Які якості повинні бути у Президента.

МАХ

Active Member
Это объемный материал... и он постоянно меняется, думаю сначала надо ТУТ все выложить тезисно, а потом смотреть, подходит ли кандидат, или нет.. А то такое ощущение, что вы царя выбираете.
а оно так и есть.... мы выбераем царя...
 

МАХ

Active Member
а как же без него... президент всегда был ключевой фигурой в политике государства.. другое дело кто президент... если тряпка, то.. в принципе мы сейчас видим что... а если сильная личность, то это царь... наверное переросли...
 

MotoMan

Забанен
Президент, как ключевая фигура может быть только в президентско-парламентской республике... У нас нынче наоборот.. короче я понял, вы даже понятия не имеете, кого выбираете и главное зачем ). Главное чтоб шум наводил.. с таким успехом можно поставить огородное чучело ).
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Які якості повинні бути у Президента.

Stein, ви вимірюєте велич кількістю загублених душ? А, забув, у тих кого ці "велики" знищили не було души, бо вони вівци.
Я вважаю що мета виправдовує засоби і враховуючи те, скільки людина зробила для країни і народу вцілому, то деяка кількість жертв серед тих, хто стояв тому на заваді - не має жодного значення. Коли ви захоплюєтеся пірамідами - вас мало цікавить те, скільки рабів довелося замучити щоб їх побудувати. Бо це не має значення, значення мають лише самі піраміди.



я же говорил, что в СССР все держалось на страхе, а не на духовности, морали…
Страх був необхідний доки будувалася нова духовність (чи то ідейність, як вам зручніше) і формувалася мораль. Пізніше все восновному трималося на них. В 70-х вже особливо не боялись, принаймні ті, кому не було чого боятися.
Проигрался бы в цивилизацию, или еще в какую то стратежку и попустило бы… и а вось бы и обошлось бы без него…
...і іменувалися б ми зараз Райхскомісаріатом Україна... ;)
да я считаю что сейчас лучше чем лет 50 назад… но не более того…
Чим? З цього моменту докладніше, будьте ласкаві.
я вам пол дня объясняю что в моем понимании… лидер, президент не должен зацикливаться на своих амбициях по поводу славы… а вы снова о своем…
Я вам доводжу чому він повинен прагнути слави, а ви мені лише повторюєте що не повинен. А чому не повинен? Пояснити не можете. Я вам історичні приклади - а ви мені лише свої порожні "умозаключєнія".
вот смотрите, вы как «ярый поклонник коммунисткой идеологии, наверняка восхищаетесь Китаем.. да? А кто там президент вы знаете?
Я не прихильник комуністичної ідеології, я приводжу СРСР лише як приклад тоталітарної держави. Можу наводити перелелі з гітлерівською Німеччиною - вам стане легше?
Щодо Китаю - то особистістю був Мао, як Сталін в СРСР. І слава його не оминула. Нинішні вожді - лише використовують його досягнення.
А голова зачем на плечах? Коммунизм тоже когда-то кто-то придумал… когда-то не было демократии… я за новую концепцию…
За нову концепцію? Та ви що? І що ж то за така цікава нова концепція? В студію її, народ хоче ознайомитись.
если страна, то таких возможно и нету… Япония близка с императором который является символ государства и единства народа… но о личностях таких рано говорить… если они есть то они явно не у власти и по сему о них мало кому известно…
Тобто ви хочете "того, не знаю чого"...
да и с точки идеологии много разногласий… но как человек, эго человеческие качества должны быть у президента, лидера…
А що ви маєте на увазі під "человеческими качествами"?
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Re: Відповідь: Re: Які якості повинні бути у Президента.

Я вважаю що мета виправдовує засоби і враховуючи те, скільки людина зробила для країни і народу вцілому, то деяка кількість жертв серед тих, хто стояв тому на заваді - не має жодного значення. Коли ви захоплюєтеся пірамідами - вас мало цікавить те, скільки рабів довелося замучити щоб їх побудувати. Бо це не має значення, значення мають лише самі піраміди.
Шановний, почитав я тут ваші пости і виникли підозри в адекватності. Чому ви вважаєте, що тим сміттям, яке стоїть на заваді, буде хтось інший, а не ви? Може це вас завтра поставлять до стінки заради якоїсь ефемерної величі влади якось маньяка? Що ви тоді заспіваєте під дулом автомата? Не грайтесь в якусь висмоктану з пальця "велич". Ідіть і працюйте, робіть те, до чого є хист. І в цьому буде ваша велич. І велич країни, де кожен працює на своємі місці, а не бухає, краде, сачкує...
І ще одне. Кому потрібна ця "велич"? Усі хочуть жити нормальним особистим життям, а не ідеями величі, не ідеями пірамід, заради яких вони мають дочасно здохнути.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Які якості повинні бути у Президента.

Это объемный материал... и он постоянно меняется, думаю сначала надо ТУТ все выложить тезисно, а потом смотреть, подходит ли кандидат, или нет.. А то такое ощущение, что вы царя выбираете.
У цій темі взагалі нікого обирати не передбачено. Тема про якості, які повинні бути у Президента. Взагалі без персоналій.
Ну, а якщо Ви тут тезісно викладите які зараз у Президента є повноваження, буде не зайвим. Чи Ви чекаєте що зараз хтось інший це зробить?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Які якості повинні бути у Президента.

Я вважаю що мета виправдовує засоби і враховуючи те, скільки людина зробила для країни і народу вцілому, то деяка кількість жертв серед тих, хто стояв тому на заваді - не має жодного значення. Коли ви захоплюєтеся пірамідами - вас мало цікавить те, скільки рабів довелося замучити щоб їх побудувати. Бо це не має значення, значення мають лише самі піраміди.
Яка мета?
Керувати всім світом, чи хочаб половиною? Цьго потрібно щоб Президент хотів?
Ну добре, спочатку задля цієї мети він половину громадян примусить працювати з ранку до ночи, а решту посадить, у кращому випадку на хліб і воду. Пару мільонів незгідних ростріляє, серед яких цілком імовірно опинетесь і Ви, бу Ви ж проти всіх, і тихо сидіти не у Ваших принципах, я так розумію. Потім так-сяк озброївши величезну армію, яка знову ж таки з громадян буде складатись, кине її на сусідню країну. Ще, у кращому випадку, пару мільонів на цій війні загине. Ну, якщо добре все сладеться переможе у цій війні. Здобуде для себе славу. А що з усього цього отримає звичайний громадянин? Пихатість від того що у ярмі його тірана ще й сусідня держава? Що я особисто, як пересічний громадянин отримаю наприкінці?
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Re: Які якості повинні бути у Президента.

У цій темі взагалі нікого обирати не передбачено. Тема про якості, які повинні бути у Президента. Взагалі без персоналій.
Ну, а якщо Ви тут тезісно викладите які зараз у Президента є повноваження, буде не зайвим. Чи Ви чекаєте що зараз хтось інший це зробить?
А то ))) все я, да я :)
Просто, не стоит ходить с бубнами по кругу и гадать, достаточно создать список требований, и проверить на соответствия кандидатов (это не только личные качества, это и связи и окружение), думаю %80 отпадет сразу. А с тех что останутся, отдать приоритет тому, кто имеет меньше скелетов в шкафу.
 
Зверху