Помогите выбрать фотоаппарат

pelix

New Member
...а для цього треба брати знімки і порівнювати. Саме з цього досвіду я і висказав свої думки...
Я тоже!
А как можно было забыть голову.. или, точнее, о ней? :D

Мнение конечно субъективное. Возможно, мне просто нравятся светлые фото, а не темные, как большинство, выложенные кенонистами. Да и почему-то много народа с кенона на никон очень быстро слазят)) Я не то, чтобы приверженец определенной торговой марки (у меня не никон, если что :) ), просто сделал определенные выводы. А снимал бы хоть и олимпусом - если бы кто подарил))))))
 

damn3d

люди=скот
...ну тут була тема про вибір техніки, суто технічний момент, а про те як навчитись і для чого людям потрібні дзеркалки якось розмови і не помітив, тому і сам про голову до камери не згадував )) Але повторюсь - дійсно це найголовніше, бо можна і простою апаратурою зняти змістовне фото, ну і з досвідом приходить розуміння для чого є стільки різних об'єктивів і шо то за циферки на них ))
Ну і стосовно порівнянь знімків : я кажу не про фото з сайтів, вже з обробкою у редакторах, бо це повторюсь суб'єктивна річ - все залежить від вмінь автора і те з якими ідеями голова... А треба брати оригінали з різних камер, бажано з подібними об'єктивами і робити фото в подібних умовах ! Тільки так виявляються технічні можливості камер.
Вибір камери треба робити ж по технічним даним : те яку картинку вона робить, потім вже розглядати ергономіку, ну і в останню чергу - ціну.
Якраз такі порівняння гарно зроблені на сайті dpreview.com , там дуже змістовні огляди техніки:)
 

Master

Алхимик
Мнение конечно субъективное. Возможно, мне просто нравятся светлые фото, а не темные, как большинство, выложенные кенонистами. Да и почему-то много народа с кенона на никон очень быстро слазят))
Чисто религиозный спор.
И тем и другим (и третьим) аппаратом можно делать как хорошие так и отвратительные снимки.
А на Кэнон выбор оптики богаче. :)
 

VinDizel

=|||---190кг---|||=
Сегодня делал пробные снимки в магазине на 450d и 500d! так вот с 500d снимки мне показались светлее! хотя матрица у них одна и та же...
 

VinDizel

=|||---190кг---|||=
это наверное яркость ЖК на 500-м выше была)
фотки просматривались на домашнем мониторе 22"... фотографировал на автомате в одном помещении! мнение может быть субъективным, так как остановился именно на 500d)))
 

ANDREW

Member

Выбирал между китами 500d и d5000, взял Никон из-за цены и поворотного экрана, привык, раньше был Canon A95. Еще чисто психолгически порадовало меньшее количесво мегапикселей, имхо.
 

VinDizel

=|||---190кг---|||=
может я чего-то не догоняю, но режим LV мне не пришолся по душе...
в итоге не жалею о том, что нет поворотного экрана) хотя китовый объектив мог бы быть и порезче...
 
Зверху