незаконні недоплати на дитину віком до трьох років

Annushka2007

New Member
Девочки, подскажите какие теперь действия нужны,если уже получен отказ из управления труда о перерасчете?
 

Zuzuka

прагну...
потрібна довідка про отримані від собесу або соцстраху грощі за період який хочете з них стягнути \я брала з дня народження дитини\ і позов до суду. успіхів!
 

У_м_к_а

чорнявая
- Дополнительных денег на выплаты у нас нет, резервных фондов для этого также не

предусмотрено, - продолжает Татьяна Масик. - Ежемесячная субвенция из госбюджета четко выделяется под заявку на количество зарегистрированных, которым сейчас положены выплаты. Откуда мы можем взять сумму для тех, кто обращается к нам по поводу перерасчета?! Мы, по сути, стали заложниками ситуации: ВР никаких изменений не вносит, а деньги мамы требуют с управления. Мы не меньше их обеспокоены этой проблемой, а областное управление по этому вопросу обращалось в Кабмин и профильное министерство, но пока никаких сдвигов не произошло. Если что-то изменится, то, скорее всего, перерасчет будет сделан всем, а не только тем, кто к нам обратился.
так может не нужно тратить лишние деньги и подождать???
 

April

из страны чудес
так может не нужно тратить лишние деньги и подождать???
Чем больше исков в суд, тем резонанснее проблема и больше шансов, что нас услышат те 450 зажратых, которые в гробу видели проблемы простых смертных.
 

WalkMan

"Непоседы"
Чем больше исков в суд, тем резонанснее проблема и больше шансов, что нас услышат те 450 зажратых, которые в гробу видели проблемы простых смертных.
Они и дальше будут видеть в гробу наши проблемы. А пока от этого в выигрыше только адвокаты
 

Zuzuka

прагну...
стаття в вашому шансі як раз розрахована на таких, що повірять і не будуть позови клепать. ваше право, але...
 

У_м_к_а

чорнявая
позови не куда не денутся, надо будет подадим, их и так уже много, но если государство и соизволит обратить на эту проблему внимание то прерасчет сделают всем рано или поздно. Но пока живых денег нет мне слабо верится, что все разрулится в нашу пользу, им легче законы изменить, чем долги отдать... вобщем поживем увидим. У меня лично нет лишних денег и времени, поетому пока подождем
 

Zuzuka

прагну...
а тепер в лс про помилки, якщо вони Є! а слово "клепать" в укр. мові існує, але не в літературній. пости на державній - терміни, які я не хочу перекладати.
а ви пости з дитиною на руках понабирайте та іще і без помилок, а потім ми всі разом почитаємо. так іще щоб по темі були. з.і. читать оффтоп на любом языке противно!

по темі:1. 5.02 було засідання у двох моїх подружок у зарічному райсуді. ми зайшли в кабінет разом. я, як стороння особа, спитала чи відкрите засідання та чи можна бути присятньою, на що суддя Клименко погодилась. відповідач не зявився, але надав заперечення на 4 листах. я відразу запиталась взять копію заперечення, на що суддя сказала, а ви купіть газету ваш шанс і там почитайте позицію відповідача. о.О і почала стібаться, чого я прийшла і хто я така. у режимі крика зі мною спілкувалась. я відповіла, що у мене аналогічний позов, а подруги не мають грошей на адвоката і я їм допомагаю. потім суддя сказала що Харківський апеляційний Суд не має позиції по данному питаню, потім суд сказав що була 1 виграшна справа по такому питанню у нас в місті. а також погодився на те, що ми сфотографуємо заперечення відповідача. вигнав нас у коридор чекать . і тут сталося диво суд навіть не сфоткати дав, а виніс копію зроблену за кошти суду. призначив основне засідання на 24 квітня

з.і. кому попадеться суддя ця. кажуть вона не любить жінок і тіх хто позивається до держави і взагалі склалась думка, що вона агресивна якась.

2. виявилось що суддя у мене Кондратенко. секретарі мого судді сказали, що ПС буде 13 травня. запитала чому так "швидко" на що секретар сказав, а ми завалені позовами. але мене це мало хвилює. пишу їм листа скаргу на них же.
 
Зверху