Юрий Луценко и Народная Самооборона

Life-ua

+ плюс - минус
НННН

1) выходит народный проэкт всегда должен быть вялым и нудным
никем не финансироваться и содержаться только за счет тех ,кто скинулся по пяёткрке???
2) ДЕ ФАКТО Луценко Ю.В. является приверженцем западного вектора развития и выступает за скорейшее вступление в НАТО и Евроструктуры,что было явно очевидно во время работы его в КМ
3) Большинство социалистов или хотя бы половина не разделяют мнения руководящего состава партии .не приветствуют вступление в коалицию.
Очень не многие в том числе и Луценко Ю.В. открыто высказали свое мнение и именно по этим соображениям Луценко вышел из соцпартии .
Другое дело раждел власти.Конечно ж каждый хочет ухватить кусочек по больше и тут об идейных принципах речь не идет,что в замечетельной мере и продемострировал господин Мороз
5) мне пофиг чей это проэкт президента или Луценко т.к. у них общая идея и цели.
1) Нет конечно - но если нет - то и называтся народным (как таковым) не корректно .
2) Да , но почему-то он сейчас не слова не сказал об этом . (а хочется знать программу - а то говорили одно , а после выборов могут повести в другую сторону ...)
3) Да , но раз основа и фактически руководство партии решает всё и вошла в антикризисную коалицию , то для меня лично она не деммократическая ...
5) А мне не всё-равно ...
 

Grigorij

grinder
лошадка Президента, которой помимо Ющенко (а возможно и ЮщенкоМ) кто то "керує".
а насчет того, что много денег вложено и т.д., а на западе и в европе тоже самое - в человека, которого некоторые бизнес круги хотят видеть во власти и стараются чтобы он в эти самые власти прошел вкладывают хорошие деньги.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

...вчора теж ходив на зустріч з Луценко, але майже одразу пішов. Непоганий він хлопець, але всупереч тому, що він постійно повторює - це не проект - неозброєним оком видно, що це не так. Занадто яскраву акцію зробили, та й на всі 100% нагадувало розкрутку "Нашої України"... Померло НСНУ, погруз в домовленостях і Президент, рівень підтримки якого серед населення дуже впав, от і почалась підготовка намісника... Нічого дивного, але ж і пізно все тепер...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

...вчора теж ходив на зустріч з Луценко, але майже одразу пішов. Непоганий він хлопець, але всупереч тому, що він постійно повторює - це не проект - неозброєним оком видно, що це не так. Занадто яскраву акцію зробили, та й на всі 100% нагадувало розкрутку "Нашої України"... Померло НСНУ, погруз в домовленостях і Президент, рівень підтримки якого серед населення дуже впав, от і почалась підготовка намісника... Нічого дивного, але ж і пізно все тепер...
Согласен на все 100 % . :) (я тож до конца не был)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

Прогадали піарщики Луценка. Йому треба було в"їзжати на площу на слоні або на плечах чорношкірих рабів. А товпа б падала на коліна і кричала: "О наш вождь, Луценко-Чумба-Юмба!"
Або взяти в аренду броневичок і бревно на плечі. Тим паче, кортавити він вміє. Його "гомадський геванш" я пам"ятатиму ще довго.
І його блокнотик, коли він підглядав куди ж він поведе нас, у яку країну.
Але найбільше не сподобалось не його поливання брудом Тимошенко, Януковича, Мороза і набагато менше Ющенка, а те як Стецьків сказав: "Ми вас ніколи не зрадимо..." Захотілось плюнути йому в обличчя, а натовп радісно заскандував новим кумирам. Невже ми на стільки дурні і сліпі?!
З.І. Тартак-найкращі, єдина світла подія темного вечору.
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

він то сильний оратор можливо і людина гарна, але народ за ним непіде. Так як, народу, потрібна перерва.
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

він то сильний оратор можливо і людина гарна, але народ за ним непіде. Так як, народу, потрібна перерва.
Перерва для чого? Щоб нас і далі грабували? Це перерва не для нас, а для тих, хто прагне залишитись при владі. Мені не потрібно ніякої перерви. Мені потрібні зміни. І нормальне життя, нормальна робота, нормальна зарплата, нормальна квартплата, та і квартира за нормальною, а не завищеною вдесятеро ціною.
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: Відповідь: Юрий Луценко и Народная Самооборона

Перерва для чого? Щоб нас і далі грабували? Це перерва не для нас, а для тих, хто прагне залишитись при владі. Мені не потрібно ніякої перерви. Мені потрібні зміни. І нормальне життя, нормальна робота, нормальна зарплата, нормальна квартплата, та і квартира за нормальною, а не завищеною вдесятеро ціною.
мені вони теж потрібні і я готовий за них боротися ( навіть зі зброєю в руках), але я тобі кажу що за ним піде мало людей - багато хто зневірився.
 
Зверху