Правий сектор

Andy

Well-Known Member
Дивує те, що "та" влада яка робила речі набагато вбивчі, набагато цинічні, набагато страшні, яка обкрадала народ і довела Країну до банкрутства, у вас навіть не викликає здивування...
хоча чому я дивуюсь вам:
На их место станут вот эти? Которые на видео?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
:)
Хтось вже лякається навіть своєї тіні.
 
На их место станут вот эти? Которые на видео?
Менше дивіться Кіселева на ніч...
п.с. Сашко не Йде в політику, це як Робін гуд, ну не реагує влада на вимогу громадянина, ну не хочуть чути, прийшов Сашко пояснив щоб почули, що незрозуміло? Дуже шкода що вашу свідомість вже не змінити, ви залякані не одним поколінням чиновників людина...Знаєте що кажуть люди за 50?, Вам тут жити, це все для Вас...У вас все одно сміливості далі форума немає, радійте що хоч тут можете писати...
 
Останнє редагування:

levchenko

New Member
KOCTa сказал(а): ↑
ПРОГРАМА РЕАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ У ПРОЦЕСІ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ



Наше ставлення до неукраїнців:
- побратимське – до тих, хто разом з нами бореться за українську національну державу;
- толерантне – до тих, хто позитивно ставиться до нашої боротьби за право бути господарями своєї долі на своїй землі: “Нам усім тут вистачить місця” (С.Бандера);
- вороже – до тих, хто протидіє процесам українського національного відродження і державотворення."

Хто такі -"неукраїнці"?.Шахтарям на Донбасі в забої під землею важко буде пояснити. Російськомовна половина сумської громади -не українці?Люди які не підтримують Майдан тому ,що не хочуть в евросоюз? Якщо я скажу , що в радянські часи (70-80 роках) в батьків не боліла голова ,чим дітей нагодувати і книжки,газети друкувались українською та коштували копійки,то що теж не українець?Якщо люди бачуть майбутнє своєї України інакше-теж не українці? А чому замовчуються приклад тієїж Білорусії? Що вони галасують -Білорусія для білорусів?
Не чув я про Лукашенко що він зрадник своєї країни ,тому що з Росією в дружніх стосунках. . Не Росія сильна, ми слабі .Нема єдності, нема сильної держави (ИМХО).
Мене хвилює питання вільного віросповідання в Україні якой її бачить ПС. З покоління в покоління мої предки відстоювали в першу чергу свою віру.Православну віру.І запорожьські козаки зокрема також,що чомусь дуже рідко згадується.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
KOCTa сказал(а): ↑
ПРОГРАМА РЕАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ У ПРОЦЕСІ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ



Наше ставлення до неукраїнців:
- побратимське – до тих, хто разом з нами бореться за українську національну державу;
- толерантне – до тих, хто позитивно ставиться до нашої боротьби за право бути господарями своєї долі на своїй землі: “Нам усім тут вистачить місця” (С.Бандера);
- вороже – до тих, хто протидіє процесам українського національного відродження і державотворення."

Хто такі -"неукраїнці"?.Шахтарям на Донбасі в забої під землею важко буде пояснити. Російськомовна половина сумської громади -не українці?Люди які не підтримують Майдан тому ,що не хочуть в евросоюз? Якщо я скажу , що в радянські часи (70-80 роках) в батьків не боліла голова ,чим дітей нагодувати і книжки,газети друкувались українською та коштували копійки,то що теж не українець?Якщо люди бачуть майбутнє своєї України інакше-теж не українці? А чому замовчуються приклад тієїж Білорусії? Що вони галасують -Білорусія для білорусів?
Не чув я про Лукашенко що він зрадник своєї країни ,тому що з Росією в дружніх стосунках. . Не Росія сильна, ми слабі .Нема єдності, нема сильної держави (ИМХО).
Мене хвилює питання вільного віросповідання в Україні якой її бачить ПС. З покоління в покоління мої предки відстоювали в першу чергу свою віру.Православну віру.І запорожьські козаки зокрема також,що чомусь дуже рідко згадується.
В чому суть питання? Там взагалі і слова нема про національність: "- побратимське – до тих, хто разом з нами бореться за українську національну державу;" Як я розумію, національність, віросповідання і все інше, того, хто бореться за "українську національну державу", не має значення. Так само і "- вороже – до тих, хто протидіє процесам українського національного відродження і державотворення.", немає значення, якої національності чи віросповідання.
Українська національна держава - це те, що і написано. Це те, що й зараз в нашій Конституції задекларовано, але не виконується. Це не фашизм, коли всі інші національності - другий сорт. Це лише визначення, що держава українська, і повинна дбати про українську культуру, мову і їх розвиток. Це так у всіх нормальних цивільних країнах. У той самій Росії, російська мова і культура у державних пріоритетах стоять на першому місті, хоча там федерація, а не національна держава, і мало б бути трохи інакше, але в нас і такого поки що нема.
У Білорусі проблеми з свободою вільного висловлення своєї думки, тому мабуть і не чули.
Віросповідання: мета, на скільки я зрозумів, об'єднання християнських церков у єдину українську. Але, про намагання досягнути цієї мети з допомогою примусу, я не чув. Ставлення до УПЦ МП, таке, як вони себе і поводять. Якщо УПЦ МП закликає до розколу і сепаратизму, то відповідне буде і ставлення до неї.
І взагалі "- толерантне – до тих, хто позитивно ставиться до нашої боротьби за право бути господарями своєї долі на своїй землі: “Нам усім тут вистачить місця” (С.Бандера);"
 

levchenko

New Member
В чому суть питання? Там взагалі і слова нема про національність: "- побратимське – до тих, хто разом з нами бореться за українську національну державу;" Як я розумію, національність, віросповідання і все інше, того, хто бореться за "українську національну державу", не має значення. Так само і "- вороже – до тих, хто протидіє процесам українського національного відродження і державотворення.", немає значення, якої національності чи віросповідання.
Українська національна держава - це те, що і написано. Це те, що й зараз в нашій Конституції задекларовано, але не виконується. Це не фашизм, коли всі інші національності - другий сорт. Це лише визначення, що держава українська, і повинна дбати про українську культуру, мову і їх розвиток. Це так у всіх нормальних цивільних країнах. У той самій Росії, російська мова і культура у державних пріоритетах стоять на першому місті, хоча там федерація, а не національна держава, і мало б бути трохи інакше, але в нас і такого поки що нема.
У Білорусі проблеми з свободою вільного висловлення своєї думки, тому мабуть і не чули.
Віросповідання: мета, на скільки я зрозумів, об'єднання християнських церков у єдину українсь ку. Але, про намагання досягнути цієї мети з допомогою примусу, я не чув. Ставлення до УПЦ МП, таке, як вони себе і поводять. Якщо УПЦ МП закликає до розколу і сепаратизму, то відповідне буде і ставлення до неї.
І взагалі "- толерантне – до тих, хто позитивно ставиться до нашої боротьби за право бути господарями своєї долі на своїй землі: “Нам усім тут вистачить місця” (С.Бандера);"
Суть питання була в тому ,що слово "неукраїнці (я так зрозумів ,що розмова йде зараз виключно про наш народ) ображає як мінімум третину України. В Росії є руський і росіянин ,що візначають національність і громадянство. В нас казати мабуть потрібно було б ,що громадяни України ,що протидіють процесам.. і т.д. по тексту. Я так думаю ,що цей документ не дурні писали і такі речи знають.Чому ображає ? Да тому ,що вже більше ніж двадцять років прості українці працюють на нашу країну ..А тепер в нас вже є і "не українці". Шахтарям це поясніть,особливо тим у кого нема сина,брата ,батька,щовони хріново дбають про українську культуру тому,щоРосію матом не кладуть.
І ще чесно, я не не розумію суті ідеологічної боротьби-українська мова давно вже державна,Україна вже давно самостійна.В школах ,універах на українській мові. Я так зрозумів потрібно усугубіть...
Об'єднати церкви-католицьку і православну?так колись щирі українці проти ляхів за православну віру воювали.Не піде. А забув - УПЦ КП .Вона не признана православними церквами.
Не повторюйте про Біларусь застарілі прозахідні казки. В них вибори були. Евросоюз з Росією спостерігали.Нормально все. Батько розкрадати не дає,це де кому як кістка. Я відпочивав два роки тому в Криму і розмовляв з білорусом-підприємцем .Одне чого при Лукашенку його хвилює ,що більше мільона не заробиш-не вигідно.))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
По суті то там нема розподілу за національності... Тому, не знаю що й сказати. Можна, звісно, шукати чорну кішку у темній кімнаті, але, якщо її там нема...
Що там зі шахтарями не так? Ніхто їх не примушує Росію матом крити. Навіть українською мовою ніхто не буде примушувати розмовляти. Але, якщо хтось буде казати, що українська мова це "сельское быдлячье наречие", отримає по пиці. Так само, як і у Росії хтось почне казати, що російська "***".
Відносно релігії. Особисто мене це питання мало цікавить. Подивіться самостійно, там лінк є на більш розгорнуту версію.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Заява Дмитра Яроша щодо ситуації в Україні

Війна закінчилась і ми маємо діяти в правому руслі.
Майдан очолив рух за справедливість і не підтримує будь-які несанкціоновані координаційною радою Майдану агресивні дії проти державних, комунальних, приватних підприємств та організацій, іх власності, а також проявів вандалізму, погромів, знищення матеріальних, культурних та духовних цінностей. Ми не підтримуємо провокаційні, ворожі та злочинні дії, що дестабілізують процеси в житті нашої країни.
Зараз непростий період. За останні три місяці сталося більше подій, ніж за останні три роки. Ми втратили рідних і близьких, потерпіли від насилля та беззаконня з боку скинутої влади. Ситуація потребує стабільності та швидкого налагодження миру і спокою громадян. Ми маємо бути толерантні та стримані, не давати можливості нашим недругам скористатися нашими емоціями задля дискредитації руху за справедливість, знищення корупції та збереження миру.
Кожен, хто буде порушувати ці принципи: представники влади, самооборони, “Правого сектору” - повинні діяти за законами України та відповідати на Майдані перед людьми.
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Заява Дмитра Яроша з приводу ситуації в Криму

Ситуація, яка склалася в Криму викликає занепокоєння всіх громадян України. Правий сектор висловлює сподівання, що вихід з цього скрутного становища буде знайдений виключно в політичній площині без застосування силових методів. Правий сектор вважає, що всі партії та громадські організації України повинні забути про чвари та, об'єднатися в питаннях збереження цілісності України. Ми маємо допомогти політикам мирному розв'язанні цього конфлікту.
У зв'язку із цим хочу зазначити, що будь-яка інформація, що звучить від імені Правого сектору, про те, що ми збираємо збройні загони на Крим є чутками і провокацією.
Захоплення збройними силами об'єктів в на території АР Крим розцінюємо як військову інтервенцію.
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош
 
Зверху