eRepublik. Війна з еРосією.

lion.ts

[deleted]
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

никуда к1 не будет выгодно. у меня к4 стОит, потому что в Румынии цены упали ооооочень резко...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Открыл ку1 копанию по добыче железа.
Куда купить лицензию наиболее выгодно? Где наибольший спрос при наименьшем предложении?
к1 - фонарь. Витрать 20 голду на к2 хоча б і 20 голду на ліцензію у Польщу. У румун таки голд суттєво зріс, ціна, доки у нас голд теж не зріс, була майже така, як на нашому ринку. На український ринок взагалі не варто на ліцензію витрачатись, він і без того переповнений. Ну, а якщо Польщі не влаштовує, то самостійно подивись тут: або тут: де які ціни, потім подивись, які там митні податки, щоб не викинути гроші на країну, де через податок, твоє залізо буде у 2 рази дорожче. У останньому тулзі, до речі, є для підрахунку ефективності підприємства дуже корисні речі. Ну і не тільки. А я б, якщо купував ліцензію, то брав би у Польщу, але вкупував підприємство вже з ліцензіями, і тому ще зі старих часів залишилось на Румунію. До речі, краще б купив підприємство, зараз там купа дешевих і вже з ліцензіями за ціною у 2 рази нижче, ніж ти на все це витратиш.
 
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Я його і так купив за 18 голду :) Але про ліценції трохи не дочитав ;)
Мабуть попроцюю ще недільку на укр. ринку (ліцензія автоматом), та заморожу підприємтсво поки не назбираю 40 голду.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Я його і так купив за 18 голду :) Але про ліценції трохи не дочитав ;)
Мабуть попроцюю ще недільку на укр. ринку (ліцензія автоматом), та заморожу підприємтсво поки не назбираю 40 голду.
Заглядай на ринок підприємств. Я свою залізяку к2 з ліцензіями у Румунію і США за 36 голда купив.
Зараз на ринку продається к2 копальня El Araucano mine за 36 голду у Подолі з ліцензіями у Румунію і Угорщину. Ну Угорщина пролітає, бо там ембарго, а от Румунія те, що треба. Якщо продати ту, що за 18 була, то можна суттєво з'екомити. А ліцензія в Україну - марно витрачені гроші, у нас залізо завжди буде дешевше, хоча єдина перевага, не потрібно морочитись з обміном ронів на голд, а потім на уан.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Жити е-українцям стало трошки нудьгувато і уряд вирішив напасти сьогодні на е-Молдову. Слава війні! Я нарешті розпродав половину своєї зброї по нормальній ціні.
 
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

стал гражданином нашей великой еИперии)) Буду осваиватся)
 

G-Man

...
Модератор
Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Жити е-українцям стало трошки нудьгувато і уряд вирішив напасти сьогодні на е-Молдову. Слава війні! Я нарешті розпродав половину своєї зброї по нормальній ціні.
цены на оружие возросло. так еще и проблем с серваком :(:?
 

Shah

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

что там с Россией решили? а то воевать на 2 фронта...
 
Останнє редагування:
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Shah, зайди в чат вооружонных сил) там тебе роскажут.
КОСТа сидел, но решил не тревожить)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

цены на оружие возросло. так еще и проблем с серваком :(:?
То ще не було "виросли". От сьогодні виросли. Я свої запаси розпродав вже по ціні 2,60. Навіть відбив ті збитки, які вже і не вважав, що відіб'ю. Але моя зброярня вже практично зачинена, як і більшість інших. Тому якийсь час на ринку зброї нас чекає те ж саме, що і на хлібному. То пропозиція суттєво перевищувала попит і зброярні працювали у збиток. А зараз маємо зворотню реакцію, коли зброярні через збитки позачинялись і попит перевищує пропозицію. Через пару днів, гадаю, знову з'являться бажаючи спробувати долю у виготовленні зброї. Якщо ще весь голд на будинки не спустили.
 
Зверху