Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

zunde

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Це ви про введення спрощеного візового режиму між Україною і Євросоюзом? Жахливо ускладнили в'їзд. Я прям в шоці від тих клятих європейців. Всього лиш 14 категорії осіб, для яких візи безкоштовні. Для бізнесменів багаторазові візи всього на 5 років. Це точно зговір "зверху" :secret:
Unconfirmed, only talks, you won't get working permit anyway.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

Unconfirmed, only talks, you won't get working permit anyway.
Ммм... ну не тільки розмови. Це раз. А по-друге, ніхто і не каже про робочі візи. Їм не потрібний потік "голодних" українців. Якщо ми прагнемо стати гідною європейською державою, то до нас так і будуть відноситись.
 

Zuzuka

прагну...
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

українка (Жадан(с)).
там ще непогане питання про пацифістів було. моя подружка 2 книжки виграла)) . от після таких акцій, як презентація книжки Жадана разом з " не будь байдужим!" ще раз стверджуєся, що ідеш вірною дорогою (ходиш по українській землі), говориш тією мовою, що закладена в серці і душі, і саме головне: хочеш це продовжувати! (а не їхати в расею)
 

zergius

New Member
Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Пока одни строят в Украине Россию, другие - строят в Украине Европу.
Медленно, но уверенно избавляясь от совка, зарабатывая достойное будущее себе и своим детям. И такими людьми можно гордиться.

Зато в России все строят Россию - потому что Путин сказал, скажет строить Азию - все побегут строить Азию. Это у них называется демократией.
 

Dlee

Особый статус
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Я пишаюсь тим, що я є громадянином України, бо це моя батьківщина, і мені до фєні що в країні такий безлад! Я ніколи не зраджу своій Батьківщині...
 
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

я люблю свою страну, горжусь за умы, таланты людей,
но за управление страной - гордиться нечем.
 

AngelicEyes

VANDAL
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Хочу быть украинцем, иметь американское гражданство и жить в Чикаго
 
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Не горжусь... а чем гордиться то?
 

Булыжник

Here I am ...
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Хочу быть украинцем, иметь американское гражданство и жить в Чикаго
Угу, кстати очень интересная идея, иметь 2 гражданства и кататься туда сюда, там работать - тут отдыхать, эхъ мечты...
 
Зверху