Шкільна форма

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення

Потрібна???

  • ТАК

    Голосів: 164 40.4%
  • НІ

    Голосів: 242 59.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    406
З

Зверюга.ua

Guest
каким же образом "приравнює"? если форма - это классические брюки/юбка, блузка и пиджак. А те, у кого есть возможность "хизуватися грошима батьків", это и делают, покупая соответствующую форму. в школе, где я училась, это была не форма - это было издевательство. каждое утро директор отправлял домой тех, чей внешний вид ему не нравился. при чем девиц в юбках с длинной совершенно не соответствующей школьному виду, но зато черного цвета, он почему-то домой не отправлял. хм. а в чем же форма "дисциплінує"? по-моему, это вообще унижение, а не приучение к дисциплине.
пусть вводят одинаковую форму для всех.:upl:
Ну от чому у країнах Европи, таке питання не виникає? Чому у всіх елітних школах є власна форма і діти не цураються її? Чому у нас все повинно будти шкереберть із-за того, що школярам треба показати власне я? Показуйте його де завгодно але не у школі!
А то як що то ви дорослі, а як вскакуєте у якусь халепу то відразу "МАМА чи ПАПА"
 

Кацька

out of control
тому що в наших школах немає власної форми - по-перше. по-друге, де в Сумах елітні школи?
 
З

Зверюга.ua

Guest
тому що в наших школах немає власної форми - по-перше. по-друге, де в Сумах елітні школи?
Так підійміть це питання! Батьки ж гроші сдають? У різних школах по різному, але, пошити форму буде коштувати не так вже і дорого! Якщо це зказ зробить школа на всіх учнів, це вийде не більш 100 гривень на дитину за все! Так чому не можна зробити так? Причмому форма цьому учню буде на 2, а може і на три навчальні роки...
 

Кацька

out of control
підняти це питання я не зможу з тої причини, що в школі я не навчаюся. але, коли навчалася, це все було марно. тому не треба критикувати те, про що не маєте уяви :icon_eek:
 
З

Зверюга.ua

Guest
підняти це питання я не зможу з тої причини, що в школі я не навчаюся. але, коли навчалася, це все було марно. тому не треба критикувати те, про що не маєте уяви :icon_eek:
Ви таке кажете, якби то ви одна навчались у школі! Я навчався у школі ще у радянськи часи і ходив у шкільній формі як і усі! Так що не треба шановна не треба!
 

Кацька

out of control
ви не розумієте того, що я намагаюсь сказати. за радянських часів була єдина загальноприйнята форма. нині такого не існує. всі ходять до школи в тому, в чому забажають (існує лише обмеження - чорні брюки/спідниця та піджак). хіба це форма? тоді я не розумію її призначення.
 
З

Зверюга.ua

Guest
ви не розумієте того, що я намагаюсь сказати. за радянських часів була єдина загальноприйнята форма. нині такого не існує. всі ходять до школи в тому, в чому забажають (існує лише обмеження - чорні брюки/спідниця та піджак). хіба це форма? тоді я не розумію її призначення.
От я до чого і вів! Якщо що немає стандарту форми затвердженної міносвіти, то кожна школа може пошити власну форму!
А ви мені почали казати що, я не маю уяви щодо питання обговорення!
 

Кацька

out of control
я нічого не маю проти форми. але загальноприйнятої, однакової для всіх. і, думаю, більшість школярів також за таку форму. але самій школі це не потрібно. ось що малося на увазі. а щодо
Зверюга.ua сказав(ла):
А ви мені почали казати що, я не маю уяви щодо питання обговорення!
я говорила про те, що ви не маєте уяви про саму форму і про ставлення дирекції до учнів.
я не кажу про всі школи, а лише про ту, в якій навчалася рік тому.
 
З

Зверюга.ua

Guest
я нічого не маю проти форми. але загальноприйнятої, однакової для всіх. і, думаю, більшість школярів також за таку форму. але самій школі це не потрібно. ось що малося на увазі. а щодо я говорила про те, що ви не маєте уяви про саму форму і про ставлення дирекції до учнів.
я не кажу про всі школи, а лише про ту, в якій навчалася рік тому.
А батьки навіщо? Що вітдали дитину до школи і хай їй грець? Ні якщо таке ставлення дирекції то в першу чергу батьки повинні здіймати галас!
 

Кацька

out of control
ну це вже не мої справи :D я лише висловлюю свою думку щодо форми
 
Зверху