українська мова

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Ответ: українська мова

вибачте, але я не знайшов більш підходящого місця для ціеї теми.

нещодавно я спілкувався з хлопцем який вже 3 чи 4 місяці спілкується сугубо українською повою, та спілкування з ним залишило відбиток у моєму розумінні.що до мови. україни.....
не подумайте що я хизуюся, це справді має для мене значення....
моє питання для всіх хто прочитає цей пост:
як ви відноситися до української мови на україні?
Дело в том, что большинство людей в Сумах, которые говорят, как им кажется "виключно українською" просто показушничают.
Отношусь положительно.В нашей стране - один госязык и он должен интенсивно развиваться.Проблемы в этом не вижу.Если звоню коллегам в Тернополь - перехожу на украинский.Если они мне звонят - изначально по-русски.
Мой родной язык русский.Но я в совершенстве владею украинским.Он мне очень нравится.Хотя мне, безусловно, сложнее общаться на этом языке.
 
Ответ: українська мова

Свободно могу общаться как на русском, так и на украинском языках. Считаю родным именно украинский, хотя мое окружение завтавляет общаться на русском, да и так проще понять друг друга (по крайней мере в нашем регионе). Отношусь с призрением к тем "сылюкам" которые разговаривают на "суржике" воображая их себя украинцев. :)
аналогично).
 

KLear

New Member
Ответ: українська мова

Я обома руками за українську мову, і категорично проти російської.........
У сім’ї я говорю взагалом російською,але намагаюся більше українською..... В моєму оточенні дуже важко говорити українською(як кажуть мої друзі:прийди у клуб і скажи , любі друзі давайте познайомимося, с тєбя проорут...і самі вони так робили щоб проорать, бо це смішно для них.....на жаль сумно й жахливо)
Десь з січня місяця 2007 року почала у чатах і на форумах говорити українською...і мені це допомогло:розвиваються мовні здібності, та й зараз я думаю, майже тільки українською....В моєму місті дуже мало україномовних(АРКрим м.Армянськ)...
Вчіть українську, якщо Ви її ще не вивчили...
Спілкуйтесь ,якщо володієте...
Прославляйте нашу рідну мову...
Вона єдина , рідна солов’їна...та й до того ж державна!
 

_bagyrka_

cs!!!!!
Ответ: Re: українська мова

ты сначала па русски нормально научись разговаривать без всяких "йа" и отальной дряни :razz:
Йа в мирке, на форуме.. общаюсь не по правилам.. и ваще-то пытаюсь просто донести до вас свои мысли... а то, как йа это делаю неважно..Реальность - это уже совсем другое. Правильно говорят "человека делает общество" :arrow2:это касается темы
 
Ответ: українська мова

Українська мова друга в світі по милозвучності, наша мова завжди терпіла утиски з боку російськой, польскої та ін., але вона все ще існує, за неї боролись наші предки. Ми маємо пишатися нею, знати її, поважати і охороняти.
Ось моя думка
 

aker122

Active Member
Модератор
Ответ: українська мова

Українська мова друга в світі по милозвучності, наша мова завжди терпіла утиски з боку російськой, польскої та ін., але вона все ще існує, за неї боролись наші предки. Ми маємо пишатися нею, знати її, поважати і охороняти.
Ось моя думка
повністю з тобою згоден.
 

Per4inka

open happiness
Ответ: українська мова

хм... хотелось бы говорить на родном языке, но очень привыкла к русскому, не то чтобы я не знаю украинского, но сами знаете "привычка - хуже неволи..."
 

DMITRIY

ИГРОК...с жизнью
Ответ: українська мова

Люблю русский язык, считаю его родным! Но и украинским владею в совершенстве! красивый язык! но... русский роднее
 
R

Radianta

Guest
Ответ: українська мова

Разговариваю на русском, но могу и на украинском:)
 
Зверху