Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Статус
Закрита.

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Подстрелили сепаратиста Кушнарёва

Про мертвих або гарне, або нічого...
Взагалі я також згоден з Haup, адже це була людина, зі своїми поглядами. Вважаю, що флудити в таких темах - як мінімум неправильно.
Хоча я теж нелюбив його, в мене він був на рівні з такими як Янукович і т.д., але хай земля йому буде пухом.
 

marley_bob

люблю С2Н5ОН
О покойниках или хорошо или ничего. Ну не знаю я ниче хорошего, поэтому ничего.
 

Богдана

Послідовниця іншого
и совсем мне даже и не жалко, нечего животных по двадцать душ стрелять и в ямы сбрасывать, уроды, блин, самим же жрать хватает, садюги, только ради азарта, просто ужас. Вот они ему и отомстили.
 

Slavutich

бывалый
Во всяком случае мой брат из Харькова и этот регион Кушнарева уважали.Что подстрелили его то это очень плохо.Даже несмотря что охота ихняя была браконьерской но это совсем другой разговор.Умер человек которого уважали как политика над которым никто никогда не надсмехался.Всегда знал что сказать хотя и был демагогом.
 
свои же замочили потому как не стал нужен и много знал - это моё мнение
 

Outlaw

ВЕРНИТЕ НЕБО!!!
Только нелюдь может радоватся смерти другого человека.
Смерть даже самого ярого врага, не должна быть предметом глупых шуток.
 

Merime

New Member
а щодо смерті Кушнарьова, то вона така ж дурна, як і його життя. Я з ним зустрічався кілька разів, трохи знаю його біографію - біографію кар'єриста і партійноо функціонера, у якого і в думці не було дбати про бідних і нужденних. Сумнівні справи, сумнівне дозвілля в робочий день - і не знаєш, як розцінити наслідок - нещасний випадок чи боже покарання...
Але тим не менше - Боже, упокой його душу.
Сьогодні до речі, в усіх церквах московського патріархату молились за нього. Він що рятівник нації, свята людина? Чим він кращий за сотні інших, які помирають щодня, безвинні, нужденні..
 

Merime

New Member
Только нелюдь может радоватся смерти другого человека.
Смерть даже самого ярого врага, не должна быть предметом глупых шуток.
Наскільки я зрозумів, ніхто тут не радів, Ви помилились. Але і особливо співчувати теж, я так бачу, ніхто не збирається...
 
Статус
Закрита.
Зверху