Правий сектор

bortn5

Well-Known Member
Сьогодні у Шостці Сумської області обстріляли з автомата оселю лідера місцевого осередку Правого Сектору Віталія Ляшка.

Керівник осередку Правого Сектора у Шостці повідомив у ФБ:
"Півгодини тому стріляли мені у вікно. Трохи не вбили молодшого сина. Куля пройшла у 20 сантиметрах від нього. Бізнеса не маю. Висловлюю патріотичні переконання. Підозрюю проросійських зрадників. Вони відомі всім у місті. Особливе дякую Авакову, який каже, що мирним людям зброя не потрібна."

На думку лідера ПС на Сумщині Миколи Сурженка, до нападу може бути причетним керівник ДСГО "Шкід" Олександр Кривуля. Він також зазначив: "Наші активісти ще в минулому році долучилися до розкриття злочинної діяльності так званих "шкідовців" та О. Кривулі в тому числі, які тісно співпрацюють із харківським Оплотом та є постійними постачальниками "тітушок" з Сумщини. Діяльність шостинського Правого Сектору несе пряму загрозу існуванню проросійській банді Кривулі, тому саме через це на нашого побратима було здійснено збройний напад."

Правий Сектор на Шостенщині нині проводить консультації з обласним керівництвом правоохоронних органів щодо даного інциденту.

Інформаційна служба Правого Сектору Сумщини
Ну думаю на Сумщине для сепаратистов зброю подготовили уже!
 

setty

Граф
Что делает сейчас правый сектор в связи с ситуацией на востоке/юге страны? Что Планирует делать? Что делал ранее ранее и еще раньше в связи с событиями в Крыму? Ярош объявлял мобилизацию уже не один раз, где результаты? Складывается мнение шо они слились после майдана и ударились в политоту и сейчас выглядят очень печально на фоне всех этих событий. Переубедите меня!
 

bortn5

Well-Known Member
Что делает сейчас правый сектор в связи с ситуацией на востоке/юге страны? Что Планирует делать? Что делал ранее ранее и еще раньше в связи с событиями в Крыму? Ярош объявлял мобилизацию уже не один раз, где результаты? Складывается мнение шо они слились после майдана и ударились в политоту и сейчас выглядят очень печально на фоне всех этих событий. Переубедите меня!
Ну ПС не войсковое подразделение,у него и полномочий на такие действия нет.
 

GEB

Well-Known Member
И каковы прогнозы?
Прогнозы я давал во многих ветках, либо мы покажем что сюда хрен кто пройдёт, и создание блок-постов на въездах в город, это первый верный шаг, либо в один день, здесь появятся "активисты" с оружием. Нужно чёткое подтверждение, и официальное заявление от органов СБУ, МВД, военных, что они готовы защищать город, и что они с народом, С НАШИМ НАРОДОМ, а не с тем возможным быдлом, которое может появиться здесь.
 
особисто моя думка, навіщо той блок-пост, якщо нікого з вогнепалом там не буде, у кращому випадку пістолет резина форт, як на мене якщо там будуть гайці з автоматами, користі буде більше...
А якщо ще більш відверто то і перше і друге позерство, досить звичайного поста гайців на машині... чи цивільних з біноклем, на всіх під'їздних дорогах, завчасне попередження дасть змогу підготовитись, хоча чим готовитись не зрозуміло...народ не вірить ментам, менти не вірять народу...зброю обіцяли дать так і не дали....Багатьох активістів призвали до арміїї, тому рядів дійсно дуже поменшало...
Ні я ні Ви, нічим не допоможете, бо в Армії без адекватного командира люди і техніку і зброю здадуть...без НС війська дуже обмежені в свої правах....
 

bortn5

Well-Known Member
Да никто сюда со стволами не попрется.стволы давно уже сдесь!!!А заявления ментов о том что они с народом-полная ахинея!!!Цену этим словам мы уже видели.Ладно,город отстоим-дальше что???
 
Зверху