Оффтопики.

Andy

Well-Known Member
Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитаризма.

Z3RG, Упор неправильный.
 

Z3RG

Забанен
Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитаризма.

Упор какраз правельный.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Поофтоплю :)

У eRepublik 6-го січня мене обрали Президентом еУкраїни і того ж дня почалась війна з еРосією.

Долучайтесь, ми програємо війну через малу кількість населення і десь через тиждень станемо російською колонією. Крим, Слобожанщина, Дніпро вже російські. Сіверія і Запоріжжя угорські. Темка, присвячена грі тут: .

Зареєструватись у грі, щоб я відразу був у друзях .
Зареєструватись без мене .

Крім як влаштовувати розбірки у пресі, там ще багато чого можна робити.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Оффтопики.

По-перше, Ви вже колись, в подібній дискусії писали, що де-яким форумчанам, краще б інколи слід було зайти в храм та купити там свічечок, для його матеріальної підтримки. Коли я сказав, що і захожу і підтримую, то з'ясувалося, що Ви зовсім не про мене говорили. А зараз Ви знову не про мене, знову думки вголос?...
Именно так, потому как и в предыдущий раз вы не одиноки, а зависть и злословие к религии и религиозным чувствал никакого отношения не имеет...
По-друге, знаєте, дуже цікава позиція - моментально звинуватити опонента...
Я никого не обвиняю, а лишь констатирую факт, имеющий место быть...
...Беретеся захищати МП, а самі про них нічого і не знаєте. Хто і розносить хулу на інші конфесії, так це Ваш "славний" МП...
Т.е. тот факт, что любая церковь считает прихожан всех других иноверцами Вам удивителен :)
Пока есть разные церкви будут и межконфессиональные разборки, но это поведения отдельной части прихожан не оправдывает ни с какой стороны. Не хотите чувствовать себя негодником, почаще ходите в свою церковь, и пореже обсуждайте содержимое чужих карманов, вне зависимости от того, кому они принадлежат. И будет Вам счастье :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

Именно так, потому как и в предыдущий раз вы не одиноки, а зависть и злословие к религии и религиозным чувствал никакого отношения не имеет...Я никого не обвиняю, а лишь констатирую факт, имеющий место быть...
А Ви в моєму пості заздрість десь побачили? Дивно, бо я її там не бачив, та й не вкладав її в зміст мого допису. А щодо злослів'я, так то нормальна реакція на далеко не християнську поведінку (що дуже м'яко сказано) церкви яка виключно за собою "застолбіла" монополію на "святість" і "праведність", хоча ні першого ні другого в ній давно вже не залишилося...
Т.е. тот факт, что любая церковь считает прихожан всех других иноверцами Вам удивителен :)
Ні мені дивує факт, що Ви спочатку стверджували, що
публично сплетничать и злословить по поводу других церквей и их священнослужителей, чего, как известно, ни одна религия не приветствует...
а тепер, з'ясовується, що все таки дозволяє це робити. Це як в тому анекдоті про крокодила, в залежності від обставин він, виявляється, може літати, але низько-низько... :) І де Ви побачили плітки? Плітки - то є не підтверджена інформація, що по-секрету переказують від однієї людини до іншої. Я ж завжди даю посилання, що відкриті для всіх.
Пока есть разные церкви будут и межконфессиональные разборки, но это поведения отдельной части прихожан не оправдывает ни с какой стороны.
Яку поведінку прихожан? Я так бачу, що Ви цілком спокійно ставитеся до того, що РПЦ з її сателітом просто загрузла в скверні, єресі та гріхах, служить аж ніяк не Христу, а золотому тільцю, але Вас ну дуже обурює, що є люди, які про це говорять.
Не хотите чувствовать себя негодником, почаще ходите в свою церковь, и
Розчарую Вас, але я себе негідником не почуваю. :)
пореже обсуждайте содержимое чужих карманов, вне зависимости от того, кому они принадлежат.
Вибачте, але я не можу тягти щось із чужих кишень, але маю повне право говорити як про їх зміст, так і про їх власника.
И будет Вам счастье :)
Ви забули сказати, що для цього треба переслати Ваш пост на 40 адрес електронної пошти до "отдельной части прихожан"... Тоді щастя прийде неодмінно. :)
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

А Ви в моєму пості заздрість десь побачили?...
А как еще назвать постоянное обсуждение часов и мерседесов Московского Патриарха, в которых Вы, кстати, не упускаете случая поучаствовать :)
А щодо злослів'я, так то нормальна реакція на далеко не християнську поведінку...
Я подобную реакцию для человека верующего нормальной не считаю, нужно все таки разделять межконфессиональные разногласия, и обыкновенную гордыню. Когда действительно критикуются действия, как Московского Патриарха, так и Патриарха Киевского я обычно ничего не говорю, т.к. меня лично межконфессиональные трения никак не напрягают, и к факту существования нескольких православных церквей в Украине я отношусь совершенно спокойно...
Ні мені дивує факт, що Ви спочатку стверджували, що а тепер, з'ясовується, що все таки дозволяє це робити. Це як в тому анекдоті про крокодила, в залежності від обставин він, виявляється, може літати, але низько-низько...
И ещё раз - нужно все таки разделять мажконфессиональные разногласия, и обыкновенную гордыню, проявлением которой и является злословие...
...І де Ви побачили плітки?...
Хотя бы в том, что часов "Breguet 5188", которые приписывают Московскому Патриарху просто не существует в природе, я конечно уверен, что Кирилл носит хорошие и дорогие часы, но те которые ему приписывают фирма Breguet никогда не выпускала. Т.е. "слышали звон, да не знаем, где он". Это и есть обыкновенное сплетничество :)
Яку поведінку прихожан? Я так бачу, що Ви цілком спокійно ставитеся до того, що РПЦ з її сателітом просто загрузла в скверні, єресі та гріхах...
"Не судите, да не судимы будете, ибо каким судом судите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить..." Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 1-2)
...Вибачте, але я не можу тягти щось із чужих кишень, але маю повне право говорити як про їх зміст, так і про їх власника...
Это Ваше право, но тогда и другие имеют право оценивать Ваше поведение по своему разумению, что я и делаю :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

У згаданому вами повідомленні жодних принципово відмінних оцінок до однотипних дій різних суб'єктів не міститься. В статті іде засудження ідеології сповідуваної в СРСР з точки зору християнської моралі. В свою чергу ані я, ані Корчинський, ані Братство - ніколи не заявляли про підтримку та схвалення радянської ідеології в тих аспектах, де вона протирічить християнським поняттям та нормам.
Тому всі намагання виставити дану заяву як приклад "подвійних стандартів" - є підтасовкою фактів та викривленням дійсності.
Тоді можна сказати простіше. Це брехня чи таке собі політичне флюгерство (штовхати промови в залежності від того, з якої сторони подує вітер). Адже Ви спочатку розказуєте, що на Землі варті поваги лише історичні постаті на кшталт Сталіна, що те, що він робив було саме боротьбою з ворогами, а ніякими не репресіями, що, мовляв, Наполеону слід було вчинити зі своїми маршалами те, що Сталін зробив зі своїми генералами... Аж раптом - і репресії були, і нищення людей нічим не виправдане, і загальнолюдські цінності в хід пішли (на які Ви особисто весь час плювали), і геть пропаганду жорстокості та насильства (і це від кого чуємо? Від Корчинського :razz::razz::razz:), і войовничий тоталітаризм - це абсолютне зло (чи не Ви протиставляли цей тоталітаризм, як надійний захист і порятунок від "гнилої демократії" )... Зараз Ви, вибачте мені за таке порівняння, нагадуєте мені Ганну Герман, яка намагалася всю Україну переконати, що в словах Яника про українського поета Чехова насправді було приховано значно глибший зміст, але вся дурна і неосвічена країна не змогла його виявити...

Журналістам аби когось "побайкотувати". Треба ж хоч якось розріджувати сірі будні стабільності та підіймати рейтинг власних видань. От і вигадують вони "байкоти", "побрехеньки" і т.п. Це їх робота, тому не треба то сприймати занадто всерйоз. Представники другої найдавнішої професії теж часто заявляють про свою набожність і ледь не цнотливість, але ми то знаємо, що суть від того не змінюється.
Вибачте, йшлося саме про цього вар'ята Чечетова. Його примітивна брехня прямо в об'єктиви камер остогидла вже навіть журналістам, які до цього паслися біля нього (бо він один з небагатьох рупорів в ПР). А чи можете нагадати мені кому ще було оголошено журналістський бойкот, коли вже Ви кажете про це так категорично.
 
Останнє редагування модератором:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

А как еще назвать постоянное обсуждение часов и мерседесов Московского Патриарха, в которых Вы, кстати, не упускаете случая поучаствовать :)
...
Я подобную реакцию для человека верующего нормальной не считаю, нужно все таки разделять межконфессиональные разногласия, и обыкновенную гордыню.
Вибачте, що Ви мелете? Яка заздрість, яка гординя?
Коли я пишу про те, що РПЦ елементарно купила українську церкву за 120 соболів та 200 червінців, то це заздрість? Очевидно, того, що не мені ті червінці дісталися! Коли я говорю, що після Петровської церковної реформи РПЦ стала звичайним інструментом в руках царів, що керувалася світською особою, що в ній була розповсюджена практика попівських доносів, аж до розголошення таємниці сповіді, то це гординя? Коли з подачі Кіріла РПЦ продавала (фактично труїла своїх прихожан) тютюн та горілку під виглядом гуманітарної допомоги, то це заздрість? Невже, що мені від того нічого не дісталося? Коли я пишу про хресні ходи полоумних бабусь (навчених попами з УПЦ МП), які з перекошеними від люті обличчями волають (причому українською, бо іншої вони не знають), що немає ніякої України, не було і не повинно бути, що була, є і буде лише Русь (в значенні Росія), а все інше - то від лукавого та є суцільна єресь, то це по-Вашому гординя? Коли я пишу про содомію в лавах РПЦ, то це заздрість? В чому, невже в тім, що я не содоміт?
Вибачте, в чому Ви вбачаєте заздрість та гординю, коли я обурююсь на те, як україно-іноземне підприємство, що керується з-за кордону, досить часто поводить себе відверто вороже до держави, в якій я проживаю, яке ставить під сумнів існування моєї країни, яке загрузло в гріхах та пороках, але виключно за собою "застолбіло" звання абсолютного праведника та керманича? Де заздрість і де гординя?
Хотя бы в том, что часов "Breguet 5188", которые приписывают Московскому Патриарху просто не существует в природе, я конечно уверен, что Кирилл носит хорошие и дорогие часы, но те которые ему приписывают фирма Breguet никогда не выпускала. Т.е. "слышали звон, да не знаем, где он". Это и есть обыкновенное сплетничество :)
Отакої... Вибачте, щось я на пам'ять став слабкий. Я попрошу Вас знайти мені мій пост, де я називав цю модель годинника та доказував, що ця модель в природі існує? Я почекаю. Коли ж я говорив про "брегетоносця патріарха", то посилався на .
До речі, коли говорять про автомобілі Володимира, то чому б і не згадати, що і сам ?
"Не судите, да не судимы будете, ибо каким судом судите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить..." Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 1-2)
Це добре, що Ви святе Письмо згадали. В того таки Матвія (19:23-24) читаємо:
"Ісус же сказав Своїм учням: Поправді кажу вам, що багатому трудно ввійти в Царство Небесне.
Іще вам кажу: Верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Боже Царство ввійти!
"
Невже і тут заздрість?
Это Ваше право, но тогда и другие имеют право оценивать Ваше поведение по своему разумению, что я и делаю :)
:) Ну, коли Ви в моїх дописах побачили гординю та заздрість, та "по своему разумению" про це і заявляєте, то і я, виходить, запросто можу побачити у Ваших постах якісь комплекси?
 
Зверху