Отставка Кабинета Министров!

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
LorD сказав(ла):
это все подтвержает неспособность юсчинка руководить страной!
Как раз наоборот. Кабинет министров назначала Тимошенко. Поэтому и за подчинённых ей отвечать. Всё по правилам. И реакция президента вполне адекватная.
 

Dr_Faust

New Member
Їй саме місце в данний час - в Верховній Раді.
Утворити більшість та стати головою ВР.
Вона добрий політик але кепський керівник уряду.
P.S: Кожну Жанну Дарк чекає своє багаття...
 
A

Angel_O

Guest
:box: Зря Витя Юлю убрал !!!Даже некрасиво!! Вместо таво што бы просто убрать бандита Порошенка(кстати кума Ющенка )он убрал человека который был главным союзником . Который с ним стоял на Майдани !! Я сам на Майдани был !! но как то немагу придставить Витю без Юли :dan:
 

taurus__73

New Member
Модератор
Angel_O сказав(ла):
:box: Зря Витя Юлю убрал !!!Даже некрасиво!! Вместо таво што бы просто убрать бандита Порошенка(кстати кума Ющенка )он убрал человека который был главным союзником . Который с ним стоял на Майдани !! Я сам на Майдани был !! но как то немагу придставить Витю без Юли :dan:
ЗАДАМ ВОПРОС УЖЕ НЕ ВПЕРВЫЙ РАЗ МНОЮ ЗАДАВАЕМЫЙ, МОЖЕТ ТЫ ОТВЕТИШЬ (А ТО СТОРОННИКИ ЮЛИ ВСЁ ТИПА НЕ ЗАМЕЧАЮТ) НАЗОВИ ХОТЬ ОДНО РЕШЕНИЕ ПРИНЯТОЕ ПРЕМЬЕРОМ, КОТОРОЕ ПРИВЕЛО К ПОЗИТИВУ В ЭКОНОМИКЕ.... !!!!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ви чомусь забули про маленьку деталь. Спочатку Ющенко відправив Тимошенко у відставку, а потім Порошенко подав заяву (одночасно відкликавши свою заяву про зняття повноважень депутата). А Ющенко нічого не залишалося як підписати заяву Порошенко. Про Томенка не скажу, бо він мені не подобається. Потім була прес-конференція Порошенко, на якій він щось таке розповідав, а я намагалася згадати, що він зробив за час свого головування в РНБО. Якщо мені хтось підкаже, то буду дуже рада, бо я не згадала. Потім він показував якісь телеграми не зрозуміло від кого.
І правильно сказав Зюганов, що Тимошенко робила все як треба, але їй заважали. Всі рішення і спроби руйнували напочатку. Дуже очікую її конференції.
Єхануров-гарна заміна?! А ви багато про нього чули до сьогодні? Технічний прем'р, ось так. До речі, добрий друг Пінчука.

З.І. Моя оцінка Ющенко дуже впала. Мати за ворога Юлію Володимирівну може тільки дурень.
Президент дозволив залишитися Гриценко і Луценко. Так що не плачте.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Ravenne сказав(ла):
Єхануров-гарна заміна?! А ви багато про нього чули до сьогодні? Технічний прем'р, ось так. До речі, добрий друг Пінчука.
А ТЫ ПРО ЮЛЮ МНОГО СЛЫШАЛ? ТЫ НАВЕРНОЕ ПЛОХО ЗНАЕШЬ ИСТОРИЮ ЮЛЕЧКИ.... ДЛЯ НАЧАЛА УЗНАЙ ПО КАКОМУ АДРЕСУ НАХОДИЛИСЬ ЕЁ ЕЕСУ, и ИНТЕРПАЙП ВИТИ ПИНЧУКА... НЕ УДИВЛЯЙСЯ!! В ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ ПО УЛ ПИСАРЖЕВСКОГО, ПРОСТО НА РАЗНЫХ ЭТАЖАХ... А ТО ЧТО МОЛОДОСТИ ЮЛЯ С ВИТЕЙ БИЗНЕС ОБЩИЙ ИМЕЛИ, ТЫ ПРО ЭТО БЫСТО ЗАБЫЛ... ТАК ЧТО ЗАРАНЕЕ ГНАТЬ НА ЕХАНУРОВА НЕ НУЖНО..... ЕСЛИ ИЗ ВСЕХ ЕГО "НЕДОСТАТКОВ" ЕСТЬ ТОЛЬКО ЗНАКОМСТВО С ПИНЧУКОМ, ТО Я РАД.... МНЕ ОНА С САМОГО НАЧАЛА ПРЕМЬЕРСТВА НЕ НРАВИЛАСЬ...... ЕЙ В В.РАДЕ МУЖИКОВ ОТВЛЕКАТЬ.....
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
taurus__73, пожалуста не кричи так, а то оглохнуть можно. И тем более на девушку.
 

Hitman

Member
Я думаю что Ющенко правильно сделал!Она помойму ничего кроме того что была на майдане несделала!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
taurus__73 сказав(ла):
А ТЫ ПРО ЮЛЮ МНОГО СЛЫШАЛ? ТЫ НАВЕРНОЕ ПЛОХО ЗНАЕШЬ ИСТОРИЮ ЮЛЕЧКИ.... ДЛЯ НАЧАЛА УЗНАЙ ПО КАКОМУ АДРЕСУ НАХОДИЛИСЬ ЕЁ ЕЕСУ, и ИНТЕРПАЙП ВИТИ ПИНЧУКА... НЕ УДИВЛЯЙСЯ!! В ДНЕПРОПЕТРОВСКЕ ПО УЛ ПИСАРЖЕВСКОГО, ПРОСТО НА РАЗНЫХ ЭТАЖАХ... А ТО ЧТО МОЛОДОСТИ ЮЛЯ С ВИТЕЙ БИЗНЕС ОБЩИЙ ИМЕЛИ, ТЫ ПРО ЭТО БЫСТО ЗАБЫЛ... ТАК ЧТО ЗАРАНЕЕ ГНАТЬ НА ЕХАНУРОВА НЕ НУЖНО..... ЕСЛИ ИЗ ВСЕХ ЕГО "НЕДОСТАТКОВ" ЕСТЬ ТОЛЬКО ЗНАКОМСТВО С ПИНЧУКОМ, ТО Я РАД.... МНЕ ОНА С САМОГО НАЧАЛА ПРЕМЬЕРСТВА НЕ НРАВИЛАСЬ...... ЕЙ В В.РАДЕ МУЖИКОВ ОТВЛЕКАТЬ.....
Треба добре вивчити з ким я живу в домі (поки що не працюю, коли почну, то треба вибрати гарних сусідів), а то стану колись Прем'єром, будуть дорікати ;).
Щоб у Тимошенко і Пінчука не було колись зараз вони супротивники. Сумнівна група "Приват". Нічого не можу сказати. Всього ні я, ні Ви не знаємо.
Якщо Єхануров виявиться кращим прем'єром (а не буде тимчасовою заміною або не зробить положення України гіршим), то я вибачуся, принаймі на цьому форумі.
 
S

sensey

Guest
Angel_O сказав(ла):
:box: Зря Витя Юлю убрал !!!Даже некрасиво!! Вместо таво што бы просто убрать бандита Порошенка(кстати кума Ющенка )он убрал человека который был главным союзником . Который с ним стоял на Майдани !! Я сам на Майдани был !! но как то немагу придставить Витю без Юли :dan:
Дружба дружбой, а служба - службой.
 
Зверху