Оффтопики.

Doberman1

Member
Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

образливі назви народів ("хохли", "кацапи", "жиди", "москалі" та ін.) заборонені правилами розділу. Якщо це незрозуміло, можу дати кілька днів на ознайомлення з правилами в режимі read only.
все зрозуміло отаких як ви дуже багато в УНП!ви не патріот ви ліберал!побачимо до чого доведуть нашу країну такі як ви розумники!мабудь до голодомору2009-2012?тільки у цей раз наврячи хтось буде живий!сидіть і даль точить ляси на своєму форумі!
Слава Україні!
 

Doberman1

Member
Re: Відповідь: Герои УПА

Доберман, спусти пару :) А то вже посіпаки дуже раді будуть, що знов когось забанять з "нєрусскіх"
та мене забанять на форумі а не в житі такщо хай роблять що хочуть!усюди українофоби!треба їхати на справжню україну!
Єднаймось патріоти!
Слава Україні!
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Герои УПА

я зрозумів!з вас патріот як з мене нігер!ви мабудь прихильник лібералізму?ви часом не з УНП?!!я незнаю скільки вам років але мабудь багато!і я буду відстаювати права нації,а ви тільки язиком вмієте молоти!
і час на розмови вже пройшов 18ть років тільки розмовляємо і нічого неробимо!так?


Эх вы как всегда на эмоциях! А между прочим Крамар умный человек и по моему личному мнению достоин того, чтобы им гордились. Гордились не партийными подвигами, а его добросовестной работой которой он занимается. Это и их вы предлагаете выгнать чтобы потом страну строить? А позвольте полюбопыствовать как страну строить будете если всех разгоните?
 

U235

Забанен
Re: Відповідь: Герои УПА

Эх вы как всегда на эмоциях! А между прочим Крамар умный человек и по моему личному мнению достоин того, чтобы им гордились. Гордились не партийными подвигами, а его добросовестной работой которой он занимается. Это и их вы предлагаете выгнать чтобы потом страну строить? А позвольте полюбопыствовать как страну строить будете если всех разгоните?
:cool::mrgreen: Шо, паленым запахло?
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Герои УПА

от вас не пахнет. Не флудите пожалуйста. Если что сказать охота лично - есть ЛС
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

я безпартійний. Щодо "Патріоту України", то я вважаю їх неонацистами (орел на головній сторінці та статті про "героя білої раси" про це красномовно говорять). Не знаю, чи вони розуміють це (висока імовірність того, що вони щиро бажають добра Україні), але їх діяльність несе пряму вигоду Кремлю і пряму шкоду українським інтересам. Треба розумнішим бути.
Як "не шкодять" інтересам України КУН, МНК і т.п. ліберали - всім давно відомо. І як вони "захищають національні інтереси" теж. Як влучно зауважив пан Корчинський: "український націоналізм - це Коновалець, Бандера, Івченко на мерседесі..." Ця фраза в повній мірі відображає те, у що перетворилася Національні ідея сьогодні, у що її перетворили нинішні ліберальні "націоналісти"... Коли ліберали називають себе націоналістами, це нагадує мені ситуацію, коли гомосексуалісти починають розповідати про "високі моральні принципи" та "сімейні цінності".
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Вступ України у НАТО



А как вы вернете ядерный арсенал? Вся ядерная элита процентов на семдесят состоит из евреев, а остальные 30 все остальные национальности. При ваших нацистских замашках врятли кто с мозгами вам сделает бомбу. Во вторых Украина же член сообщества, и должна выполнять данные ею обещания. Вы же не хотите жить как Куба в полной блокаде?
 

gimnast1981

мыслитель
Re: Вступ України у НАТО

ядерная бомба нам ненужна -у нас ведь еще чернобыль остался !!!!:crazy::crazy::crazy:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

А как вы вернете ядерный арсенал? Вся ядерная элита процентов на семдесят состоит из евреев, а остальные 30 все остальные национальности. При ваших нацистских замашках врятли кто с мозгами вам сделает бомбу. Во вторых Украина же член сообщества, и должна выполнять данные ею обещания. Вы же не хотите жить как Куба в полной блокаде?
Ми хочемо жити як НЕЗАЛЕЖНА країна, а без гарантій безпеки це неможливо. Та й всі розмови про ізоляцію - це порожні слова. Україна - то не Куба і не Корея, ізолювати Україну через її геополітичне положення просто не реально. А євреї... вони, як ви знаєте, за гроші здатні піти дуже далеко... ;)
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

Ми хочемо жити як НЕЗАЛЕЖНА країна, а без гарантій безпеки це неможливо. Та й всі розмови про ізоляцію - це порожні слова. Україна - то не Куба і не Корея, ізолювати Україну через її геополітичне положення просто не реально. А євреї... вони, як ви знаєте, за гроші здатні піти дуже далеко... ;)


Кстати начнем стого что денег у вас нет, а во вторых про евреев по собственным ценностям не судят. В чехии например в борделях нет евреев, зато валом угадайте с трех раз представительницы какой национальности?;)А в третьих страну с нерешенными территориальными вопросами в нато не берут;) А надо буде, и круче чем кубу изолируют, или по шапке наваляют;)
 
Зверху