Оффтопики.

Ultraviolet

Active Member
Re: Ющенко

Поздний вечер. Турчинов, глядя в окно, говорит Тимошенко:

- Юлия Владимировна, загадывайте желание - звезда упала.
- Это не звезда. Это был рейтинг Виктора Андреевича.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Російська Федерація

Вона актуальна, просто с-п-а-с-и-б-о потрібно сказати модерам, які свідомо її перетворили у флудовідстійник (в принципі таке в усіх темах - повний офтопік). Тільки не кажіть що вам часу не вистачило і бла-бла-бла, т.як повідомлення ви все ж таки тут видаляли.
Вони в нас просто надто демократично-ліберальні... ;)
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

вам всі неподобаються. буде модератор жорсткий - вам теж не сподобається.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

так а що ви тоді волаєте, що модератор надто ліберальний і жорсткого не хочете. визначіться.
 

AKULA GRANDIS

критикант
Я тут новичек, но вижу тема за татар зашла, хотел свое мнение оставить:
История НЕЗАВИСИМЫХ татар насчитывает на порядок больше лет чем история незалежних украинцев, так что если и были какие-то отдельные случаи захвата земель - я не удивлюсь - им пренадлежит ВЕСЬ Крым только силы не хватает выгнать всех, но ведь все меняется.... Россия хочет Крым, Украина не отдает, поэтому татары особо и не высовываются с предложениями отдать им их по истине историческую родину
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

так а що ви тоді волаєте, що модератор надто ліберальний і жорсткого не хочете. визначіться.
А де я сказав що НЕ ХОЧУ? Шановна, ви щось своє додумуєте, як завше. Я весь час виступаю за сильну владу. ;)


Я тут новичек, но вижу тема за татар зашла, хотел свое мнение оставить:
История НЕЗАВИСИМЫХ татар насчитывает на порядок больше лет чем история незалежних украинцев, так что если и были какие-то отдельные случаи захвата земель - я не удивлюсь - им пренадлежит ВЕСЬ Крым только силы не хватает выгнать всех, но ведь все меняется.... Россия хочет Крым, Украина не отдает, поэтому татары особо и не высовываются с предложениями отдать им их по истине историческую родину
Крим - це частина території Української держави. А земля в Україні належить УКРАЇНСЬКОМУ народові (ст.13 Конституції України).
І ніяким татарам Крим не належить. Ви ще скажіть що Штати належать індіанцям. А "історія", ну та то, як то кажуть, "було на стільки давно, що вже встигло стати неправдою". Колись Закерзоння, Лемківщина, Холмщина теж були у складі українських земель...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

так вас же банять. самі написали.
 

Ultraviolet

Active Member
Re: Ющенко

- Виктор Андреевич, а вы за время своего президентства, хоть одно дело до ума довели?
- Разумеется!
- ????!
- Я довел Украину до ручки!
 
Зверху