Розслідування причин смертей на майдані.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
, полегше у висловах, будьласка. Пункт правил відносно образ на адресу іншого користувача ніхто не відміняв. Якщо не згоден, висловлюйтесь більш коректно, бо доведеться видаляти повідомлення.
 

arnisumy

Well-Known Member
Странный расклад у вас получается. Стреляли. В столице. В мирное время. Погибли люди но никто ничего объяснить не собирается...
Именно так! Будете довольствоваться тем что вам в "новостях изложат" через 1-2 месяца.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

4 БЕРЕЗНЯ 2014 15:32
У Києві до збройного конфлікту між протестувальниками та працівниками міліції, внаслідок якого загинуло майже 100 осіб, причетна третя сила

Про це сьогодні у Харкові заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає .

«Триває велике серйозне розслідування. Я думаю, що настане час і ми оприлюднимо факти: хто стріляв, коли стріляв, за якою командою. Факти зараз збираються в єдиний ланцюг. Можу тільки сказати одне, що ключовим фактором у цьому протистоянні, яке вилилося в криваве побоїще в Києві, яке перевернуло фронт із ніг на голову та ввело у стан шоку, була третя сила. Й ця сила – неукраїнська. Я дуже хочу, щоб ми це все явно розуміли», - сказав Аваков.

«Це не питання політичного протистояння. Це питання людських цінностей, це питання нашого відчуття того, що сталося. Недопустимо, коли треті сили дозволяють собі тут керувати нами», - додав він.
 

igorlev

Active Member
«Це не питання політичного протистояння. Це питання людських цінностей, це питання нашого відчуття того, що сталося. Недопустимо, коли треті сили дозволяють собі тут керувати нами», - додав він.
ух какой правильный. Но про то, шо он стал министром, благодаря этим третим силам, умалчивает))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
ух какой правильный. Но про то, шо он стал министром, благодаря этим третим силам, умалчивает))
А Баба-Яга проти!
Хто б не став при владі, він би став завдяки тим подіям, які стались. Як інакше може бути? Ті події які зараз відбуваються теж за собою багато змін потягнуть. На приклад, не було б агресії з боку РФ, маю великий сумнів, щоб Коломойський став губером. Світ так влаштовано, що кожна дія зараз призводить до якихось наслідків в майбутньому.
 
Зверху