Вибори 2008

Мій голос за


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    211

Gora

Забанен
Ситуация сложная. Тимошенко точно уже столько плохого натворила ,что потеряла достаточно много голосов избирателей. Взять хотя бы её одно из последний решений, запретить ввоз секонд-хенда.
 

hed1n.ru

стебанутый
Ситуация сложная. Тимошенко точно уже столько плохого натворила ,что потеряла достаточно много голосов избирателей. Взять хотя бы её одно из последний решений, запретить ввоз секонд-хенда.
Это для блага нации! Чтобы все одевались в шаровары и сорочки.
 

Kremin

Забанен
Проблема сьогодні не в виборах і не в тому коли вони відбудуться. Мені сьогодні важливішим є збереження своєї роботи, доходу сімї в цілому і того, наскільки я постраждаю від світової кризи.А сьогодні я не бачу конкретних дій уряду для зменшення наслідків кризи для населення, можливо вони є але ці збитки компенсуються власникам заводів, а ті як відправляли всіх в відпустки безстрокові або взагалі звільняють і де "справедливість" за яку проголосувала майже третина населення.Черговий рік втрачений.
 

mangust

патріот
Більшість українців не довіряють жодній з гілок влади.

Так, президенту не довіряють 85% респондентів, уряду не довіряють 83%, Верховній Раді - 89%.
Схвалюють діяльність органів влади, зокрема, Верховної Ради - 3%, президента - 8%, уряду - 9%.
При цьому серед партій найбільшою підтримкою користуються БЮТ і Партія регіонів.
Так, якби вибори до Верховної Ради відбулися в найближчу неділю, то за БЮТ і Партію регіонів проголосували б по 19%.
За Компартію віддали би голоси 6%, за Блок Литвина - 5%, за блок Ющенка - "Наша Україна" - 4%.
Проти усіх проголосували б 15,2%. Не брали би участі у виборах 15,6% опитаних.
Опитування проводилося з 22 по 30 листопада цього року в 24 регіонах країни. Було опитано 2087 респондентів. Похибка вибірки складає 2,2%
 

vladislava

New Member
Тепер Юлька витягла для себе із запасників ВР ще одного конкурента - дядя Вова хитренький, очки бігають туди-сюди, дууууже хочеться і йому в президенти! Отож нехай перегризуться з Юлькою! Але, як на мене, всі вони - продукти вторинний! Всі Кучмині діти! Яку компбінацію не роби з цього людського хламу, - результатів не буде! Вже краще вибори!
 

mangust

патріот
Який сенс? Якщо після перевиборів при владі залишатся ті ж особи в ВР, але в "іншому порядку"?
Треба нову силу, бажано не "дідусів", вихованих при совєтах:angry:
Навіщо нові вибори,якщо прийдуть ті самі...,треба нових,молодих обирати... .
Чому більшість не хоче бачити ці самі обличча,і впевнена,що вони знов пройдуть?Що вам заважає їх не обирати?Зробіть хочь раз мужній вчинок-проголосуйте за інших.
 
Мне кажеться Украине ничто непоможет. Жаль но мы обречены. Надо новых людей желательно из за границы (иностранцев). Как Рюриковичей на Руси. Пригласили чтобы порядок навели.......
 
Зверху