ГЕТЬ УСІХ!

Merime

New Member
Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

"Ми" - це Координаційний Штаб Національного Порятунку.
Тобто це група людей ,які не хочуть показуватись на люди (що вже дуже підозріло), а хочуть на голих гаслах пройти до влади. Я правильно зрозумів?
Обговорювати гасла і заклики анонімних, зашифрованих суб'єктів - це або несерйозність або спроба примітивного провокативного рейду по мізках заполітизованих громадян.
 

МАХ

Active Member
Тобто це група людей ,які не хочуть показуватись на люди.
Вам що поіменно потрібно написати весь склад Координаційного Штабу Національного Порятунку?.. просто добиває стьоб і пуста балаканина...
таке враження, що сидять одні представники політичних партій, і розповідають як вони печуться за Україну, а на справді просто агіткомпанію влаштовують... гидко читати...

Life-ua.. цікава пропозиція просто далі працювати, сплачувати податки... і нічого не змінювати... Найцікавіше, склалося враження що саме ваша робота помягає в агітуваннях за певну політичну силу... і що ж ви пропонуєте працювати щоб збагачувалась партія яка зараз при владі? Безперечно гнати потрібно всіх, БЮТ в першу ж чергу... я за повне оновлення ВР, якісним складом... що в країні немає дійсно гідних економістів, юристів.... а не Шуфричив, котрі вміють лише влаштовувати шоу...
але про що я... це ж і більшості тут присутніх стосується...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

МАХ, і Ви туди ж? Merime привильно питання поставив. Хто цім Штабом і звідки керує? Поки що відомі лише одна особа - Корчинський, який усю дорогу лише на бійки і провакації здатен. Ось і зараз він відхрещується і не бере на себе відповідальність. Все двома словами можна так сказати: "Я вас накрутив, йдіть і повбивайте один одного. При цьому я за наслідки не відповідаю".
 

RZA

bastard
Вам що поіменно потрібно написати весь склад Координаційного Штабу Національного Порятунку?.. просто добиває стьоб і пуста балаканина...
таке враження, що сидять одні представники політичних партій, і розповідають як вони печуться за Україну, а на справді просто агіткомпанію влаштовують... гидко читати...

Life-ua.. цікава пропозиція просто далі працювати, сплачувати податки... і нічого не змінювати... Найцікавіше, склалося враження що саме ваша робота помягає в агітуваннях за певну політичну силу... і що ж ви пропонуєте працювати щоб збагачувалась партія яка зараз при владі? Безперечно гнати потрібно всіх, БЮТ в першу ж чергу... я за повне оновлення ВР, якісним складом... що в країні немає дійсно гідних економістів, юристів.... а не Шуфричив, котрі вміють лише влаштовувати шоу...
але про що я... це ж і більшості тут присутніх стосується...
не нужны нам имена "лузеров", которые остались без кресел и постов на прошлых выборах. а посему "рятуют нацию" на этих. ВОТ ЧТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ПРОТИВНО ЧИТАТЬ, СЛУШАТЬ, ВИДЕТЬ.
хотя .....давайте постебемся .........называйте! там наверное сплошь и рядом талантливые экономисты и юристы ..... .;)
бухгалтера есть? как ширшавый? а че .....аналитический ум .....тош полезно .....
и еще вопрос МАХу - где был этот штаб все это время? почему самым таинственным образом всплыл как ...... как раз под выборы?
 
Останнє редагування:

Satori

Well-Known Member
Там где Корчинський - там ТАРАКАНЫ!
Политическое тараканье - снуют и снуют...
Как с ними поступают в нормальных домах - всем ясно.
Впрочем защитники животных, пардон, насекомых наверняка за СВОБОДУ ДЛЯ ТАРАКАНОВ.
Не обижайтесь, когда расплодятся.
 

RZA

bastard
Там где Корчинський - там ТАРАКАНЫ!
Политическое тараканье - снуют и снуют...
Как с ними поступают в нормальных домах - всем ясно.
Впрочем защитники животных, пардон, насекомых наверняка за СВОБОДУ ДЛЯ ТАРАКАНОВ.
Не обижайтесь, когда расплодятся.
+1 нужен политический ТАПОК! :|
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Тобто це група людей ,які не хочуть показуватись на люди (що вже дуже підозріло), а хочуть на голих гаслах пройти до влади. Я правильно зрозумів?
Обговорювати гасла і заклики анонімних, зашифрованих суб'єктів - це або несерйозність або спроба примітивного провокативного рейду по мізках заполітизованих громадян.
Хто сказав що вони не хочуть показуватися? Склад Штабу загальновідомий:

Юрій Збітнєв
Дмитро Корчинський
Олексій Арестович
Андрій Білецький
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

не нужны нам имена "лузеров", которые остались без кресел и постов на прошлых выборах. а посему "рятуют нацию" на этих. ВОТ ЧТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ПРОТИВНО ЧИТАТЬ, СЛУШАТЬ, ВИДЕТЬ.
хотя .....давайте постебемся .........называйте! там наверное сплошь и рядом талантливые экономисты и юристы ..... .;)
бухгалтера есть? как ширшавый? а че .....аналитический ум .....тош полезно .....
Фахівці є, і юристи і економісти і ін. Вони знайдуться в Україні у будь-якій кількості. Тут справа не в фахівцях, а в світогляді, здатності до роботи і боротьби. Або нездатності. Ті люди, які зараз при владі, позиціонують себе як фахівці. Всі ці Коломойскі, Пінчуки — є фахівцями-капіталістами. Вони ж заробили багато грошей, отже, вони знають як їх заробляти. Але на рівні країни це чомусь не спрацьовує. Ющенко - суперпрофесійний бухгалтер, чому його досвід не діє зараз, коли він став президентом? Чому в нас така катастрофа із гривнею, якщо нами править настільки талановитий і професійний бухгалтер та банкір? Насправді все вирішує в першу чергу політична воля, а наразі її відсутність, і професійна обмеженість.
В першу чергу має виникнути формація, яка хоче привести нових людей. Це мають бути люди, що прагнуть кардинальних змін в країні і, власне, їхнє “хочу” зіграє значно більшу роль, аніж усі фахові спеціалізації. Всі революції в економіці, світовій політиці проводилися геніальними дилетантами і ніколи в житті — фахівцями. Молоді і натхненні — ось що потрібно цій країні після того, як “Геть Усіх!”
 
Зверху