українська мова

BlemoN

жизнь дерьмо :D
Ответ: українська мова

іди в попу , українська смішна мова коли в громадьському місці чуеш чисту українську мову то на сміх пре аж неможливо стриматися от о висновок я як і усі "суржик" :D
 
Останнє редагування:

Булыжник

Here I am ...
Ответ: українська мова

Звісна вона кумедна для тих людей, які її чують вперше. Ти ще не бачив вираз обличчя росіян наприклад, родичей, близьких, знайомих - це просто вмерти можно від їх виразу обличчя. А нам має бути соромно за такі слова! Я власне сам не розумію чому люди розмовляють "суржиком?!" якісь непевні, вивчи хоть якусь мову, але досконало і розмовляй:evil: паразити!
 

BlemoN

жизнь дерьмо :D
Ответ: українська мова

Звісна вона кумедна для тих людей, які її чують вперше. Ти ще не бачив вираз обличчя росіян наприклад, родичей, близьких, знайомих - це просто вмерти можно від їх виразу обличчя. А нам має бути соромно за такі слова! Я власне сам не розумію чому люди розмовляють "суржиком?!" якісь непевні, вивчи хоть якусь мову, але досконало і розмовляй:evil: паразити!
+1 и еще 1 не хотя можно сразу 2 !!! во +2 !!! я и мой воброжаимый друг полность ЗА !!!:x:x:x
 

~Майже_весна~

все файно
Ответ: українська мова

до української мови відношусь позитивно, але я проти перекладу російських фільмів українською, це вже зовсім маразм...
 
Зверху