Історія держав

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

Уважаемый КОСТа! Вы мне только-что прочитали материал из книжки по истории Украины за 8 или 9 класс, уже точно не помню :). Так вот, что я хочу сказать, оно то всё было так, да немножечко не так! Просто по одной простой причине, что эту историю написали УКРАИНЦЫ! На всё это, у них своя точка мировозрения. Всю жизнь украинцы считали себя бедными и несчастными, все их захватывают, все их угнетают и т.д и т.п. Почитать Тараса Григорьевича Шевченка - так это вообще кошмар, аж слёзы из глаз выступают. А вот если, допустим почитать историю России, то можно почерпнуть кусочек абсолютно новой истории, не описанной в украинских учебниках. Каждая страна в своей истории пытается показать себя правильнее и лучше, чем все остальные! У Украины на одно и то же может быть ОДНО мнение, а у России - совсем другое! А истину, мы не узнаем НИКОГДА, так как истина уже давно утеряна в годах и веках нашего героического прошлого...:greedy:
Sauron, от я і кажу, якщо у Москві напишуться, що українці виникли від свиней, то ти цьому відразу повіреш. А якщо українськи вчені щось скажуть, то це все вигадки. Я тобі ще скажу, що я цю саму історію ще за радінських часів у школі вивчав. Хоча, звісно там на тому, що ці союзи були антіукраїнськими акценту не робилось, а навпаки факти давались, нібито українці добровільно вмирали і відмовлялись від власної державності. Але кричущі історічні факти і у той час неможливо було приховати. А зараз лише завіса частково спала з того, за балачки про що за радянськи часи не одна тисяча, чи скоріше сотня тисяч, людей потрапила у табори чи до "стінки".
 

Terminus

where death is most alive
Re: Грузино-Осетинский конфликт

Я п'ю воду з місцевих криниць і роблю все, щоб в них не плювали.

Якщо це про Грузію, то я вже писав, що то їх внутрішня справа. І ні Росії, ні Україні немає чого там робити без офіційного запрошення. Усі інше - це інтервенція, анексія, окупація та подібні цьому терміни.
Якщо ж це про Росію, то мовчати (або й радіти), коли вони просто розминаються перед тим, як завтра напасти на нас - це вже не "лезть в дела соседа", а ставити питання - що буде з нами завтра? Скажіть чесно, Вам буде краще жити, коли в Суми увійдуть російські танки?
Не хочу заниматься пусомельным пустопорожничеством. Если Вам хочется это делать - откройте какой-нибудь соответствующий сайт и займитесь там повторением одних и тех же действий.
Если желаете беседовать в рациональном ключе - не юлите.

З.Ы. Удаление сообщения рассматриваю как неспособность правдиво на него ответить.
 
Останнє редагування:

Terminus

where death is most alive
Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

Sauron, от я і кажу, якщо у Москві напишуться, що українці виникли від свиней, то ти цьому відразу повіреш. А якщо українськи вчені щось скажуть, то це все вигадки. Я тобі ще скажу, що я цю саму історію ще за радінських часів у школі вивчав. Хоча, звісно там на тому, що ці союзи були антіукраїнськими акценту не робилось, а навпаки факти давались, нібито українці добровільно вмирали і відмовлялись від власної державності. Але кричущі історічні факти і у той час неможливо було приховати. А зараз лише завіса частково спала з того, за балачки про що за радянськи часи не одна тисяча, чи скоріше сотня тисяч, людей потрапила у табори чи до "стінки".
КОСТа, Вы поражаете... Все больше и больше. Что Вы там о свинях учили в учебниках истории СССР? К чему это? Скажите в какой школе Вы учили историю, пойду побеседую с учителем, уточню. Не удивляйте.
Кому интересно - пойдите в Крупскую и прочтите учебники времен СССР.

З.Ы. Удаление сообщения рассматриваю как неспособность правдиво на него ответить.
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

Sauron, от я і кажу, якщо у Москві напишуться, що українці виникли від свиней, то ти цьому відразу повіреш. А якщо українськи вчені щось скажуть, то це все вигадки. Я тобі ще скажу, що я цю саму історію ще за радінських часів у школі вивчав. Хоча, звісно там на тому, що ці союзи були антіукраїнськими акценту не робилось, а навпаки факти давались, нібито українці добровільно вмирали і відмовлялись від власної державності. Але кричущі історічні факти і у той час неможливо було приховати. А зараз лише завіса частково спала з того, за балачки про що за радянськи часи не одна тисяча, чи скоріше сотня тисяч, людей потрапила у табори чи до "стінки".
То же самое могу сказать и про вас, КОСТа. Если украинцы напишут, что русские произошли от грибов - вы в это поверите! Но я не о том, я не говорю того, что в русской истории - всё правда! Я могу с уверенностью сказать только одно: правды, даже при огромном и непреодалимом желании ты ненайдешь нигде и НИКОГДА!
 

Бус

Асгардец
Re: Грузино-Осетинский конфликт

Знатоки истории подскажите откуда на Украине появилось кріпацтво?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

Зачем Вы так, КОСТа?
Не отношу себя к ярым защитникам времен Горбачева, но... Зачем так выкручивать? Это Вы молодежи рассказываете, а она верит, т.к. даже в пионерстве не видела стабильного государства, в котором Украине и ее народу отводилась не просто не последняя роль, а одна из ведущих. Не зомбируйте тем, чего не было. Рассказывайте о плохом, но однозначно плохом, а не высосанном из пальца. Позволю продолжить сказанное Вами:
1. ... Украинцы имели однозначно привелегированное положение в СССР. Минимум об этом говорит количество украинских фамилий в России. И т.д.
2. ... Минимум София Ротару исполняла подавляющее большинство песен на украинском языке, воспевая красоту Карпат. И т.д.
3. ... Качественное изучение украинской литературы и языка в УССР проводилось с первого класса общеобразовательной школы. Ни разу не слышал, чтобы в программе "Время" говорилось о том, что украинцы - "усі вони фашисти і запроданці"
4...

Так зачем же Вы выгибаете и додумываете? Не об этом ли говорится о т.н. "нечестной российской прессе"?

З.Ы. В каждом вопросе нужно стараться быть объективным. Иначе все предыдущие утверждения - пустой блеф.
Це Ви шановний, піонерам не "втерайте".
"стабильного государства" - в якому, якщо щось хочеш у цьому житті мати треба або йти у завсклади, або по "партийной линии". І підставляти дупу під кожного хто згори відповідно тебе. І в жодному разі не мати якогось свого особистої думки, бо всі твої думки вже надруговани у рішеннях чергового з'їзду. Якщо Вам так бажається такого ж "стабильного государства", Ваше право. Можете вже починати "стабильность" с того що не будете тут щось казати проти політики Української держави. Точно кажу, "стабильности" стане набагато більше.
"в котором Украине и ее народу отводилась не просто не последняя роль, а одна из ведущих" - угу, особливо у всіляких екперіментах, як знищувати власне населення. В якому український народ намагались перетворити на безлікий радянський народ. Ніякої "ведущей" ролі не було, ні у українського, ні у будь якого іншого, у тому числі і російського.
"1. ... Украинцы имели однозначно привелегированное положение в СССР. Минимум об этом говорит количество украинских фамилий в России. И т.д." - не смішить. Особливо про призвіща дуже переконливо. Кількість українських призвіщ у Росії вказує лише на те, що українцям доводилось обирати що краще кинути власну землю і податись кудись шукати іншої долі, чи залишитись і чекати, коли і його черга дійде у відмові від власного імені.
"2. ... Минимум София Ротару исполняла подавляющее большинство песен на украинском языке, воспевая красоту Карпат. И т.д." - о ну це вже щось. Це переконує. Крім безлічи інших співаків, які оспівували як "щасливо живеться радянській людині", була і Софія Ротару, яка оспівувала українськи землі. Переконує. У тому, що як не намагались, але все ж таки ще залишались люди, які любили і поважали рідний край.
"3. ... Качественное изучение украинской литературы и языка в УССР проводилось с первого класса общеобразовательной школы. Ни разу не слышал, чтобы в программе "Время" говорилось о том, что украинцы - "усі вони фашисти і запроданці"" - от не кажить. У мене вивчення української мови і літератору, здається почалось у 3-му класі, якщо не пізніше. Відношення до цього предмету було як до необов'язкового, бо, каюсь, переважно на ньому ми дурня валяли, і нам за це нічого не було. Але це вже як у якій школі, можливо моя була винятковою серед богатьох інших взірцевих. У "программе "Время"" ясна річ не казали, що усі українці "фашисти і запроданці". Так назвали лише тих, хто наважувався щось прошепотіти про те що Україна повинна сама за себе вирішувати свою долю. І називали, звісно не у "программе "Время"", а у слідсвених ізоляторах і таборах. А у "программе "Время"" весь час показували, як "щасливо живеться радянський людині і про чергови перемоги комунізму", ну і інколи про "клітих імперіалістів, і їх шпигунів". Єдине що було цікаво послухати, так "Радіо Свобода", у якому кляті імперіялісти поливали брудом нашу свободну і нащасливішу країну рад. Хоча мене у той час більше музичні новини цікавили.
Тож бажаю і Вам об'єктивності.
ЗІ: не переймайтесь, стосовно видалення повідомлень, якщо у ньому не буде образ і іншого, що заборонено писати, видалятись нічого не буде. А от у іншу тему скоріше за все доведеться це перенести, бо стосовно життя у СРСР тема вже є, і, якщо ми і надалі це будемо обговорювати, а не те, що у темі написано, то краще цьому буде почуватись саме там.
 

Terminus

where death is most alive
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

... Можете вже починати "стабильность" с того що не будете тут щось казати проти політики Української держави. ...
Где? Укажите.

Относительно остального - несколько однобоко, но все же ближе, чем "гидки москали и схидныки жрали дитей живцем". В Вашем повторном уточнении больше объективности, но, сказал бы процентов на 25 всего. Севу в то время практически все слушали. Да, запрещалось. И очень глупо делалось. Нужно было не запрещать, как минимум музыку, тогда не мы бы в НАТО и ЕС просились, а к нам бы просились их участники. А брать лучшее и внедрять у себя. Как сделал Китай. Результат налицо.

И впредь старайтесь быть чуть правдивее, хоть и получается у Вас это ... ну, не на "отлично".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

То же самое могу сказать и про вас, КОСТа. Если украинцы напишут, что русские произошли от грибов - вы в это поверите! Но я не о том, я не говорю того, что в русской истории - всё правда! Я могу с уверенностью сказать только одно: правды, даже при огромном и непреодалимом желании ты ненайдешь нигде и НИКОГДА!
Та в житті не повірю, бо я критично до отримуваної інформації ставлюся. Хоча, доречи, згідно теорії Дарвіна, у нас з грібами били такі спільні пращури :).
Я також не кажу, що і у той історії, яка зараз вважається офіційною нема якихось перебільшень і вона ідеальна. Історію, щоб її хочь трішечки мати змогу осягнути і щось на ній розумітись, потрібно вивчати не розгинаючись все життя. А ми, як прості смертні, маємо змогу отримати знання про найважливіши деталі і події. А верніше провисновки стосовно ціх подій спеціалістів, які також люді, з усіма їх властивостями. У тому числі і особистим тлумаченням якихось подій. Так от мені особисто, як українця і як громадянина України, більш до души тлумачення подій з боку як ці події вплинули на українців. Не бачу, в принципі нічого поганого у тому, що громадянам РФ більш до души тлумачення історічних подій з боку Росії. Але зовсім не розумію, якщо громадянину України більш до вподоби тлумачення історічних подій з боку корисності їх для Росії.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

КОСТа, Вы поражаете... Все больше и больше. Что Вы там о свинях учили в учебниках истории СССР? К чему это? Скажите в какой школе Вы учили историю, пойду побеседую с учителем, уточню. Не удивляйте.
Кому интересно - пойдите в Крупскую и прочтите учебники времен СССР.

З.Ы. Удаление сообщения рассматриваю как неспособность правдиво на него ответить.
Як буде час, я, можливо відсканую пару сторінок з підручника, яким користувався у школі. Я його сумлінно забув здати у книгарню. І десь був зошит по історії. Обіцяю, відсканую. Але не зараз. А з викладачем моїм Ви навряд поспілкуєтесь, бо я не в Сумах у школі навчався.
 

zlodey

New Member
"Россия - страна, где на генном уровне любят тиранов, это для них
порядок. Потому и разнится Восточная Украина от Западной, что в
восточную русские пришли 350 лет назад, а в западную 50 и не успели
отсортировать, методом расстрела, поколения рабов" (с)
 
Зверху