Беспределу "НЕТ"!

Alexsandr

Well-Known Member
Ви коли вивантажуєте - ви не дивитесь що саме ви вивантажуєте і скільки?
Не представляю как можно при покупке с десятка ящиков плитки распечатать и достать каждую для просмотра.
Не помню что за доставку мне говорили, то ли раз в неделю то ли нет вообще.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Беспределу "НЕТ"!

Ну как же на вас равняться, скромных гос. служащих...
Золотые унитазы, аренда межигорья за копейки...
А то! ;)

Не представляю как можно при покупке с десятка ящиков плитки распечатать и достать каждую для просмотра.
Там розріз посередині ящика - одразу видно все. Та й водій одразу ж з вами дивиться щоб все було нормально.
 
це дивлячись що покупати, багато товарів запаковані, от наприклад та ж сама плитка, кожна в картонній обгортці, по 15-20 шт в кожній, ви що будете кожну розгортати і перевіряти на цілістність, а також кожну рахувати? розріз ще не все покаже
 

just_name

Active Member
Re: Відповідь: Беспределу "НЕТ"!

Мені за тиждень возили тричі. Якщо замовляєш вранці - то після обіду привозять, а ввечері - то зранку наступного дня.
Стейн, если у тебя там подвязки или знакомые, или еще какая-то фигня, то это не значит, что любой житель сум может вот так вот получать доставку 3 раза в неделю.

Когда я покупал, там русским языком было написать: раз в неделю, вроде вторник. И если я купил в среду, материалы нужны на четверг, то мне что, ожидать вторника?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Беспределу "НЕТ"!

Стейн, если у тебя там подвязки или знакомые, или еще какая-то фигня, то это не значит, что любой житель сум может вот так вот получать доставку 3 раза в неделю.
Я прийшов в магазин, замовив що мені треба, замовив доставку, сказали коли привезуть. От і все. Звичайний клієнт, звичайне замовлення.
Ванну потім замовляв - то взагалі в той же день привезли.

це дивлячись що покупати, багато товарів запаковані, от наприклад та ж сама плитка, кожна в картонній обгортці, по 15-20 шт в кожній, ви що будете кожну розгортати і перевіряти на цілістність, а також кожну рахувати? розріз ще не все покаже
Може й так. У мене вся плитка виявилась нормальною, тож претензій і не було.
 

VIB

vib : bash
Модератор
Stein, так может там плитка была из категории "золотой унитаз"? :)
 

VIB

vib : bash
Модератор
gimly, так нету же у нас по конституции расовой и национальной дискриминации ;)
 

CheKa

АМожетБытьИНеБылоМеня...
Re: Відповідь: Беспределу "НЕТ"!

Я платив 30 грн. Таксі з Воєводіна дешевше?
З Воєводіна до Салону (а це менше кілометра) - трішки дешевше :)
Ви взагалі десь іще зустрічали, що покупець має зі складу до магазину за свій рахунок на таксі привозити товар? (адже мова тут йде саме про це). Ви це вважаєте нормою і нормальним обслуговуванням? (не кажучи про все інше).
Я з таким раніше не зустрічався і надалі не планую.
 
Зверху