Оффтопики.

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Оффтопики.

А що, у нас між народами СРСР були роздори? Ви подивіться скільки конфліктів сталося на теренах СНД за нещасні 20 років незалежності. А потім пригадайте останні 40 років СРСР і подумайте, де була дружба народів, а де є війна.
Стейн, ну шо ты пристаёшь к уважаемому Фоксу? Он же без соображения. Правильно сказал Сергей, ШО у него находится в башке. Хлопчик он ещё зелёный, но перевоспитать его, бедняжку, уже НЕВОЗМОЖНО.
 

Z3RG

Забанен
Мнения чеченцев о батальоне.
Так всем же по.... Все (ну покрайней мере 95%) считают взаправду то что рашка сливает. Кстати, этот так называемый батальен отличился тем, что резал и грабил мирных грузинов которые остались в своих родных стенах и не убежали из так называемой Южной Осетии. За что были растерзаны. Хвала и почет батальену, настоящие вайнахи, что тут скажешь.:lol:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

А за демократії у нас теж "повна свобода слова"?
І не треба казок, ні хто не казав про повну свободу слова в СРСР, всі знали про існування цензури і ні хто її не заперечував.
Яка цензура в СССР? Про що таке Ви говорите? Не було ніякої цензури, лише пісня:
"Я другой такой страны не знаю
Где так вольно дышит человек!"
А що, у нас між народами СРСР були роздори? Ви подивіться скільки конфліктів сталося на теренах СНД за нещасні 20 років незалежності. А потім пригадайте останні 40 років СРСР і подумайте, де була дружба народів, а де є війна.
А про репресивний апарат держави Ви не хочете згадати. Той, який тримав в купі більше ста національностей та народностей. Той, що змушував жити у великій сім'ї і європейських прибалтів і чукчей, що ледве вилізли з первісно-суспільного ладу. А як зник репресивний апарат, вірніше лише трішечки послабив свій тиск, так і посипалися міжетнічні конфлікти, як із рогу достатку. І це збройні конфлікти, з жертвами, що "засвітилися" в ЗМІ. А скільки їх було в тій же армії, де земляцтва з'ясовували стосунки "махачем"? Ви, де треба, де і не треба, сипите цитатами з "Війна у натовпі". А тут чогось це забули зробити :)
Хоча, здається мені, цей репресивний апарат Ви інколи згадуєте, зокрема в своїх гаслах про "різати ментів". Передбачаю, що Ви скажете: "Тоді державна машина була гарна, нікого дарма не саджала і заслуговувала на пошану, а тепер вона погана і заслуговує лише на "різати"". Чи не так?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

"Я другой такой страны не знаю
Где так вольно дышит человек!"
А хіба не так було? ;)

А про репресивний апарат держави Ви не хочете згадати. Той, який тримав в купі більше ста національностей та народностей.
Сьогоднішні гуманісти стверджують, що головне в світі: "чтобы небыло войны". Так здається. Розгорнули цілий апарат, трильйони доларів викидається у пропаганду толерастії, задля того аби різні національності уживалися разом і не конфліктували. Несчисленні кошти викидаються на боротьбу з тероризмом і т.д. І що в результаті? Негри продовжують різати білих, араби й далі палять майно французів, а шахіди назавжди полюбили метро... Такі кошти, стільки зусиль, але всі гуманістичні надії так і лишаються примарним сном.
А тут - живий приклад: сотня національностей, світова держава і жодних конфліктів, жодних терористів - тиша й спокій. Дешевий і дієвий приклад вирішення всіх головних проблем сьогодення...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

А ви знаєте скільки зараз США витрачає на боротьбу з тероризмом та свої війни?
 

yakshi

posthuman
я не говорю, что сша хорошая страна. но там активно убивают милилиционеров
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

А тут - живий приклад: сотня національностей, світова держава і жодних конфліктів, жодних терористів - тиша й спокій. Дешевий і дієвий приклад вирішення всіх головних проблем сьогодення...
Ви вперто ігноруєте згадки про численні національні конфлікти за часів СССР? Чи може, як їх не згадували в найдемократичнішій і найвільнішій програмі "Врємя", то їх не було взагалі? І навіть згадки про нацконфлікти в армії, що згадуються в книзі Вашого Дімона Олександровича для Вас нічого не значать?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

По-перше, Дмитро Олександрович служив уже тоді, коли вже во всю волали "дисиденти" та "радіо свобода", а жреці "перебудови" відкрито хаяли на чим світ стоїть все радянське...
По-друге, локальні сварки "вулиця на вулицю" біли є і будіть завжди. Проте не варто це плутати з відкритим військовим конфліктом і санкціонованим державою вирізанням одного народу іншим.
 
Зверху