Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

S-DIMAN

Active Member
Ответ: Ющенко

Слова:
Вірю!Знаю ! Можемо! - вже смішно...
 

nvm

Member
Ответ: Ющенко

Сообщение от Ravenne
Ти нічого не знаєш про роботу Медуниці і не маєш права називати його "Медуном".



имею
интересно с этической стороны,какое это право, это оскорбление?
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Ющенко

Эта тема про Ющенка, а не про меня и Медуницу. Думаю лучше прекратить оффтоп, пока не накликали не себя гнев "богов" :)
Если у кого-то есть ко мне вопросы, то пишите ЛС

**Вірю!Знаю ! Можемо! - вже смішно...** Не смешно.. грустно. Грустно от того что нам приходится зависить от вот таких вот "вірюзнайчиків", которые с переодичностью в несколько лет сменяют друг другая, устраивая шоу под названием "выборы".
Ющенко же проиграл, вернее перегорел, выработал свой ресурс и более никому не нужен, утонул в своем "шароварстве". Вряд ли на него теперь будет кто-то делать ставку.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ответ: Ющенко

Sim$Dim сказав(ла):
Эта тема про Ющенка, а не про меня и Медуницу. Думаю лучше прекратить оффтоп, пока не накликали не себя гнев "богов" :)
Если у кого-то есть ко мне вопросы, то пишите ЛС
Справедливое замечание, и вполне приемлимое предложение. Тема, была посвящена Ющенко. Если у кого есть что по теме написать - пишиите. Лично мне нечего, но, работа такая, за порядком тут следить.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Мда , если-б опрос проводился после парламентских выборов - результаты были-бы другими ...
 

^Зверюка^

<b>Кто здесь?</b>
Виктор Ющенко распорядился направить в Афганистан украинский миниконтингент

Президент Украины Виктор Ющенко распорядился направить в Афганистан ограниченный контингент миротворческих сил из числа военнослужащих и работников Вооруженных сил общей численностью до 10 человек.

Об этом говорится в сегодняшнем его указе "О направлении миротворческого персонала Украины для участия в операции международных сил содействия безопасности в Исламской Республике Афганистан".

Предоставление помощи Афганистану, отмечается в документе, будет иметь важное значение для обеспечения участия Украины в послевоенном восстановлении экономики этого государства, передает ИТАР-ТАСС.

Ющенко считает, что "развитие долгосрочного сотрудничества Украины с Афганистаном будет оказывать содействие поддержанию мира и безопасности и национальным интересам государства".


 

Life-ua

+ плюс - минус
Виктор Ющенко распорядился направить в Афганистан украинский миниконтингент

Президент Украины Виктор Ющенко распорядился направить в Афганистан ограниченный контингент миротворческих сил из числа военнослужащих и работников Вооруженных сил общей численностью до 10 человек.

Об этом говорится в сегодняшнем его указе "О направлении миротворческого персонала Украины для участия в операции международных сил содействия безопасности в Исламской Республике Афганистан".

Предоставление помощи Афганистану, отмечается в документе, будет иметь важное значение для обеспечения участия Украины в послевоенном восстановлении экономики этого государства, передает ИТАР-ТАСС.

Ющенко считает, что "развитие долгосрочного сотрудничества Украины с Афганистаном будет оказывать содействие поддержанию мира и безопасности и национальным интересам государства".


Спрашивается зачем ? :thk:
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Ющенко

Дострокові вибори до ВР були б кращим варіантом для України і можливістю вийти з конституційної кризи, - В. Полохало

Після того, як у 2006 році Президент Віктор Ющенко зробив низку фатальних помилок, він опинився біля розбитого корита. Про це заявив народний депутат, член фракції БЮТ, політолог Володимир Полохало.

"Проблема Ющенка у тому, що він став Президентом не завдяки якимсь принципам, що він сповідує, а завдяки революції. Він сьогодні вже навіть не може спиратися на суспільство, що просто відмовило йому в довірі. Його рейтинг характеризує його як Президента, що ще не мертвий, але вже не живий, у політичному змісті. Ющенко сьогодні також не має права звертатися й апелювати до народу. Не може він і розраховувати на демократичну мобілізацію тих, хто його колись підтримав", - вважає Полохало.

Володимир Полохало висловив також впевненість у тому, що союз з опозицією, став би для Ющенка можливістю збереження його політичного існування: "Його єдиною ефективною підтримкою міг би бути тільки БЮТ".

"Президент протягом півтора року робить політичний суїцид. Сьогодні президент це вже герой анекдотів, предмет глузувань, іронії і сарказму. Рейтинг Президента, що сьогодні практично ідентичний рейтингу Кучми в період касетного скандалу, міг би піднятися тільки у випадку якоїсь загрози національної безпеки. Де б у президента була можливість виявити волю. Але я не впевнений, що в цьому випадку президент виявить себе з гарної сторони, - підкреслив Полохало, зазначивши при цьому, що - сьогодні Ющенко імітує роль президента, грає цю роль, але ця гра, що викликає лише жалість".

Говорячи про можливості розпуску парламенту і призначення дострокових виборів, політолог зазначив, що "це було б кращим варіантом для України і можливістю вийти з конституційної кризи, у яку країну затягнув президент своєю слабістю. Слабість - це основна риса його особистості”. “У дострокових виборах зацікавлений не тільки БЮТ, але і ті партії, що не потрапили в парламент", - цитує слова Полохала Кореспондент.
 
Грейфруд если опустить маты то так просто казел... Вести страну в полную Ж хех ну че надо уметь ... при Чучме ито не такое кезло было
 
Зверху