Відповідь: Re: Які якості повинні бути у Президента.
Влада… слава… так скажемо що слава буває різною… згадаймо Сталіна… при житті та й до розпаду СССР він був комуняками піднесений до вищого рангу слави… Чи сам Сталін усвідомлював свої гріхи та помилки, чи думав що за мільйони загублених життів, через пару десятків літ його осудять… думаю що ні… він був на піку своєї слави…
"Вы можете тысячу раз обвинять нас, богиня вечного суда истории усмехнеться, разорвет приговор вашего суда, и, после, объявит нас свободными".
Сталін за життя побудував велику могутню країну, рівно як і Гітлер. І їх імена на завше увійдуть до підручників історії. Імені ж якогось антифашиста-єврейчика замученого в концтаборі чи вбитого на Соловках десидента - не згадає ні хто, як ні хто не згадає розчавленого на дорозі кота. Жорстоке середньовічне уявлення мало рацію - більшість людей позбавлені душі і є лише знаряддями, що говорять. Душа дається разом зі шляхетністю. Тому Сталін та Гітлер - мали душі, а жертви нацизму - були лише знаряддями.
Не має значення скільки рабів згноїв Тутанхамон поки будував собі піраміду, історія знає лише піраміду та його ім'я, і лише вони мають значення.
тому вважаю що лідер нації не повинен гнатися за славою…
Тоді це не лідер, а вівця, як наш бджоляр...
якщо потрібна слава їдьте до Голівуду…
Не плутайте миттєву "славу" дешевих одноразових поп-зірок з величчю сторінок Історії.
до речі це одна з проблем наших політиків… одні гоняться за владою, щоб набити кармани зеленими, інші гоняться за славою, щоб полишити свій слід в історії… а як результат.. самі знаємо…
Поки що ми маємо лише тих, хто женеться за владою заради грошей.
Найвеличніші моменти в історії країн, моменти їх найбільшого розквіту і могутності пов'язані з великими людьми, а всі вони прагнули влади і слави і вони могли їх отримати лише возвеличенням того, чим керували, своєї країни, а разом із нею і свого народу.
Олександр Македонський йшов завойовувати Персію не заради грошей.
Наполеон брав Москву не з лозунгом проведення водопроводу в кожен дім Парижу.
І Цезар будував імперію не заради "громадянських свобод".
тепер замість того щоб підтримати кандидата з наближеними цінностями до ваших, ви вставляєте палки в колеса… бо всі правоцентриські сили, не можуть об’єднатися…
Справжні праві ніколи не об'єднаються з центристами. Не можна сидіти на двох стільцях одночасно. Не можна бути правим і центристом, можна бути або правим, або центристом. Правоцентристи - зрадники правих ідей. А той, хто зрадив раз - зрадить і вдруге. Справжні ліві і ті кращі за "псевдо правих", бо не встромлять ножа в спину - у них вистачить сміливості вистрілити в обличчя.
До того ж ми вже маємо одного "право-центриста"-бджоляра, мали іншого-нафтовика, вам мало? Еволюція українського націоналізму - це Коновалець - Бандера - Івченко на Мерседесі. А чим Тягнибок кращий за Івченка? Чим КУН кардинально відрізняється від Свободи?
НЕ МОЖНА бути такими егоїстичними, відкиньте власні амбіції і подумайте про країну…
Людина без амбіцій - мертва. З неї жодної користі. Відсутність амбіції притаманна вівцям. Той, хто сам не здатен визначати цілі - як може вести за собою інших?
Stein ви пропонуєте захопити владу, Сталінськими методами всіх ворогів народу в Гулаги і так далі… а чи не це наша основна проблема?
У 90-ті за Корчинського лозунгом УНСО було: "Українці звикли жити у могутній державі, і ми повернемо її, щоб народу не довелося міняти своїх звичок."
Що саме через комуністичний режим ми стали такими? Коли здаєш сусіда у котрого 7 дітей і прихована діжка з борошном, щоб дали шматок хліба, бо це єдина можливість роздобути їжі на вечір своєму синові котрий вже три дні не встає з ліжка, матір вчора поховали… і саме головне що люди розуміли такі дії, будь-хто вчинив би так само…
Саме це і є найголовніша проблема. Проблема ставлення до влади. Саме тому, в 40ві УПА могла повноцінно діяти лише на Заході, куди ще не встигли привити цього. На Сході було прийнято стучати на сусіда, на Заході - стріляти в мєнта. І це найголовніше. І саме це давало можливість до існування повстанців. Тоді в душах українців ще лишалося щось від козака, сьогодні ж там лише міліцейський сержант...
всі озвіріли.. кожній сам за себе… я не говорю коли їли своїх дітей….
Коли пухли від голоду в 30-ті - то думали: "треба було піти в банду в 20-х - краще миттєва смерть від кулі аніж повільна від голоду". Проте деякі вижили, і сказали своїм дітям: "жити можна, головне не рипатись". І наслідки цього ми маємо й донині. І доки ми не виб'ємо цього зі свідомості нащадків "жертв голодомору" - тут нічого не буде.
Stein так ви так само хочете прийти до влади народ запрягти, всіх залякати, половину в кулагах згноїти… і бути впевненим що ви прославились?...
Молитися і стріляти, стріляти і молитися нам іще доведеться дуже багато. І я сподіваюся, що все ж-таки молитися більше, ніж стріляти. І ті люди, які повставали у пізніші роки. Усіх цих людей ми повинні згадувати. Тіла їх лежать у землі, але душі — у Царстві Небесному, очікують на нас. І ми туди зможемо увійти тільки в тому випадку, якщо будемо у чомусь крутіші за них. Тому що менш крутих у Царство Небесне вже не беруть. Там забагато народу. Забагато людей, котрі виявляли чудеса мужності. Забагато людей, котрі виявляли чудеса віри. Тому не потрібні повторення. Потрібні лише ті люди, які увійдуть в історію. Тільки ті люди, які зможуть „переплюнути" попередників.
Китай приречений на крах…
Китай переживе і нас з вами. Доки лінія партії буде триматися - Китай буде могутньою світовою державою. Бо навіть той невдоволений китаєць, якщо Партія покличе, стоятиме до кінця, до останньої краплі крові захищатиме свою Батьківщину. Ситий європеєць не здатен на це, він краще здасть країну ворогу ніж гнитиме в окопах. Згадайте Францію 1940го це найяскравіший приклад.
побудувати сильну країну, це добре… а що з того отримає народ?..
Ідеальне вище за матеріальне. Велика країна важливіша за дешеві кредити.
Ви хочете країну як США? ... Чи як Голландія ... Чи Європейські країни ...
Цікаво, а яку державу ви маєте за приклад наслідування?
Так от ближче до теми… що президент має хотіти… славу?, владу?, гроші? Багату розвинену країну? НІ! Президент повинен будувати націю! Бажання виховати націю по новому, привити самоповагу та гордість, підняти моральні-вольові якості, розвивати патріотизм, та відновити духовність українців! а все інше прийде само...
Всього цього досяг Гітлер і багато в чому Сталін. Проте первинні мотиви були саме влада та слава. Просто без всього цього вони неможливі.
P.S. Неможливо будувати мораль доки гроші є вищою ціннстю. Неможливо привити гордість і повагу до державного трупу. Чому у нас сьогодні на стільки низькі патріотичні настрої і високі настрої про-російські? Бо Путін на відміну від Бджоляра не займається ефимерною "розбудовою нації" - він будує державу, він не ратує за демократію - він культивує велич. Люди тягнуться до величи. Бути громадянином США і бути громадянином Гондурасу - дві величезні різниці. Націю ми побудуємо навколо великої держави, а не залишків трипільського глечика.