Что бы Вы сделали на месте президента?

rfvgy

Ukrainian
КроХа сказав(ла):
я бы хотела чтобы был тут Янукович....и только он...
У меня после прошлых выборов осталось несколько килограм агитации -ЗА яНУКОВИЧА.
Если внимательно читать становится ясно -что бы мы получили:
1. Подтасовка выборов в Верховный Совет
2. Газотранспортная система в руках соседа
3. Предприятия не продаются ,а прикарманиваются приближонными
 

Fanat-SS

White Power 88
Щодо міліції! В братерській нам Грузії цю проблему швидко вирішили, піднявши зарплату до 300$. Це значно зменшило корупцію та безчинство в рядах народних захисників. Люди в погонах почали триматися за цю доволі високооплачуєму роботу.
 

Dr_Faust

New Member
Підтримую на всі 100%!
Нам потрібно провести реформу міліції за грузинським зразком.
 
R

R@dnor

Guest
Да, среди видных политиков, как не прискорбно, нет не одного человека который бы справился сидя в этом кресле...
 
K

KAPAHTuH

Guest
Ответ: Что бы Вы сделали на месте президента?

дорогий мій R@dnor, на мій погляю Віктор Андрійович поважна людина и достойна своєї посади, я вже говорив що у кожного з нас коли проголосили В.Ющенка народним підкреслюю народним Президентом України, було таке собі вудчуття ніби по тілу, як мі звикли говорити "мурашки" пробігли. то чому ж зараз у вас таке ставлення до нашого Президента?
 

nvm

Member
Ответ: Что бы Вы сделали на месте президента?

KAPAHTuH сказав(ла):
дорогий мій R@dnor, на мій погляю Віктор Андрійович поважна людина и достойна своєї посади, я вже говорив що у кожного з нас коли проголосили В.Ющенка народним підкреслюю народним Президентом України, було таке собі вудчуття ніби по тілу, як мі звикли говорити "мурашки" пробігли. то чому ж зараз у вас таке ставлення до нашого Президента?
Я вважаю таке ставлення із-заслабкості, потрібно жорсткіше діяти в усих сферах,люди цього чекали, а отримали меморандум та амністію фальсифікаторам.
 

SNayper

Воене
Ответ: Что бы Вы сделали на месте президента?

Спился бы...
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Что бы Вы сделали на месте президента?

Хотiв би щоб Ющенко був бiльш рiшучим (треба було б розiгнати Верховну Раду ще рiк тому..... реформувати судову систему i посадити реальних керiвникiв фальсифiкаторiв виборiв) i не думав про свiй рейтинг i не боявся що Ю.Тимошенко його обскакає в цьому планi + намагався б не допусти (хитрожопих i тих якi соплi пускають) з свого оточення до серйозних посад.
В усьому iншому все вiн правильно робить.
 

Variag

New Member
Ответ: Что бы Вы сделали на месте президента?

Pluto сказав(ла):
оздоровление,говорите...
я тут недавно слышала,что в чернобыле будет международное кладбище ядерных и химических отходов... дядя витя подписал уже договор....
ему остается еще вернуть опыты над людьми, совсем клево будет.... :snipersmi :snipersmi :snipersmi



___________________________________
I Don't Care About You
F""k you!
Эт все пи...ж и провокация. А вы этому бреду верите. Это некоторые партии говорят на кануне выборов, для повышения своего рейтинга и понижения рейтинга опонентов. А действительно это не правда.
 
Зверху