Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

В чехии например в борделях нет евреев, зато валом угадайте с трех раз представительницы какой национальности?
Ну, якщо ви вважаэте що найбільші гроші зародляються в борделях... Можливо вам видніше... :mrgreen:
А в третьих страну с нерешенными территориальными вопросами в нато не берут
А я і проти НАТО.
А надо буде, и круче чем кубу изолируют, или по шапке наваляют
Подібні розмови свідчать лише про те, що ви абсолютно нічого не розумієте ані в макроекономіці ані в геополітиці...
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Вступ України у НАТО

О! А вот про это вам не стоит говорить. Кстати печальный пример геополитики - Югославия.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

О! А вот про это вам не стоит говорить. Кстати печальный пример геополитики - Югославия.
А от задайте собі питання: якби Югославія мала ядерну зброю - чи бачили б ми натівськи бомбардувальники над Бєлгралом?
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Вступ України у НАТО

А почему не имели? Да потому, что ее сделать не могли! Равно как и ЗРК и боевого истребителя
 

Doberman1

Member
Re: фашизм и антифашизм

так воно зараз так і є!он скількі лібералів все розмовляють і фактами всіх травлять!а нація сидить і їсть ці факти тільки ситим від них небудешь! Тому і є такі сили як Свобода,Патріоти України,молодіжний націоналістичний конгрес!і те вони далекі від того націоналізму якій так необхідний країні!Тому я і закликаю всіх правих до спів дружності!
І цікаве питання важає хтось що потрібно створити таку силу хочь у вигляді організації?
 

TaboriT

Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Медведев жёстко раскритиковал антиро

Не грузин вони підтримували і не чеченців. Вам важко це зрозуміти, мабуть ви так і не збагнули суті книжки. Це не можна розрахувати - це треба відчути.
Можливо... Збагнути суть "... моя мета конкретна і ця війна шляхетна"??? Як книга-мемуарів вона цікава, але деякі "розмышления" серед "воспоминаний" не припадають до душі.... як і сама постать Дмитра Корчиньского,...

 

TaboriT

Member
Re: Відповідь: Герои УПА

я зрозумів!з вас патріот як з мене нігер!ви мабудь прихильник лібералізму?ви часом не з УНП?!!я незнаю скільки вам років але мабудь багато!і я буду відстаювати права нації,а ви тільки язиком вмієте молоти!
і час на розмови вже пройшов 18ть років тільки розмовляємо і нічого неробимо!так?
Чому права нації, а не народу? Чому взагалі, бурлить молода кров ("Крові" як у Кому вниз?) до радиклаьних дій.... Той самий Корчиньский в 90х пропонував.. "Ви звикли жити в Великій країні, ми побудуємо її для вас"... :-/ Чи можливо то такий імпульс коли Гордієв вузол не піддається розв'язанню.....
А що робити? замість комсомольских ватажків поставити оліграхів у вишиванках? Чи не поміняємо ми "шило на мило"? нащо та робеспєровщина...
Будувати так будувати, без пошуків ворогів нації....
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Ющенко

И ты считаешь, что это нормально освистывать Президента страны? Кто бы он ни был, я тоже его не очень уважаю (если можно так сказать), но поверь мне - это выглядело не очень-то приятно, и скорее всего, не для самого Ющенка, просто было обидно за наш народ. Это полное отсутствие самых простых норм морали и культуры. Задумайся. Лучше бы они засмеяли своего "лидера", который снова перепутал фамилии поэтов, стихи которых он читал! Про это ты почему-то умолчал!
Згоден, елементарна відсутність норм поведінки та моралі. Тут доречне прислів'я: "Каков поп - таков и приход". То "деревня до Януковича была в Донбассе конченная", то "ну и что, что он шапочки срывал, у нас таким многие занимались - героями хотелось в глазах девчонок выглядеть". Зате свій лідер знає чотири постулати:
1) "Верю в исключительную силу убеждения п***юлей".
2) Гора Афон в Єрусалимі.
3) В Одесі творила поетеса Анна Ахмєтова.
4) Любов все переможе (в сенсі "краса врятує світ").

Щодо останнього, а що він там нового начудив, можна дізнатися більш детально? А то пропустив новий креатиФФ від проФФесора :(.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Ющенко

И ты считаешь, что это нормально освистывать Президента страны? Кто бы он ни был, я тоже его не очень уважаю (если можно так сказать), но поверь мне - это выглядело не очень-то приятно, и скорее всего, не для самого Ющенка, просто было обидно за наш народ. Это полное отсутствие самых простых норм морали и культуры. Задумайся. Лучше бы они засмеяли своего "лидера", который снова перепутал фамилии поэтов, стихи которых он читал! Про это ты почему-то умолчал!

Да даже если кто то и ни одного стихотворения не помнит и ни одного автора не будет знать то это не мешает человеку быть просто адекватным
руководителем или хорошим специалистом.Надо выбирать адекватных руководителей ,которые могут что то делать,а не придурка главной гордостью которого есть то что он не путает Гегеля и Бабеля.(как по мне
то что Бабеля не читал и не собираюсь,и философией не интересуюсь уже давно .)
А то выбираем себе руководителей которые красиво говорят(Юлька)а толку то что .Как в сказке про глупого мышенка.
 

Merime

New Member
Re: Ющенко

(как по мне
то что Бабеля не читал и не собираюсь,и философией не интересуюсь уже давно .)
Така ж історія і з Віктором Федоровичем, для якого шо Бабель, шо Бебель. Досить і казки "про глупого мышенка".

А то выбираем себе руководителей которые красиво говорят(Юлька)а толку то что .
Її ще ніхто не обрав, та й її ораторське мистецтво не всіх так захоплює.
 
Зверху