Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Шановний, давайте не доходити до толерастичного маразму і забороняти негра називати негром. Негр він і в Африці негр, і в Америці негр, і в Росії він теж негр, бо він чорний.
:) Якби Ви ще знали значення цього слова, було б ще краще.
 

hed1n.ru

стебанутый
Вселенский облсовет даст правовую оценку преступлениям коммунистического режима.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Вселенский облсовет даст правовую оценку преступлениям коммунистического режима.
Ну звісно, це ж першочергове завдання, більше ж їм нема чим зайнятись. Якщо господарство до ладу приводити - то це довго, нудно і до виборів ні хто не помітить, а так попіаряться добряче...



Здається саме про національну автентичність МАХ і каже. Це Ви тут за "чистоту" крові.
А що по-вашому є нація як не кров? Чи ви вважаєте що якщо на негра начепити вишиванку і навчити співати "ще не вмерла..." - він одразу стане "автентичним" українцем?

А в реалі є дуже велика кількість "чистокровних" українців, які "змоскалились" і волають на всю голрянку про належність до великого імперського народу, а Україну за країну не вважають, і ще більше "нечистокровних" українців, які мають цю національну автентичність і поважують мову, кільтуру і все інше.
Прочитайте ще раз уважно наведену мною цитату - вона містить вичерпну відповідь на дане питання.
 
Останнє редагування:

МАХ

Active Member
Задам вам кілька запитань, маю надію що ви хоча б на декілька з них зможете відповісти…
Шановний, на відміну від вас, популяризацією організації я займаюсь у окремо виділеній для цього темі.
Цікаво ви взагалі то розумієте що пишете? (1)Просто тепер ви своїм «на відміну від вас» натякаєте, що я займаюсь популяризацією політичної організації… можна запитати якої саме?
Підписуватися за всих - щонайменше не етично.
Непотрібно тільки наклепи робити! Я ні за кого не підписувався!!! А висловив лише своє припущення стосовно підтримки вашої ідеології!


Я бачу ви й досі не навчилися їх розрізняти. І ваша фраза це ясно доводить
А перекручувати і виривати з контексту слова це дуже етично…
Іран не має тактичних ядерних боєголовок, але має т.з. "брудну ядерну бомбу" і цього вже достатньо.
Звідки такі відомості? Працюєте в розвідці? Є підозри що Іран має брудну ядерну зброю, але доказів цього немає ні в кого… звісно ж окрім вас…



Знаєте, на це є дуже гарне висловлювання сенатора від Міссісіпі Теодора Г. Білбо:
Цікаво що це сказала людина, що тим чи іншим чином представляє владу США… багатонаціональну країну… цікаво про яку саме кров йшла мова?.. і чи ви в тому розумінні нам подали в якому висловлював автор…
Негр ніколи не буде українцем. Своїми роздумами ви нагадуєте мені "ефіопа" з гарного російського фільму "Жмуркі", який весь час розповідав що він "русскій"...
Взагалі то про африканців ви завели розмову… я ж лише говорю що темношкіра людина з паспортом громадянина України, має такі ж права як і українець з тим же паспортом!... і що дитина українця, навіть якщо на половину, має такі ж права як і дитина етнічного українця…
Мені цікаво, (2)як саме ви збираєтесь боротися з міграцією? (3) Куди ви подінете тих мігрантів що наплинули на Україну? І найголовніше запитання… 4)як ви заборонити українцям стосунки з нац. меншинами???
Бо ви лише й вмієте обхаювати чужі думки, а самі ж навіть не маєте своїх в донному питанні…

Я твого трохи дитячо-наївного підхіду до питання не підтримую, але те, що по сутті висловлюєш, підтримую. Самому шкода тільки часу витрачати на такі довгі опуси.
У нас різній підхід, не через вікову різницю, чи оптимізм… а саме через те що виховувались ми в різні часи, різними ідеологіями… В СССР все трималось на страху:
Павличко Дмитро : "Коли помер кривавий Торквемада..."
Коли помер кривавий Торквемада,
Пішли по всій Іспанії ченці,
Зодягнені в лахміття, як старці,
Підступні пастухи людського стада.

О, як боялися святі отці,
Чи не схитнеться їх могутня влада!
Душа єретика тій смерті рада -
Чи ж не майне де усміх на лиці?

Вони самі усім розповідали,
Що інквізитора уже нема.
А люди, слухаючи їх, ридали...

Не усміхались навіть крадькома;
Напевно, дуже добре пам'ятали,
Що здох тиран, але стоїть тюрма!

Звичайно не важко здогадатися про кого йде мова… Мені ще й розповідали, що приходили навіть в школи, дивитися як себе веде народ, діти… а вчителя бігали, і шептали дітям… Плачте, плачте…
Після ж розвалу СССР, з’явилась деяка вседозволеність… зник страх… довго не буду писати… але зараз і так все видно… коли моральні цінності відходять на другорядний план... лишень гляньте на чиновників… хабарництво… але це пів біди… біда в тому що те покоління виховує, ще більш аморальніше покоління ( життя людини нічого не варто, вкрасти то є святоє діло, лише одні гральні автомати, алкоголізм та наркоманія…чого вартий лише вандалізм на кладовищах скоєний неповнолітніми) … вважаю, що лише політика держави це у змозі виправити… але кому до цього.. лише дитячим, наївним…
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

(1)Просто тепер ви своїм «на відміну від вас» натякаєте, що я займаюсь популяризацією політичної організації… можна запитати якої саме?
Приписуєте свої симпатії до певної організації в свої повідомлення, і вплітаєте їх у суперечку протиставляючи її аргументам супрника, чим відповідно схиляєте осіб, що підтримують вашу точку зору в суперечці до прихильності тій організації.
Доречі, у мене до вас аналогічне зустрічне питання.
Звідки такі відомості? Працюєте в розвідці? Є підозри що Іран має брудну ядерну зброю, але доказів цього немає ні в кого… звісно ж окрім вас…
Якби не було - в Ірані б вже проводилася "демократизація" силами "антитерористичної коаліції" як то було в Іраку, Афганістані...
я ж лише говорю що темношкіра людина з паспортом громадянина України, має такі ж права як і українець з тим же паспортом!...і що дитина українця, навіть якщо на половину, має такі ж права як і дитина етнічного українця…
Тобто ви вважаєте що в Україні мають жити негри і їх треба вважати за українців?
Цікаво, що б сказали ваші пращури, що проливали свою кров захизаючи цю землю від чужинців на те, що ви зараз отак запросто ладні цю землю їм віддати...?
Мені цікаво, (2)як саме ви збираєтесь боротися з міграцією?
Так, як роблять це цивілізовані країни, що відчули на собі всі плоди толерантності та надання мігрантам прав, яких хочете надавати їм ви. Франція - яскравий приклад.
(3) Куди ви подінете тих мігрантів що наплинули на Україну?
Знаєте, що роблять з нелегальними мігрантами, яких затримують на кордоні? Знаєте що роблять в цивілізованих країнах з тими, чиї візи на перебування там скінчились?
І найголовніше запитання… 4)як ви заборонити українцям стосунки з нац. меншинами???
Пропагандою здорових цінностей. Як там у Шевченка: "...кохайтеся чорноброві, та не з..." ;)
 

МАХ

Active Member
Приписуєте свої симпатії до певної організації в свої повідомлення, і вплітаєте їх у суперечку протиставляючи її аргументам супрника, чим відповідно схиляєте осіб, що підтримують вашу точку зору в суперечці до прихильності тій організації.
Я згадав в тому коментарі ВО Свободу, щоб ви не говорили що я якимось чином заполітизований!!! Якби ви уважніше читали мої коментарі ви б це б зрозуміли!!! ВО Свобода за визначення титульної нації!!! Я проти надання привілегій українцям!... але я українець, тому мені від цього не холодно не жарко, нехай паряться над цим українофоби… ВО Свобода має ідеологію етнічного націоналізму (будують політику навколо українців)! Я за дійсний (громадянський) націоналізм (навколо громадянина)!!! Так я агітую, чи можливо навпаки?
Доречі, у мене до вас аналогічне зустрічне питання.
Геть Усіх… Братство Корчинського

Якби не було - в Ірані б вже проводилася "демократизація" силами "антитерористичної коаліції" як то було в Іраку, Афганістані...
Ядерної зброї немає десь в 200 країн… і що? Причому не в усіх демократія… чомусь я не бачу в них якісь сили антитерористичної коаліції… це лише пусті балачки… доказів немає…

Тобто ви вважаєте що в Україні мають жити негри і їх треба вважати за українців?
Цікаво, що б сказали ваші пращури, що проливали свою кров захизаючи цю землю від чужинців на те, що ви зараз отак запросто ладні цю землю їм віддати...?
Ви явно адекватно мислити ще не навчились… Я говорив про темношкірих що мають громадянство! Але потрібно посилити вимоги до мігрантів… а отримання громадянства взагалі мало реальним!!!

Так, як роблять це цивілізовані країни, що відчули на собі всі плоди толерантності та надання мігрантам прав, яких хочете надавати їм ви. Франція - яскравий приклад.
Це ви називаєте відповіддю на запитання? Я не знаю як в цивілізованих країнах… дайте мені більш конкретну відповідь… звісно ж якщо вона в вас є…

Знаєте, що роблять з нелегальними мігрантами, яких затримують на кордоні? Знаєте що роблять в цивілізованих країнах з тими, чиї візи на перебування там скінчились?
Запитанням на запитання відповідати… дуже некрасиво… я про легальних говорив… чи ви і їх депортуєте?

Пропагандою здорових цінностей. Як там у Шевченка: "...кохайтеся чорноброві, та не з..." ;)
Це було б актуально років 300 тому… зараз з вас просто посміються… і що ми отримаємо? Нац. меншини це нікуди не діне… пройде 10 років, забудуть ваш вірш, і проблема знову з’явиться… можливо у вас є більш дієвий спосіб?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Не будьте ребёнком.
Когда подрастете, пересините читать свои «Энциклопедии для детей» :) Расти большой!
hed1n, я так розумію ВИ вже дуже дорослі? На пенсії, голова сива, онуки зосередитись заважають? Якщо ні, то це вже дуже на звичайне хамство схоже. Чи ВИ хамство вже почали вважати переконливим аргументом у спорі?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Против Савика Шустера требуют возбудить уголовное дело
От не чекав, що bsv ще й антисеміт. Навить взяв на себе місію зайву УНП поширювати. Що ж далі то буде?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Геть Усіх… Братство Корчинського
Де я конкретно за них агітую в цій темі? Я хоч словом їх згадав? Чи закликав приєднуватися до їх програми?
Ядерної зброї немає десь в 200 країн… і що? Причому не в усіх демократія… чомусь я не бачу в них якісь сили антитерористичної коаліції… це лише пусті балачки… доказів немає…
Якщо ви будете робити те, що кажуть вам "сильні світу цього" - вам вона і не потрібна буде. А якщо ви захочете провадити незалежну політику - тоді це буде єдиний спосіб захисту.
Якщо ви не бачите реалій світової політики - я не має часу проводити для вас лікбез.
Це ви називаєте відповіддю на запитання? Я не знаю як в цивілізованих країнах… дайте мені більш конкретну відповідь… звісно ж якщо вона в вас є…
Повна заборона в'їзду з метою постійного проживання іноземцям з нецивілізованих країн що не мають відповідного рівня освіти, не пройшли іспити на знання мови та інші тести, не задовольняють вимогам здоров'я, і не мажуть принести суттєвої користі державі, а якщо і проходять всі вимоги, то повинні мати спеціальність і місце працевлаштування за професією, за якою держава відчуває дифіцит кадрів. Бо якщо економістів у нас своїх надлишок - навіщо нам іще й закордонні?
Тобто до проживання допускатимуться лише висококваліфіковані,, високоосвічені, дипломовані кадри в яких є потреба країни і які мають запрошення вітчизняної кампанії що гарантовано їх працевлаштує.
Запитанням на запитання відповідати… дуже некрасиво… я про легальних говорив… чи ви і їх депортуєте?
Легальних, див. пункт вище, буде дуже мало, цілком допустимий відсоток. А тих, у кого скінчиться віза - чекає наряд еміграційної служби і квиток в один кінець. Цілком цивілізована практика. Спробуйте поїхати до Штатів і прострочити візу хоч на день - одразу ж депортують, та ще й можеть заборонити в'їзд до країни назавжди.
Це було б актуально років 300 тому… зараз з вас просто посміються… і що ми отримаємо?
Якщо проводити реальне інформування населення щодо загроз стосунків з мігрантами, проводити посилену пропагандистську кампанію - буде цілком дієво. Сьогодні рівень інформованості населення з расових питань - майже нульовий, навіть гірше, люди просто не розуміють всіх загроз, люди жахливо дезінформовані ліберально-толерастичною маячнею. Люди мають знати правду. А там уже кожен вирішуватиме сам для себе всі за і проти. І уж повірте мені, при правильно поставленій справі - все буде працювати як треба.

Я проти надання привілегій українцям!...
Тобто українець вже навіть у себе в хаті, на своїй землі, по-вашому, не має бути господарем. Це називається деструктивна антиукраїнська позиція. Я б навіть сказав, відверно українофобська. До такого навіть проросійські організації (принаймні більш-менш цивілізовані з них), яких ви так не любите не доходять!
Може тоді одразу переіменувати країну в Гондурас? А навіщо нам тоді назва "Україна", якщо українці тут будуть ніхто?
 
Останнє редагування:
Зверху