eRepublik. Війна з еРосією.

Nitro

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ребята игра интересная?Затягивает?Много времени на неё уходит???Новичку трудно обустроится?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

и вот она война )) еУкраина vs еРумыния))
Ну це з боку президента вже повна дурість. І без того провокував румунів і поляків напасти, а це й сам вирішив напасти. Гадаю у наступному місяці еУкраїни вже не буде, як нема вже еБолгарії.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ребята игра интересная?Затягивает?Много времени на неё уходит???Новичку трудно обустроится?
Ну, дивлячись, як грати. По мінімуму:
1. Відчинити у браузері сторінку гри зі своїм профілем.
2. Відчинити сторінку з підприємством, де працюєш і попрацювати.
3. Відчинити сторінку з тренуванням і потренуватись.
4. Відчинити сторінку з ринком і купити їжу на наступний день. А можна і на тиждень відразу купити. Ще можна зброї купити, якщо грошей вистачає.
5. Відчинити сторінку з війною і повоювати.
6. Відчинити сторінку з профілем, а з неї сторінку з регіоном і полікуватись.
На все це, при нормальній швидкісті інета піде десь 5-10 хвилин.
А влаштуватись легко. Підприємств більше ніж працівників, тому зп майже збиткові для власників, бо щоб підприємство працювало оптимально на ньому повинно бути 10 працівників, інакше будуть збитки.

Якщо займатись продажем/купівлею валюти на ринку можна і весь день просидіти, але нормально на цьому заробити.
Якщо вести власне підприємство, то десь пару годин піде щоб слідкувати за ним, за цінами на ринку, за тим, щоб було 10 працівників і всі вони нормально працювали.
Якщо займатись політикою, то теж багато часу потрібно, але не пробував.
Ну ще можна пресу читати, коментувати, чекати у чаті наказів, якщо у армії.
Система створена таким чином, що можна спочатку регулярно робити необхідний мінімум, не вдаючись у подробиці е-життя, а згодом, коли вже трошки "підріс" і прокачався, знайти для себе щось цікаве. У будь якому разі, щоб з'ясувати політичну обстановку піде, як мінімум тиждень, та й то не факт що все зрозумієш, бо пропаганда за різні точки зору їде з усіх боків :). Зараз от владу захопили, і на моє переконання нечесними засобами, представники профеніковського ( проросійського ) напрямку. Але вони у меншісті, тому срач у пресі стоїть регулярний. Я от вже 2 штрафних пункта від адмінів отримав за свої коментарі :), хоча пізніше ці штрафи скасували.
 

Nitro

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

как воевать я так и не понял???
 

Santolege

Забанен
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Интерес давно потеряла...лучше играть в фентези браузерку, типа Lord of Ultima (там хоть нет политики). Сайт
 

lion.ts

[deleted]
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Долго не играл, решил вот вернуться))
КОСТа, подскажи, почему США из Идена вышли?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

как воевать я так и не понял???
На головній сторінці червоним написано який зараз бій відбувається, у якому ти можеш прийняти участь. Буває що і нема. Бій зазвичай йде 24 години, і як правило кожного дня який буде. Буває і декілька. Тиснеш на червоне, відчиниться вікно з битвою, там буде кнопка "бити", тиснеш, і далі відчиниться як ти вдарив і там можна ще раз вдарити. І так 5 разів, але не більше, бо кожного разу по 10 здоров'я втрачаєш, і відразу до шпиталю, він лише 50 відновить, тому і 5 разів. І більше у цю е-добу не бити. Бо більше лікувати не буде, на наступного дня лікує тільки те що того ж дня втратив. Доба змінюється о 10 ранку за Києвом.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Долго не играл, решил вот вернуться))
КОСТа, подскажи, почему США из Идена вышли?
На скільки я зрозумів, Польща десь США не допомогла, потім навпаки, і вони розійшлись. США створили новий альянс - Брольянс. Вони трошки союзники, але вже не у одному блоці. Це як у нас зараз, ми у формально у Антанті, а по факту вже ніби то у Феніксі. От ще пару днів і нас мабуть будуть Польща і Румунія розпилювати.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

На скільки я зрозумів, Польща десь США не допомогла, потім навпаки, і вони розійшлись. США створили новий альянс - Брольянс. Вони трошки союзники, але вже не у одному блоці. Це як у нас зараз, ми у формально у Антанті, а по факту вже ніби то у Феніксі. От ще пару днів і нас мабуть будуть Польща і Румунія розпилювати.
Пусть Польша Подолье возьмет, а не Румыния.. Хоть лицензию куплю подешевле.....
 
Зверху