Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Комунізм: за і проти.

ви чи прихворіли. грип ходить...
за паспортом вони росіяни, а за іншими ознаками - ні.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Комунізм: за і проти.

ви чи прихворіли. грип ходить...
за паспортом вони росіяни, а за іншими ознаками - ні.
За паспортом вони "громадяни Російської Федерації".
"Росіяни" - це росіяни (рос. русские). В українській мові немає іншої назви "русскіх". Уж вам то, як випускнику філологічного факультету - гріх не знати.
Тому ваше висловлювання:
громадяни Росії - росіяни, незалежно від того, чи то бурят чи чечен.
називає чеченців також росіянами, себто "русскімі".
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Комунізм: за і проти.

я не збираюсь по п"ять розів у кожній темі для вас перефразовувати свої пости.

у північного сусіда існує програма роздавання паспорта: паспорт + 2 шт баксів і безкоштовно будиночок у сібірському селі. так стають росіянами...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Комунізм: за і проти.

я не збираюсь по п"ять розів у кожній темі для вас перефразовувати свої пости.
"Учитесь четко выражаться, ибо вас могут не понять". (с) А.С.Пушкин.

P.S. І ви, як завше, не дали чіткої відповіді на моє питання.
Якщо ви не здатні обгрунтувати своєї позиції - то краще її і не висловлюйте.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Комунізм: за і проти.

вузький погляд на події якоїсь людини не зобов"язує мене їй пояснювати по 10 разів розжовувати. зубки підточіть.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

Шановна, вам нічого більше сказати? Чи ваша місія на форумі полягає у розбавлянні флудом та порожніми безсенсовими "коментарями" серйозних тем? Істино демократичний підхід. "...за демократії особистість, щоб не заважала, не треба пригнічувати, її треба розчинити." (с) Чим, власне, ви і займаєтесь.
Тому я б вас попросив: якщо не меєте чого сказати по суті - краще промовчіть.
геть усі ваші прохання!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

"Удар в спину", про який ви насправді спитали, не від Обами, а від татар.
Від яких саме татар? Завтра он хтось з місцевих п'ятиколонніків Обамі листа напише. Чи взагалі хтось неадекватний щось вигадає і напише. У тих татар, які той лист писали є право висловлюватись від імені усіх татар Криму? Чи то щось на зразок Корчинського татарської національності ( а татарської? ) написало?
Тому я про татар нічого і не казав. Посміявся лише з виших висновків стосовно Обами.
Сподіваюсь ще посміятись :), пишить ще.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Від яких саме татар? Завтра он хтось з місцевих п'ятиколонніків Обамі листа напише. Чи взагалі хтось неадекватний щось вигадає і напише. У тих татар, які той лист писали є право висловлюватись від імені усіх татар Криму?
Ваша позиція "уміляєт". Коли десь в Одесі збирається кілька бабусь і кричать "ми хатім разговарівать па-русскі", або кілька партфункціонерів дрібненьких організацій виступають з вимогою "визнати автономію східних регіонів" та пишуть листи Путіну - ви вважаєте то п'ятою колоною, сепаратизмом і т.п. А коли те саме роблять татари - їм можна.
Коли ЧФ РФ незаконно захопив пару маяків - то трагедія національного маштабу, злочин проти України і т.п. Коли татари незаконно окуповують землі на півострові (в таких маштабах, що ЧФ навіть і не снились) - то це нормально, ви цього не помічаєте. А чим земля окупована ЧФ краща за землю окуповану татарами? Чим татари кращі за ЧФ? А коли Беркут намагається їх розігнати і повернути землю законним власникам(чи не єдина добра справа даної структури): починаються крики про свавілля, про "жінок і дітей", права татарського народу і т.д. і т.п.
Звідки така вибірковість, шановний? Чому ви так ненавидите слов'ян і все дозволяєте бусурманам?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

Ага, я прихований кримський татарин. Ми плануємо спочатку від'єднатися від України, відновити Кримське Ханство, а через пару років приєднати до нього Україну і РФ. Так що, Хедін, будь на моєму боці, завдяки нам незабаром Ви усі будете жити у єдиній країні - Кримському Ханстві.
 
Зверху