Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

kymm сказав(ла):
Покажите мне хоть одного бандита который "сидить в тюрмах"...и т.д.
Даже двух.
В Сумах сидит Омельченко,бывший мер. А еще какаято баба,его заместитель,фамилию забыл. Обое выходци из донецких.
 

madwolfa

USA, Midwest
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Тимошенко: "Так що там з пiльгами для депутатiв?" Кушнарьов: "Вы мне надоели! Меня раздражают ваша розовая кофточка, ваши сиськи и ваше ожерелье. Да мне пох.., как вы расскажете! Встала и ушла отсюда!"
 
Ж

Жора

Guest
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

madwolfa сказав(ла):
Тимошенко: "Так що там з пiльгами для депутатiв?" Кушнарьов: "Вы мне надоели! Меня раздражают ваша розовая кофточка, ваши сиськи и ваше ожерелье. Да мне пох.., как вы расскажете! Встала и ушла отсюда!"
Эт чё за струйня?! Куш такого не базлал! Источник в студию! Я не потерплю здесь клевету, тем более такую откровенную.
 
Останнє редагування модератором:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Жора сказав(ла):
Эт чё за струйня?! Куш такого не базлал! Источник в студию!
Ой, Жора, Ви даєте! Мені сам анекдот дуже сподобався, а Ваше продовження-це взагалі супер!
З.І. Спеціально для Жори, це синтез слів Кушнарьова і Кіркорова :) :) :)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Ніхто не підкаже, чому Затулін був вчора на "Свободі слова", він же персона нон-грата? А то я тільки шматочок передачі бачила.
 

lion.ts

[deleted]
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Тому що для багатьох політиків нашого північного сусіда персона нон-грата - це лише слова... Так він наприклад приїжджав на судовий процес, який успішно програв, і мабуть приїде до Криму ще не раз... Дуже шкода.
 
Ж

Жора

Guest
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Ravenne сказав(ла):
Ой, Жора, Ви даєте! Мені сам анекдот дуже сподобався, а Ваше продовження-це взагалі супер!
З.І. Спеціально для Жори, це синтез слів Кушнарьова і Кіркорова :) :) :)
Здесь обсуждается Янукович и, как я понял, также его соратники.
А с анекдотами это
 

madwolfa

USA, Midwest
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Кушнарёв и есть ходячий анекдот.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Жора сказав(ла):
Эт чё за струйня?! Куш такого не базлал! Источник в студию! Я не потерплю здесь клевету, тем более такую откровенную.
Люди, уважайте чувства Жоры. Для тех, кто в танке, дописывайте внизу (c) анекдот.
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Янукович предает свои идеалы!

Янукович під час "робочої" поїздки відвідав новозбудовану тюрму і подарував закладу 500 тис. грн. Того ж дня Прємьєр відвідав школу - і подарував їй 100 тис. грн. Почет здивувався: "Нащо давати привід для розмов! Треба було хоч порівну дати".

А Я. відповідає: "Я розділив гроші відповідно до ролі цих закладів у моєму житті. Та й, крім того, до школи мені уже не повертатися..."

...Анекдот :)
 
Статус
Закрита.
Зверху