямої , широкої інтервенції з боку ерефії нічого не вийде . Але цього не знає путлєр , та дезінформація по рос.ТВ каналам вона й на нього діє , вірить у щось що нам грішним не відомо :)
 

Major

New Member
Вчера за стаканчиком чая поговорили за жизнь со старым знакомым, бывшем сотрудником Конторы Глубокого Бурения. Зацепились и о событиях на Институтской. В разговоре всплыла фамилия Синежук. Рассказывать об этом уроде я не буду, кому интересно найдёте в интернете. Вообщем этот хмырь замешан с организацией Белый Молот. Кстати он носит кулон Молот Тора. Но речь не о том. Со слов бывшего чекиста этот урод непотопляем, хотя и находится в международном розыске. А при чём здесь расстрел, спросите вы. Я спросил о том же, на что получил ответ "забудь, наливай".
You must be registered for see images
 

Marisabelle

Member
Введення "фактору снайперів", які будуть відстрілювати майданівців і, що поки що не доказано, одночасно відстрілювати і "силовиків" від влади, теоретично могло б бути вигідно:
1. Януковичу і його найближчому оточенню.
2. Ляльководу, який керував Януковичем. Це я так дипломатично називаю Кремль, бо інших варіантів, хто б ще міг керувати Януковичем і при цьому міг би можливість щось робити за його спиною, я не бачу.
3. Опозиції, чи комусь, хто прикриваючись майданом рветься до влади.
4. Ляльководам, які стоять за тими, про кого йде мова у п.3. Ну, тут варіанти - Захід ( ЕС, НАТО, США і т.і. )
5. Масони, інопланетяни, Божа воля... Ну щось таке, на що можна все сперти і забути.
Якщо є доповнення, прошу.
Я можу пояснити по 1-му і 2-му пунктам.
Ну я отвечу по первым двум пунктам. Янукович и так был президентом. Чего ему дестабилизировать ситуацию? Он и так жил в шоколаде. Зачем какой то бунт поднимать, зачем что-то менять? Ближайшему окружению Януковича - тоже вряд ли. Все тихо мирно и спокойно сидели на своих местах. Конечно как вариант кто-то мог попробовать сделать дебош в надежде вылезть наверх. Но дебош дело такое - можно наверх вылезть но можно и свое потерять. Потерять свое более вероятно и все это понимают. Да и устраивать революцию находясь в стране просто глупо. Революции они обычно уничтожают своих детей и тот кто вчера был лидером всего народа сегодня запросто может быть его врагом. В принципе вот и ответ по 3 пункту. Как вы думаете почему вся троица майдана довольно спокойно себя ведет и про ЕС особых разговоров уже не ведется? Просто потому что они понимают что вступление в ЕС будет началом конца Украины и через полгода после вступления в ЕС народ придет сносить новое правительство. И тогда придут к административным зданиям реально миллионы а не 5-10 тысяч боевиков выдаваемые СМИ за весь народ. По 4 пункту - самый реальный вариант насколько я вижу. Вы не пробовали сравнить цветные революции в других странах например Египет, Сирия, Югославия и в Украине? Все это уже было... И снайперы и форма одежды и акции неповиновения. В Интернете все это есть... И вы немного не оттуда начали. Начинать надо с вопроса "кому выгоден переворот в Украине"...
 

rfvgy

Ukrainian
Ну я отвечу по первым двум пунктам. Янукович и так был президентом. Чего ему дестабилизировать ситуацию? Он и так жил в шоколаде. Зачем какой то бунт поднимать, зачем что-то менять? Ближайшему окружению Януковича - тоже вряд ли. Все тихо мирно и спокойно сидели на своих местах. Конечно как вариант кто-то мог попробовать сделать дебош в надежде вылезть наверх. Но дебош дело такое - можно наверх вылезть но можно и свое потерять. Потерять свое более вероятно и все это понимают. Да и устраивать революцию находясь в стране просто глупо. Революции они обычно уничтожают своих детей и тот кто вчера был лидером всего народа сегодня запросто может быть его врагом. В принципе вот и ответ по 3 пункту. Как вы думаете почему вся троица майдана довольно спокойно себя ведет и про ЕС особых разговоров уже не ведется? Просто потому что они понимают что вступление в ЕС будет началом конца Украины и через полгода после вступления в ЕС народ придет сносить новое правительство. И тогда придут к административным зданиям реально миллионы а не 5-10 тысяч боевиков выдаваемые СМИ за весь народ. По 4 пункту - самый реальный вариант насколько я вижу. Вы не пробовали сравнить цветные революции в других странах например Египет, Сирия, Югославия и в Украине? Все это уже было... И снайперы и форма одежды и акции неповиновения. В Интернете все это есть... И вы немного не оттуда начали. Начинать надо с вопроса "кому выгоден переворот в Украине"...
Многа букаф . Вот беспакоюсь Ви дамочка манікюр не повредили нечаянно ;) ?
 
Зверху