Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Статус
Закрита.

Grigorij

grinder
фух... не знаю как другие, а лично я рад что одним нехорошим недочеловеком стало меньше в Украине. Небось они все еще и готовые были в момент ранения на охоте. Интересно а Янукович на охоту не ездит ?! вместе с "Анной" Ахметовой :)
 

Гвоздь

Финский студент
По новостям слышал только что это был Киевский патриархат.Даже саму молитву показывали.
Лишний раз показали как они себя любят...
Вертолеты МЧС им подавают, лекарей заграничных выписывают, а инструктаж по обращению с ружьём в нетрезвом состоянии не проводили...
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Жил как шакал и здох как шакал.
Точно, собаці-собача смерть (слова, сказані харковчанкою. Так що хто там кого поважав, не знаю)
Я не збираюсь поливати грязюкою мертву людину. Але і робити з нього янгола, як зараз роблять на телебаченні і деякі на форумі, не збираюсь.
Мені нема за що його поважати. Він змінював свої погляди на власний розсуд. Вчора він націоналіст, а наступного дня-незрозуміло хто.
Помер і помер. Нічогісенько без нього не зміниться...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Самое странно что охота на Кабана сейчас запрещенна в Украине :nap:
То ж для нормальних людей, тобто для сірої маси (одним словом, для нас всіх)... А вони ж депутати!!! Для них спецзарплати, спецпенсії, спецжитло, спецфінансування (800 млн.грн. на рік для 450 чоловік), збільшені повноваження (в зв"язку з доповненнями до Конституції, т. зв. політреформою), депутатський імунітет і прочая, прочая, прочая... Одним словом, для них закон не писаний, в тому числі і про полювання.

Наскільки я зрозумів, ніхто тут не радів, Ви помилились. Але і особливо співчувати теж, я так бачу, ніхто не збирається...
17.01.2007 20:48
Абсолютно згоден.

Він що рятівник нації, свята людина? Чим він кращий за сотні інших, які помирають щодня, безвинні, нужденні..
Краще і не скажеш! Що він видатного зробив для України, щоб трезвонити про нього по всіх каналах та FM-станціях? Що поклав на вівтар заради своєї Батьківщини, чим він значним відзначився? ПІСУАРом? Треба згадати незлим, тихим словом, висловити співчуття рідним - бо кожна людина єдина і неповторна... Але ось так безперестану, та ще про чоловіка, який намагався розколоти Україну, якого після цього назвали головним федерастом...
Я цього не розумію.
 

Life-ua

+ плюс - минус
То ж для нормальних людей, тобто для сірої маси (одним словом, для нас всіх)... А вони ж депутати!!! Для них спецзарплати, спецпенсії, спецжитло, спецфінансування (800 млн.грн. на рік для 450 чоловік), збільшені повноваження (в зв"язку з доповненнями до Конституції, т. зв. політреформою), депутатський імунітет і прочая, прочая, прочая... Одним словом, для них закон не писаний, в тому числі і про полювання.
В одного вышесказанного Кушнаря - статки больше наверное чем ты назвал ... Г г
 

mi][a

Человеку нужен человек
когда иду по улице и вижу дохлую собаку или кошку, мне становится их жалко...
услышав о сметри кушнарева - ни капли жалости
 

rfvgy

Ukrainian
Дивно . Справу веде місцева міліція а не СБУ ,адже загиблий не хто небудь -депутат. Мабуть не все так просто ,як здається.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху