eRepublik. Війна з еРосією.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

что там с Россией решили? а то воевать на 2 фронта...
:)
Та які там фронти. На е-Молдову напали бо занудьгували. А на е-Росію напасти по справжньому ні у кого яєць не вистачить. Горячі финськи парні вже напали. Гонять їх тепер до самої е-Англії. От хіба що 58 тисяч поляків занудьгують і на е-Росію нападуть, от тоді буде весело. А 4 тисячи е-українців можуть лише тихенько по хатам сидіти, бо з такими силами нема чого і рипатись. Населення потрібно збільшувати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Wiverni і Mr.Alex.R, то чиї?
Не уважно ви читали те, що я вище писав. Будівельна компанія, на яку ви влаштувались має якість 4. Вона вас дуже швидко приб'є, бо кожного дня буде віднімати по 4 здлоров'я, а відновляти по стільки не вистачає зп навіть у гравців з 5 скілом. Крім того Mr.Alex.R підписав собі смертний вирок не полікувавшись у шпиталі. Якщо це не мультінік Wiverni, то краще зробити нового, бо на того, щоб його велнес відновити, знадобиться дуууже багато грошей. А якщо мультінік, то краще взагалі про нього забути.
Повторю ще раз, дуже стисло:
1. Почавши е-життя, ні в якому разі не треба влаштовуватись на підприємство, на якому під назвою стоїть більше 1 зірочки. Зірочки для вас означають, скільки здоров'я буде відбирати робота на такому підприємстві. Взагалі не маючи власного хоча б 2-х зіркового будинку і скілу більшого за 2, на підприємства з двома зірками краще і не дивитись. Про тих, на яких ще більше зірок, тим більш.
2. Воювати можна тепер з 3-го рівня. Але якщо ви зробили дурницю і "народились" у регіоні де нема шпиталю, краще цього не робити. А ще краще купити квіток і переїхати у регіон Поділ, або у інший, де є шпиталь. Початкових 5 уан якраз вистачить на квіток.
3. Після того, як повоювали, у той самий день потрібно полікуватись у шпиталі. Після нещодавніх змін у шпиталі відновиться тільки те здоров'я, яке було втрачено під час бою у цей день і не більше. І лише 1 раз на день. І не більше максимального значення, яке може вилікувати шпиталь. У нас вони усі 5-ти зіркові і відновити можуть 50, тож стріляти можна лише 5 разів, бо за кожний постріл втрачаєте по 10 здоров'я. І ще раз. Стрільнете 4 раза, втратите 40 велнесу, шпиталь відновить 40, якщо того ж дня полікуєтесь. Вдарите 5 разів - відновить стільки, скільки втратили. Вдарите 6 разів - втратите 60 здоров'я, а відновиться у шпиталі лише 50. Вдарите ще раз після лікування, і це здоров'я у шпиталі ви вже не відновите, ні сьогодні, ні завтра, і доведеться його відновляти за шалені гроші - 1 пункт за 1,62 уан і не більше 10 за добу.
 

G-Man

...
Модератор
Re: Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Вдарите ще раз після лікування, і це здоров'я у шпиталі ви вже не відновите, ні сьогодні, ні завтра, і доведеться його відновляти за шалені гроші - 1 пункт за 1,62 уан і не більше 10 за добу.
а где хоть за деньги поднять здоровье. не было воен пару дней и еще незнал о изменениях в госпитале. теперь 65 здоровья:( что делать...?
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ну можно дом купить, быстрее пойдет восстановление. Если не ошибаюсь можно гифтами поднять здоровье, и по 2 золота (но это ИМХО очень дорого). КОСТа, говоря о пункт за 1,62 уан наверное именно гифты и имеет в виду.
 

G-Man

...
Модератор
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ну можно дом купить, быстрее пойдет восстановление. Если не ошибаюсь можно гифтами поднять здоровье, и по 2 золота (но это ИМХО очень дорого). КОСТа, говоря о пункт за 1,62 уан наверное именно гифты и имеет в виду.
не сильно разобрался в игре. что такое гифты и где они находятся?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ну можно дом купить, быстрее пойдет восстановление. Если не ошибаюсь можно гифтами поднять здоровье, и по 2 золота (но это ИМХО очень дорого). КОСТа, говоря о пункт за 1,62 уан наверное именно гифты и имеет в виду.
Так, я про гіфти казав. Гіфти це подарунки. Гіфт к1 відновлює 1 пункт велнесу. Їх можна або перекинути, тоді нічого не буде, просто перекинеться до іншого, або подарувати, тоді він зникне, а у того, кому подарував підійметься велнес. За день можна 10 подарунків комусь прийняти.
А за голд, то горячка :). За 2 голду можна стільки всього купити. Навіть 2 к5 гіфта буде набагато дешевше. То танками у відповідальних битвах використовується, коли вже ліміт на гіфти скінчився.
Купуй гіфти, кидай мені на оргу, щоб не поплутати нічого і когось не полікувати замість себе: , а я тобі перекину вже як подарунок. Або зачекай, я зараз у Румунії, може там дешевше, кинеш уан, а я вже сам куплю і полікую.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

За румунськими цінами 1 гіфт буде 1,50 UAH. Зв'язуйся з оргою. Можу і хліба якісного, набагато дешевше ніж у нас, продати. Тільки не тягни, бо я, десь через пів години, піду від компа.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Відредагував перше-друге повідомлення у темі відповідно до нововведень. А то після змін з шпиталями, з тими порадами, новачків тільки у труну заганяти.
 

G-Man

...
Модератор
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

что такое гифт?
 
Зверху