Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Шановний, не треба так нервуватись.

покажите аргумент того что Иран имеет ядерное оружие!
Ви розумієте різницю між "брудною ядерною бомбою", про яку говорив я, і тактичними ядерними боєголовками?
Читайте уважно:
Іран не має тактичних ядерних боєголовок
Які ще питання?
по данным «Бюллетеня ядерных испытаний» только 8 стран имеет ядерное оружие… Иран туда не входит!...
До чого тоді тут ваші звернення до "бюлетня ядерних випробувань"? Ви розумієте суть питання чи ні?
Какие аргументы того что Украина в состоянии возобновить ядерное оружие?
Країна, що мала ядерну зброю - мала і технології її створення. Відмовившись від самої зброї вона не відмовилась від технологій.
И какие аргументы того что Украина от этого не пострадает?
Назвіть хоч одну країну, що постраждала від існування в неї ядерної зброї.
Про які "страждання" ви говорите?
Где гарантии того что к примеру та же Европа мгновенно не отреагирует и построит Северный и Южный поток.. что просто разрушит украинскую ГТС из-за низкого давления…
Коли літаки НАТО бомбардуватимуть Київ, чи російські танки їхатимуть Хрещатиком - тоді згадаєте, що транзит газу, то питання не важливіше за питання національної безпеки... от тоді ви цілком відчуєте справжні страждання і, можливо, зрозумієте що помилялись... проте, буде вже пізно.

Взагалі то я мав на увазі нашу ідеологічну суперечку, бо лиш вона має сенс, а все інше, на мою думку - лише прелюдія, чи щось згадане між слів і таке, що немає жодного ідеологічного смислу, а значить і смислу в суперечці взагалі. І багато з моїх коментарів щодо ваших пропозицій "нової національної політики України" лишились без відповіді. Саме їх я і мав на увазі. Але ви, чомусь, з усіх наших розмов, одразу кинулись до Ірану та його ядерної програми... Чи це головна для вас суть всієї нашої суперечки тут? Невже це основне, що хотіли мені сказати? Якщо так - тоді я вибачаюсь, що забрав у вас стільки часу і цілком погоджуюсь з вашим попереднім повідомленням:
З вами звичайно цікаво говорити, але результату «0»… тому напевне це лише пуста балаканина, яка не призводить ні до чого…
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Якби СРСР не розпався?

чому переходите на особисті, як тільке сказати нічого? в разі відсутніості аргументів доречніше промовчати. якщо ви не відходете від компа, тоце не означає що у когось таке саме життя. встаньте з-за компа - почнете жити. зрозумієте, що реальність це не форум із балачками.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Якби СРСР не розпався?

А вас, чомусь, упереджене до мене ставлення, шановна.
Чи пан mangust мав рацію і за вашою в'їдливістю ховається щось інше? ;)
 

mangust

патріот
Відповідь: Якби СРСР не розпався?

А вас, чомусь, упереджене до мене ставлення, шановна.
Чи пан mangust мав рацію і за вашою в'їдливістю ховається щось інше? ;)
Я такого не казав.Єдине,що я писав про ваші з Zuzukою взаємовідносини,то це:
Stein,вибачте за оффтоп,але складається враження,що ви до Zuzukі неравнодушні.Запропонуйте дівчині руку та серце. :lovers:
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Ви вважаєте що всі дебіли? Чи як ще можна виправдати приведену вашу цитату нібито раніше написану вами…
Напевне після цього більше ні в кого не виникає питань… бо ви насправді показали своє істинне лице… Чесно кажучи якщо ви навіть на форумі нагло брешете, то що буде якщо ви прийде в політику… Справа в тому що таких слів як «Іран не має тактичних ядерних боєголовок» від вас я не пам’ятаю, от і вирішив подивитися де ж само я не дочитався… виявляється ви цитували мій коментар… ганебна для вас ситуація… Але можливо ви просто поплутали щось… і мені надасте правильний лінк на дані слова…
Ви розумієте різницю між "брудною ядерною бомбою", про яку говорив я, і тактичними ядерними боєголовками?
Про що ви говорили ми вже з’ясували.. точніше ні про що… а от стосовно ядерної зброї…. Ядерна зброя не лише тактичною може бути але й брудною… Наприклад МАГАТЕ не має жодних доказів того що Іран має хоча б якусь із приведених вище ядерну зброю… Я б залюбки б подивився на доказі які ви так рветеся нам всім представити… напевне вони б і МАГАТЕ з ООН би зацікавили… я про те що у вас жодного аргументу що б доводив наявність у Ірану ядерної зброї… брудної також…

До чого тоді тут ваші звернення до "бюлетеня ядерних випробувань"? Ви розумієте суть питання чи ні?
«бюлетень ядерних випробувань» ні слова про зброю… але саме завдяки ньому можна зробити висновки хто і скільки має ядерної зброї…

Країна, що мала ядерну зброю - мала і технології її створення. Відмовившись від самої зброї вона не відмовилась від технологій.
Якщо ви маєте авто, завтра продасте його.. чи зможете ви післязавтра зібрати нове авто? Ви ж мали авто… Хто вам сказав що ядерна зброя створювалась не території України? Ви не думали що її будували в інших республіках а до нас лише завозили… А якщо ж і все ж таки будували то тих заводів котрі обслуговували цикл виробництва вже давно немає, в кращому випадку перепрофільовані… до того ж така інформація засекречена, і маю сумнів що навіть офіційний Київ має до неї доступ… Також всі спеціалісти в ядерній фізиці, що розроблювали ядерну зброю вже давно на пенсії в кращому випадку… а обслуговуючий персонал розформовано або роз’їхались по інших республіках… І все ж таки якщо ми й маємо технологію виготовлення то хочу вас засмутити вона вже давно застаріла… можливо ще озброїти солдат арбалетами типу середніх віків…

Тобто якщо вже й відновлювати ядерну зброю, то мушу вас засмутити, доведеться її відновлювати з «0»… а це досить тривалий процес… на що піде років 5-10.. и стільки ж млрд. доларів…


Назвіть хоч одну країну, що постраждала від існування в неї ядерної зброї.
Про які "страждання" ви говорите?
Я говорив про негативні наслідки не від самої ядерної зброї, окрім того що її обслуговування обходилось би нам в мільярди… я ж говорив про те що в процесі її створенні, а він досить тривалий… Україна може зазнати досить серйозного удару по економіці… Такі країни як Бразилія, Лівія, Ірак, Республіка Корея, ЮАР відчули на собі всі негативні наслідки намагань розробки ядерної зброї…

Коли літаки НАТО бомбардуватимуть Київ, чи російські танки їхатимуть Хрещатиком - тоді згадаєте, що транзит газу, то питання не важливіше за питання національної безпеки... от тоді ви цілком відчуєте справжні страждання і, можливо, зрозумієте що помилялись... проте, буде вже пізно.
Коли? Мені здається що саме крайності ті що присутні в програмі Геть Усіх, стосовно порушення прав людини, прав власності, ігнорування міжнародних домовленостей, не виконання своїх зобов’язань, проводження політику крайнього націоналізму і спроби створення зброї масового знищення, будуть головною причиною того чому чужі війкові сили будуть в Києві… Коли?... ніколи.. бо ніколи до влади не прийде така бездарна недієздатна антинародна ідеалізована політична організація…

Взагалі то я мав на увазі нашу ідеологічну суперечку, бо лиш вона має сенс, а все інше, на мою думку - лише прелюдія, чи щось згадане між слів і таке, що немає жодного ідеологічного смислу, а значить і смислу в суперечці взагалі. І багато з моїх коментарів щодо ваших пропозицій "нової національної політики України" лишились без відповіді. Саме їх я і мав на увазі. Але ви, чомусь, з усіх наших розмов, одразу кинулись до Ірану та його ядерної програми... Чи це головна для вас суть всієї нашої суперечки тут? Невже це основне, що хотіли мені сказати? Якщо так - тоді я вибачаюсь, що забрав у вас стільки часу і цілком погоджуюсь з вашим попереднім повідомленням:
Я по можливості намагаюсь відповісти на кожне з повідомлень яке адресоване мені, звісно ж якщо воно має хоч якийсь зміст і не є повторенням одного й того самого, бо товкти одне й те саме розумієте немає сенсу… Залюбки відповім якщо ви дасте лінк на той коментар котрий лишився без відповіді… на який би ви хотіли почути мою думку… просто серед багато написаного не завжди знаходиш суть…

Програма Геть Усіх спирається на відновлення ядерної зброї… тому якщо зруйнувати такий безглуздий пункт, зруйнується і все інше… Чому саме ядерну зброю я вважаю стержнем Геть усіх… тому що це б був би козир….
От прийшовши до влади ви б в першу чергу щоб почали робити???
Правильно «розкулькулення»… але є проблема.. наші олігархи не такі вже й тупі… всю валюту держать в офшорах, до яких ви точно не дістанете, а от підприємства свої вони позареєстрували через третіх осіб, через десяті країни… так якщо по совісті ці підприємства незаконно привласнені.. а якщо по закону все чесно… і якщо хтось винен то не нинішній власник а саме тодішня влада… тому міжнародний суд визнає неправомірність ваших дій… Це порушення прав власності на міжнародному рівні, лише призведе до негативних наслідків… заводи на час судових тяганин прикриють, навіть навмисне самі ж власники… це призведе збільшення безробітних, які будуть невдоволені на вас… до того ж це відлякає щорічні мільярдні інвестиції… зупинка виробництва призведе до падіння ВВП а згодом і курсу гривні… і це лише один пункт програми… далі поділ людей за національністю, призведе до обурення мільйонну армію нацменшин… особливо інформаційна пропаганда стосовно того що меншина небезпечна… І якщо всі невдоволені виступлять проти вас… що? Вам прийдеться або піти або розігнати демонстрантів… ви оберете друге, що порушує права людини… а враховуючи що як РФ так і Захід буде налаштований негативно, то вас врятувати б могла б лише ядерна зброя, яку розробляти роками….А розробка ядерної зброї просто знищить всі економічні зв’язки… бо українська продукція, що йде за кордон має аналог у вигляді продукції РФ.. тому заміну знайдуть легко… далі РФ вислове претензії стосовно Криму… і вось ті танки можливо не в Києві, але в Севастополі точно…
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Ви вважаєте що всі дебіли? Чи як ще можна виправдати приведену вашу цитату нібито раніше написану вами…
Напевне після цього більше ні в кого не виникає питань… бо ви насправді показали своє істинне лице… Чесно кажучи якщо ви навіть на форумі нагло брешете, то що буде якщо ви прийде в політику… Справа в тому що таких слів як «Іран не має тактичних ядерних боєголовок» від вас я не пам’ятаю, от і вирішив подивитися де ж само я не дочитався…
Перш ніж гарячкувати та сипати образи - скористалися б хочаб функцією пошука (Ctrl+F для IE). Бо те, що ви "на пам'ятаєте" - не значить що того не було.
Ось мій пост в якому була висловлена ця фраза:

виявляється ви цитували мій коментар… ганебна для вас ситуація… Але можливо ви просто поплутали щось… і мені надасте правильний лінк на дані слова…
Я просто не маю стільки часу, щоб переправляти наведені в дужках цифри, тому скористався загальним цитуванням.
Ядерна зброя не лише тактичною може бути але й брудною… Наприклад МАГАТЕ не має жодних доказів того що Іран має хоча б якусь із приведених вище ядерну зброю…
Іран має технології зі збагачення урану. Він має паливо (російське) для атомних електростанцій. Він має атомні електростанції.
До вашого відома:
"Самый простой вариант радиологического оружия — «грязная бомба», состоящая из контейнера с радиоактивным изотопом (изотопами) и заряда взрывчатого вещества, при подрыве заряда взрывчатого вещества контейнер с изотопами разрушается и, за счёт ударной волны, радиоактивное вещество распыляется на достаточно большой площади. Размер бомбы может быть различным в зависимости от количества исходного материала. Одним из вариантов «грязной бомбы» может быть намеренный подрыв установки невоенного назначения, использующей радиоактивные материалы."
Тобто будь-яка країна що має атомну електростанцію - автоматично може вважатись країною що має "брудну ядерну бомбу". Все залежить лише від політичної волі керівництва. І наслідки застосування такої зброї можуть бути значно гірші за наслідки від тактичної зброї.
«бюлетень ядерних випробувань» ні слова про зброю… але саме завдяки ньому можна зробити висновки хто і скільки має ядерної зброї…
"Бюлетень" враховує лише тактичні заряди.
І все ж таки якщо ми й маємо технологію виготовлення то хочу вас засмутити вона вже давно застаріла…
Знаєте, вплив радіаційного опромінення не змінився з 60-х... ;)
Тобто якщо вже й відновлювати ядерну зброю, то мушу вас засмутити, доведеться її відновлювати з «0»… а це досить тривалий процес… на що піде років 5-10.. и стільки ж млрд. доларів…
Звісно ж що це буде не безкоштовно і не одразу.
Я говорив про негативні наслідки не від самої ядерної зброї, окрім того що її обслуговування обходилось би нам в мільярди… я ж говорив про те що в процесі її створенні, а він досить тривалий… Україна може зазнати досить серйозного удару по економіці… Такі країни як Бразилія, Лівія, Ірак, Республіка Корея, ЮАР відчули на собі всі негативні наслідки намагань розробки ядерної зброї…
Відповім вам цитатою, що пояснює всі ваші "страшні" економічні насідки для країни:
"Необходимо помнить, что без завоевания внешней свободы любая внутренняя реформа в лучшем случае превращает нас только в более выгодную для внешнего врага колонию. Плоды всякого так называемого экономического подъема все равно достанутся только контролирующим нас государствам. И если в результате социальных перемен мы и станем работать лучше то ведь работа эта идет только на пользу им же. Что же касается общекультурного прогресса, то он вообще недоступен немецкой нации, до тех пор пока она не завоюет национальной независимости; ибо общекультурный прогресс тесно связан с политической независимостью и достоинством национального целого.
Но раз так, раз все наше национальное будущее так тесно связано с завоеванием под знамя национальной идеи самых широких слоев народа, то ясно, что именно в этом и заключается самая большая, самая важная задача всего нашего движения. Ибо наше движение не может ограничиваться вопросами минуты, а должно отдать все свое внимание именно тем вопросам, от которых зависит будущее."
Програма Геть Усіх спирається на відновлення ядерної зброї…
В програмі Геть Усіх немає такого пункту.
От прийшовши до влади ви б в першу чергу щоб почали робити??? Правильно «розкулькулення»… але є проблема.. ... Це порушення прав власності на міжнародному рівні, лише призведе до негативних наслідків…
Зверніться до історії. Коли більшовики починали націоналізацію - їм розповідали те саме, що ви зараз розповідаєте мені. Так спочатку було важко, але потім вони побудували велику світову супердержаву, що могла претендувати на світове лідерство... І все тому, що націоналізована промисловість працювала на власну державу, на власний народ, а не на збагачення міжнародного капіталу.
І якщо всі невдоволені виступлять проти вас…Вам прийдеться або піти або розігнати демонстрантів… ви оберете друге, що порушує права людини…
Весь світ розганяє демонстрантів і не вважає це порушеннями прав людини. Подивіться хочаб на розгон антиглобалістів в цивілізованих країнах.
Та й "акції", які пророкуєте ви - цілком можна буде віднеста до антидержавницьких та таких, що загрожують національній безпеці країни. А це вже тягне не лише на "водомети".
а враховуючи що як РФ так і Захід буде налаштований негативно, то вас врятувати б могла б лише ядерна зброя, яку розробляти роками…
Ви все ж визнали ефективність і доцільність ядерного статусу! :)
далі РФ вислове претензії стосовно Криму… і вось ті танки можливо не в Києві, але в Севастополі точно…
Все залежатиме від політичної волі керівництва нашої держави. Якщо ми покажемо, що ми здатні дати відсіч - не буде жодних претензій.
 
Останнє редагування:

МАХ

Active Member
Stein вибачаюсь, що не віднайшов вашого коментаря… але тоді можна просто видаляти циверки, щоб не вводити в оману інших..
Ядерна зброя брудна це не лише контейнер… потрібен носій і підривач… наприклад в ЮАР в кінці 70х було збудовано 2 шахти для випробування бомби без ядерного заряду… саме механізм підриву…
А ваша цитатка раптово не слів Гітлера? Бо я з вами вже зовсім заплутався… цитуєте Гітлера – опираєтесь на показники СССР… Ну а РФ відсіч безперечно дасте.. лише чім? У них же є ядерна зброя….

Я ж вважаю що спочатку потрібно підняти економіку, покращити озброєння.. а вже потім показувати зуби….
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Stein вибачаюсь, що не віднайшов вашого коментаря… але тоді можна просто видаляти циверки, щоб не вводити в оману інших..
У свою чергу хочу вибачитись що ввів вас в оману неправильними цифрами.
Ядерна зброя брудна це не лише контейнер… потрібен носій і підривач… наприклад в ЮАР в кінці 70х було збудовано 2 шахти для випробування бомби без ядерного заряду… саме механізм підриву…
Для розпилення радіоактивної речовини підійде будь-яка вибухівка. Для доставлення на місце - то Іран має власні ракети та літаки.
А ваша цитатка раптово не слів Гітлера? Бо я з вами вже зовсім заплутався… цитуєте Гітлера – опираєтесь на показники СССР…
Так, а ви читали Гітлера?
Що вас дивує? Чи вважаючи на особистість автора цитата втрачає істиність?
Ну а РФ відсіч безперечно дасте.. лише чім? У них же є ядерна зброя…
Можливість використання "брудної бомби" з нашого боку унеможливить використання зарядів з боку РФ.
Я ж вважаю що спочатку потрібно підняти економіку, покращити озброєння.. а вже потім показувати зуби….
Економіку має сенс підіймати лише тоді, коли вона працюватиме на нас, а не на "інвесторів".
 

МАХ

Active Member
Дійсно вражають ті темпи розвитку Німеччини довоєнного періоду… але все це перекреслює те що все це було направлено н мілітаризацію щоб встановити панування однієї арійської раси… Якбі всі ті кошти були направлені не на озброєння а хоча б частина на подальший розвиток, тоді б дійсно б був толк…
А можливо таке що частина працює на інвестора а частина на народ? Думаю державі потрібно просто вкладати кошти в промисловість, можливо навіть в будівництво нових промислових гігантів, або ж у відновлення старих….
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

А можливо таке що частина працює на інвестора а частина на народ? Думаю державі потрібно просто вкладати кошти в промисловість, можливо навіть в будівництво нових промислових гігантів, або ж у відновлення старих….
Можливо, але всі стратегічні підприємства, вся важка, видобувна, військова промисловість, все, що необхідно для якомога більшої самодостатності держави має бути націоналізоване. Дрібний і середній бізнес може існувати, але не великий, і має жорстко контрольватись з метою захисту народу від свавілля бариг і отримання ними надприбутків за рахунок грабунку людей. Також не можна ні в якому разі допускати впливу бізнесу на владу...
 
Зверху