Історія держав

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Історія держав

Сегодня на свободе слова понравилось как комунист Грач историю перекручивал :)
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Відповідь: Історія держав

Ще, може у когось є записи циклу "Невідома Україна", який показують по Новому каналу. Там дуже багато цікавого історичного матеріалу, і деяки серії дуже хотілось би переглянути ще декілька разів.


З цього серіалу- тільки ця серія . Можливо буде більше...хз.
 

dimoneus

New Member
Ответ: "Мови" та "языки".

2 dimoneus:

У Вас либо мания преследования со стороны России, либо Вы просто не в себе...

А Помаранчевая революция ничего не дала стране, кроме как появления открыток на украинском языке (сомнительного при том качества) да разрешения открыто выступать фашистам-русофобам.
Не знаю де ви побачили манію, бо про Росію я навів всього лише один пприклад, як і про Францію та Британію.

Стосовно фашизму і УПА, то я не збираюся з вами з цього прикладу сперечатися, бо бачу, що ви живете радянськими стереотипами і маєте манеру говорити а-ля Вітренко, що автоматично робить з вас нецікавого співрозмовника. Та й тема УПА не стосується даної теми. Просто почитайте текст однієї з повстанських пісень, обробленої Тартаком

Не Кажучи Нікому
(Братам по зброї та Прийдешнім поколінням присвячується)


Коли війна вривається у двері,
Не захистять слова й печатки на папері.
Потрібно йти, потрібно брати зброю
І право на життя відстояти в горнилі бою...

Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу.
І знову сльози, знову страх, знову страждання для народу.
Знову за спинами визволителів
Прийшли нові карателі та мучителі...
То що ж робити - сидіти склавши руки,
Спокійно дивитися на вбивства та муки?
Чи, взявши благословення в рідної мами,
Почати боротьбу - з новими ворогами?

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

Тече сльоза, прогорнуючи зморшки.
І мама молиться - "Хай поживе ще трошки"
Вже так давно не бачить сина свого
І ще хоч раз побачити його живого...

Ти знаєш, мамо, я ще тримаюсь!
Караюсь, мучусь, але не каюсь!
Якщо не я - то хто? Зайве питання...
Для нас це не проста війна - це визвольні змагання.
Людей женуть на схід, немов худобу,
Принижують, щоб знищити людську подобу...
І захиститися у цих людей нема ніяких шансів,
У них одна надія - на повстанців...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.


Пройдуть роки, земля загоїть рани,
Залишаться в живих поодинокі ветерани...
А скільки тих, що не прийшли додому,
Лежать в своїй землі в могилах невідомих...

Поволі наші сили тануть, і всі ми знаємо,
Що в цій війні з чужими поки що програємо...
Хай перемоги наші порівняно малі,
Та головне, що наш народ лишився на своїй землі.
Ніхто не знає, хто я, ніхто не знає, де я...
Тіла загинуть - житиме ідея...
А наші душі тут - в рідних просторах -
Волинських лісах, Карпатських горах...

Поплач за мною мамо, коли я загину.
За свою землю, за Україну
Поплач за мною сестро, не кажучи нікому,
Що я вже ніколи не вернусь додому.

Буду вдячний якщо ви наведете хоча б одну пісню радянських партизан, де було б слово Україна. Хоча я не ставлю під сумнів, що від фашистів нас звільнила Червона Армія, але це була не наша армія, це була та армія, яка за 25 років до цього так само як і фашисти окупувала нашу землю і тепер просто повертала собі раніше окуповані нею землі. А УПА - це була українська армія, яка дійсно йшла на ситуативні союзи з німцями на початковому етапі своєї діяльності, вважаючи, що коричнева чума - менше зло ніж червона чума. Як тільки вони зрозуміли, що різниці нема, то почали боротьбу на два фронти. Що тут не зрозуміло? Так вони спочатку присягали фюреру, але й червоні присягали Сталіну, а яка різниця для нас між Сталіном та Гітлером, обидва принесли немало горя, і ще під питанням хто більше.


Трохи відхилилися від теми.
Стосовно ж досягнень помаранчевих, то я наведу лише одне посилання, а ви судіть самі хто як працює:

Це сайт Державного комітету статистики України. Нагадаю Вам , що економіка має досить інерційний характер, тобто ще деякий час після зміни ураду зберігаються закладені ним тенденціх в економіці.
Нагадаю, що Янукович став премєром влітку. Результати його роботи почали проявлятися десь взимку. І що ми бачимо з даного сайту:
1)По першому графіку - до Нового року йде зростання ВВП, з нового року падіння
2)По другому графіку - аналогічно
3)З сільським господарством - майже аналогічно

То чим ваш Янукович кращий?
Тож надалі, шановний, якщо щось кажете, точніше пишете, то аргументуйте вашу позицію, а писати пусті фрази типу "фашисти", "бендерівці", "наколоті апельсини", "американські валянки" може кожен, факти давайте.

А це для загального розвитку форумчан, особливо цікава діаграма справа (без коментарів):
 

zergius

New Member
Ответ: Історія держав

Статья-размышление об отношении украинского народа к своей истории не примере и в сравнении с отношением к истории в Европе.
 

HNIW

Member
Ответ: Історія держав

299 лет назад, 2 ноября 1708 года, воинские части специального назначения под руководством талантливого полководца А. Меншикова провели блестящую контр-террористическую операцию на территории угрожаемой шведскими войсками Малороссии и внезапным ночным штурмом овладели и полностью уничтожили важнейший опорный пункт украинских сепаратистов - гетманскую столицу Батурин.

Поначалу, отборные и вооруженные до зубов террористы оказали ожесточенное сопротивление:

"сердюки все, также и прочие тутошние жители, убравшись в замок засели", докладывал А. Меншиков царю. Чечель и Кенигсек "и протчие подобные им сотники и есаулы с сердюками и некоторыми городовыми и со всею Батуринскою черню, засев в Батурине, и укреплясь воинским обычаем", оказывали сопротивление.

Однако решительными действиями армейских подразделений сопротивление было быстро, в течение 2-х часов, сломлено, а спонсируемые из-за рубежа мазепинцы практически поголовно - уничтожены:

"И первых воров полковника Чечеля и генерального есаула Кениксека с некоторыми их единомышленниками взяли, а прочих всех побили, и тот огород со всем сожгли и разорили до основания, где зело много изменника Мазепы богатства взяли"
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Історія держав

Завтра у росіян велике свято -річниця ,,звільнення від польських окупантів,,
Цікаво ,що за дійства намічаються... ?
...Путін на мавзолеї -приймає парад.
...Народні гуляння з промивочним показом блокбастера ,,1612,,
...Водка ,кульки ,прапорці...
 

Grosso

wonderwall
Відповідь: Історія держав

Сегодня на лекции по всемирной истории государства и права наш преподаватель пересказал свой разговор с одним россиянином, профессия которого- "обкат" подводных лодок перед тем, как они поступят на службу в ВМФ РФ.

Собеседник преподавателя говорит: "Вот, хохлы. Как же они смели отделиться от великой России?! Украина же часть неделимой России".
Преподаватель: "А откуда же начинается Россия, кроме как якобы с Украины? Что Вы под этим подразумеваете?"
Мужик: "Ну... Украина, Беларусь... Сибирь..."
Преподаватель: "А как же Польша? Финляндия? Россия же и на эти земли имела виды"
Мужик: "Шо? Серьёзно?"
Преподаватель: "А еще Аляска... Острова в Тихом океане..."
Мужик: "Ого!!!"

Как мне кажется, это показательный диалог. Империя империей, шовинизм шовинзмом, а "великороссы" не всегда знают собственную историю и вообще плохо представляют себе чего хотят.

Никого обидеть не хочу. Просто привел интересный разговор и своё личное мнение.
 

Merime

New Member
Ответ: Відповідь: Історія держав

До речі, читав колись інтерв"ю з Іванющенком (точно посаду не скажу, здається начальник архівної служби в Сумській області). Він згадав, що в 20-х роках на Сумщині також діяли повстанські селянські загони...
Геннадій Іванущенко (директор Сумського обласного архіву) видрукував цикл публікацій на цю тему в журналі "Визвольний шлях" (є в обласній бібліотеці, відділ періодики) Йому ж належить цікаве видання "Українська революція 1917-1920 рр. в листівках та газетах (з фондів Державного архіву Сумської області) (Суми, 2005, 88 с.). Тут передруковані цікаві листівки (Центральної ради, Директорії, білогвардійські та більшовицькі) та газетні замітки. Є також в бібліотеках. А можете зайти і в архів (вул.Садова). Вони видали також "Путівник", за яким ви можете самі розібратися, чи є щось цікаве для вас у нашому архіві.
 

Скромный

New Member
Ответ: Історія держав

Не хочу дискутировать в этой теме, но скажу одно.
История - одна.
Трактовки этой истории разные(в зависимости от предпочтений и стремлений людей которые находятся у власти).Бумага стерпит всё...
 
Зверху