eRepublik. Війна з еРосією.

Khan

Караванщик
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Почему заглохла тема?? Было интересно читать!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Та там зараз боти захопили владу. Спочатку з допомогою ботів набрали більшість у конгресі, а зараз обрали президента. Майже те ж саме що й у реалі - неадекватний президент і конгрес взялись за руйнування е-країни. Опозиція у противагу теж проявила себе не з кращого боку почавши захоплювати держустанови. Короче кажучи бардак почався. Я, наприклад, найближчим часом очікую нападу е-Польщі чи е-Румунії і зливу е-України.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Та там зараз боти захопили владу. Спочатку з допомогою ботів набрали більшість у конгресі, а зараз обрали президента. Майже те ж саме що й у реалі - неадекватний президент і конгрес взялись за руйнування е-країни. Опозиція у противагу теж проявила себе не з кращого боку почавши захоплювати держустанови. Короче кажучи бардак почався. Я, наприклад, найближчим часом очікую нападу е-Польщі чи е-Румунії і зливу е-України.
не знаю, что сейчас, а в общем-то попасть в парламент в игре проще простого - сам занял на первых же выборах 11-е, если не ошибаюсь, место. Ито я голоса поотдавал однопартийцу из ЮЮ тогда. Просто покупать голоса надо и всего-то=)))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

lion.ts, на минулих виборах у парламент ІЮ ботами витиснули з 5-ки партій, які можуть висувати кандидатів. Через що партія, яка зазвичай мала десь третину у парламенті, у виборах не змогла прийняти участь, а у 5-ку потрапила партія, яка взагалі не планувала висувати кандидатів, бо впевнено у 5-ку не потрапляла. А на самих виборах ті боти, власники яких все це провели, відповідно і голосували за "потрібних". А на президентських виборах українські патріотичні партії зфейлили, а може і ні, але не стали і висувати кандидата, бо боротися з ботами можна було лише тими ж засобами, а враховуючи те, що за ботоводство останнім часом за наклепами у бан потрапляла лише опозиція, то ніхто не став і випробувати долю. Багато хайлевелів переїхали з е-України.
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

ну и я что ли поможу родной естране :)



ЗЫ. вродь сделал всё как Коста описал ))
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Головне не воюй того ж дня після того як полікувався, а то вже багато такий калік спостерігав, які на другий день заробляють 6-й рівень, а потім залишаються з 50 велнесом і кидають гру. Зміна доби о 10:00 за Київським часом. Буде потрібна допомога, дешеві продукти, гіфти, звертайся. У грі пиши на оргу , або у нашій мірці на каналі #KOCTa's на ніки KOCTa[eRep] або KOCTa[Admin_UO_FreeShard].
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

и вот она война )) еУкраина vs еРумыния))
 
Зверху