Правий сектор

Vic_51

Миссионер
КОСТа, может я что и упустил в хлопотах, но, если не путаю, там уже второй день дудят что представители ПС будут в МВС и СБУ. Не?
Если они правильные как российские националисты, то бросьте ссылочку для душевного спокойствия.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
КОСТа, может я что и упустил в хлопотах, но, если не путаю, там уже второй день дудят что представители ПС будут в МВС и СБУ. Не?
Если они правильные как российские националисты, то бросьте ссылочку для душевного спокойствия.
Як я можу кинути ссилочку на те, про що сам питаю?
Це ж Ваше твердження, що ПС до влади рветься.
Ви хоча б для початку їх прізвища дізнались. З лідерів публічним став лише Коли він погодиться на якусь посаду в уряді, тоді і Ви зможете говорити, що вони до влади рвуться. Але, як на мене, вони, як ніхто, своєю кров'ю заслужили перед всією Україною посад. Навіть слово "заслужили" не те, щоб хотілось сказати. Скоріше показали, що вони здатні керувати, і заради інших, всіх нас, готові жертвувати власним життям, а не "кулювлоби" і не "крокзакроком".
Аваков,Парубій,, Руслана, це лідери майдану. До складу ПС вони не входять.
 

Andy

Well-Known Member
(до речі від цих гранат постраждало найбільше, одного побратима було вбито на іншій частині барикади бо граната розірвалась біля голови) за інструкцією такі гранати повинні кидати біля людей на відстань не ближче 3-х метрів, а ті нелюди кидали їх тупо в людей, такою гранатою хлопцю в щиті зробило диру і відірвало руку по локоть, та посекло обличчя), я вже мовчу за те що вони використовували з набоїв
You must be registered for see medias
.
И я могу достать из кармана дюбель, и заявить что это майданутые стреляли. Не доказательство. Как и про оторванную по локоть руку.
Жарналисты ANNA News собирали эти гальзы и показывали. Всё законно, только травматика.
 

Vic_51

Миссионер
Як я можу кинути ссилочку на те, про що сам питаю?
Це ж Ваше твердження, що ПС до влади рветься.
Ви хоча б для початку їх прізвища дізнались. З лідерів публічним став лише Коли він погодиться на якусь посаду в уряді, тоді і Ви зможете говорити, що вони до влади рвуться. Але, як на мене, вони, як ніхто, своєю кров'ю заслужили перед всією Україною посад. Навіть слово "заслужили" не те, щоб хотілось сказати. Скоріше показали, що вони здатні керувати, і заради інших, всіх нас, готові жертвувати власним життям, а не "кулювлоби" і не "крокзакроком".
Аваков,Парубій,, Руслана, це лідери майдану. До складу ПС вони не входять.
КОСТа, "стал публичным Ярош" и "включение в МВС представителей ПС" уже словоблудие. ПС=новые менты?

Заслужившие своей кровью постов вообще внушило! О чём Вы?!

PS Ладненько, это уже всё в движе, как у них сложится с их компаньонами, что из этого выйдет, по этому действу вопрос следующий.

PPS Для прочитавших вдруг пост ребяток их ПС (не примазывавшихся в последнее время) - зря вы с "лидерами майдана" связались.
 

rfvgy

Ukrainian
PPS Для прочитавших вдруг пост ребяток их ПС (не примазывавшихся в последнее время) - зря вы с "лидерами майдана" связались.
Може їм з ,,Топазом,, связыватся ?? :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Заява Правого сектору
Правий сектор заявляє про продовження боротьби зі злочинним режимом. Ми усвідомлюємо, що органи влади в Києві це лише вершина айсбергу. Існує велика кількість підприємств та установ, котрі не просто вимушено підтримували, а на яких базувався бандитський режим. Ми розпочинаємо боротьбу з такими підприємствами. Боротьба полягатиме НЕ В ЗНИЩЕННІ ЧИ ПСУВАННІ МАЙНА, а в УНЕМОЖЛИВЛЕННІ РОБОТИ таких підприємств, розслідуванні їх діяльності Прокуратурою, та поверненні незаконно привласненого майна.
Ми розпочинаємо з боротьби з банками 28-річного мільярдера Курченко, через які відмивались кошти «Сім’ї». Відсьогодні не працюватимуть електронні платежі банку Брокбізнесбанк. При цьому, всі інші служби та системи банку мають працювати в штатному режимі, приміщення ми не блокуємо. Ми наголошуємо, що Правий сектор не грабує, не мародерствує, та не привласнює жодної копійки. Ми лише УНЕМОЖЛИВЛЮЄМО електронні платежі цієї установи.
Отже, всі вкладники мають чудову можливість прийти до відділення та зняти всі свої депозити, якщо вони ще не були розкрадені власником чи керівництвом банку.
В разі, якщо коштів буде недостатньо для зняття депозитів всім вкладникам, ми звернемось до Генеральної Прокуратури України з вимогою розслідування використання коштів вкладників та мільярдів гривень отриманих від Національного Банку України протягом останніх місяців нібито під рефінансування банку.
Ми не зупинимось, допоки не очистимо Україну від бандитів, корупційних схем, «зливання бюджету» та інших узаконених владою Януковича злочинів Державного масштабу.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору, що координатором його структур на теренах Західної України є Олександр Музичко.

Лідером Правого Сектору в Рівненській області призначено Романа Коваля, керівником силового блоку Правого Сектору на Рівненщині — Ярослава Гранітного.

Лідером Правого Сектору в Тернопільській області призначено Василя Лабайчука, керівником силового блоку Правого Сектору на Тернопіллі — Валерія Чоботаря.

Лідером Правого Сектору в Івано-Франківській області призначено Василя Абраміва.

Лідером Правого Сектору в Закарпатській області призначено Олаксандра Сачка, керівником силового блоку Правого Сектору на Закарпатті — Василя Поприка.

Лідером Правого Сектору в Січеславській області призначено Андрія Денисенка, керівником силового блоку Правого Сектору на Січеславщині — Віктора Орла.

Лідером Правого Сектору в Чернівецькій області призначено Володимира Рясова.

Лідером Правого Сектору в Київській області призначено Ігора Мазура (Тополю).

Лідером Правого Сектору в місті Київ призначено Андрія Тарасенка.

Лідером Правого Сектору у Вінницькій області призначено Сергія Чумака.

Лідером Правого Сектору в Сумській області призначено Миколу Сурженко.

Лідером Правого Сектору в Черкаській області призначено Андрія Череваня, керівником силового блоку Правого Сектору на Черкащині — Леоніда Зелененко.

Лідером Правого Сектору у Львівській області призначено Артема Луцака, керівником силового блоку Правого Сектору на Львівщині — Олега Пелехатого.

Лідером Правого Сектору у Волинській області призначено Павла Данильчука, керівником силового блоку Правого Сектору на Волині — Сергія Булавчика.

Лідером Правого Сектору в Одеській області призначено Івана Вишитого.

Лідером Правого Сектору у Донецькій області призначено Сергія Волкова.

Лідером Правого Сектору в Житомирській області призначено Олега Пеню.

Лідером Правого Сектору у Полтавській області призначено Андрія Сову.

Лідером Правого Сектору у Кіровоградській області призначено Ігоря Святоку.

Лідером Правого Сектору у Чернігівській області призначено Владислава Литвина.

Зазначені особи уповноважені діяти у відповідних областях від імені Правого Сектору.
 
Зверху