Оффтопики.

O_____OZ_____Z

Impressionist
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Не така вже Україна і маленька. Назвить країну Європи, більшу за чисельністю населення чи площею. РФ тільки не називати.
За чисельністю населення більша за Україну

Королівство Великобританія - 60 776 238 чол.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Не така вже Україна і маленька. Назвить країну Європи, більшу за чисельністю населення чи площею. РФ тільки не називати.
Будь-ласка:
За населенням:
Німеччина - 82 060 000 чол.
Франція - 64 473 140 чол.
Великобританія - 60 776 238 чол.
Італія - 60 млн чол.

За територією:
Франція (з островами та заморськими територіями) - 675 417 км² проти українських 603 700 км²
 
Останнє редагування:

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Будь-ласка:
За населенням:
Німеччина - 82 060 000 чол.
Франція - 64 473 140 чол.
Великобританія - 60 776 238 чол.
Італія - 60 млн чол.

За територією:
Франція (з островами та заморськими територіями) - 675 417 км² проти українських 603 700 км²
А если ещё и плотность посмотреть...
А помните, было 52 миллиона.. а сейчас уже 46...
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Stein , чесно кажучи переливати з пустого в порожне мені набридло! Повторюю вам якщо ви думаєте спочатку про популяризацію своєї організації, а потім вже про Україну, то я ж навпаки, а про політичні вподобання я і взагалі забуваю…

Вони суперечать реальному стану речей і вводять людей в оману.
До того ж судячи з усього з вашим баченням майбутнього України незгоден, напевне що, кожен з форумчан… Тобто всі тупі боягузи, і лишень ви герой нації? Напевне тому що ваше бачення націоналізму схоже до нацизму, до бачення нацизму Гітлером… Так про який реальний стан речей? Якщо тільки одиниці підтримують вашу ідеологію… ваше розуміння націоналізму, нагадує мені чомусь, розуміння моє в дитинстві… розуміння, те що нав’язували нам в совкові часи… коли націоналізм і нацизм як фашизм ототожнювали… що для багатонаціональної країни, було дуже важливим… гарна антиреклама, мовляв проти націоналізму ми боролись в 41-45 роках, як намагання утримання національні рухи… От і для мене в дитинстві націоналізм був чимось страшним… фашизмом… Дійсно якби ви сказали б мені про реальність стану речей стосовно розуміння націоналізму років 20 назад, я б з вами погодився… але не зараз… зараз дійсний (громадянський) націоналізм присутній чи не в кожній з розвинених держав…
А якою ж зброєю? Чим ви пропонуєте маленькій Україні протистояти можливій агресії величезних США чи РФ?
І ви тут звертаєтесь до історії, щож наведу вам кілька прикладів: Югославія не мала ядерної зброї, не мав її і Ірак, Афганістан - долю цих країн ви знаєте. Проте Іран і Корея - мають хочаб якісь розробки і завдяки цьому досі лишаються незалежними. Ні що не захистить нас краще за ядерну зброю. І не обов'язково її використовувати, вже сама можливість її застосування робить неможливою будь-яку зовнішню агресію.
А ви знаєте реально скільки країн має ядерну зброю? Судячи з усього ви взагалі маєте зовсім мале уявлення про що ви говорите, і говорити лише тому що побачили в програмі вашої організації пункт, про відновлення ядерного потенціалу… зате намагаєтесь щось довести і донести до інших…

Влаштую я вал лік. без… по даним 2004 року ядерну зброю мають лише 8 країн! США, Росія, Китай, Великобританія, Франція, Індія, Пакистан, Ізраїль! При чому приблизно 50% цієї зброї належить США, 40% Росії… а 10% приблизно порівну поділені між останніми країнами… До того ж ядерне озброєння, вважають загрозою людству, тому існує безліч програм які сприяють роззброєнню, тому свідчить статистика того що зо 20 років кількість ядерних боєголовок скоротилась в 3 рази… І лише Пакистан та Індія, свої потужності збільшують на противагу один одному, саме тут найбільші побоювання що до використання зброї масового знищення проти мирного населення… а також за останні 20 років, ця зброя з’явилася в Ізраїлі, і зрозуміло що не без подачки США… До того ж країни які викликають підозру що до розробки ядерної зброї, одразу ж накладаються санкціями.. В різні роки це Бразилія, Лівія, Ірак и Республіка Корея…
Іран не має ядерної зброї!! І лише ведуть дослідження в ядерній фізиці, які зможуть дати необхідні розрахунки для виготовлення ядерної зброї… Іран зараз в притул підійшов до її виготовлення, тому й має масу санкцій, в тому числі й по відношення до продажу енергоносіїв…
Україна ж офіційно відмовилась від ядерної зброї, і передала РФ в обмін на Крим!


Тобто з мононаціональної ви пропонуєте перетворити Україну на багатонаціональну? :shock: Створення новітньої нації "українців", що етнічно будуть не зовсім українцями, а лиш матимуть український паспорт? :shock:
Чесно кажучи.. не вистачає слів… у вас голова для чого? Щоб думати? От і подумайте! Те що ви називаєте мононаціональною, в реальності має зовсім інше забарвлення… особливо після 20 століття…. Сумніваюсь що ви знайдете хоча б одного українця який би мав би в роду етнічних мешканців цієї території аж до Київської Русі… а половина українців має «схрещення» в своєму роду якщо не в 20 то тоді в 19 столітті! Тоді судячи з вашого розуміння зараз практично немає українців.. всі псевдо українці, і лише ви справжній націоналіст маєте право як титульна нація, правити більшою частиною населення , не зовсім українцями, бо у когось років 100 тому в роду буми російські чи польські коріння…. Прокиньтесь зараз 21 століття!...
Я ж вважаю що не варто ділити громадян за національністю, а просто створити більш жорсткі умови для мігрантів та процедуру отримання того ж таки громадянства… і не форсувати події! Бо крайній націоналізм лише руйнує раїну… а от про що я говорю, вважаю що з часом за рахунок « схрещення» будь-який громадянин матиме всі підстави називатись етнічним українцем, нехай навіть це займе і 100 років… Не будуйте ілюзії, варто подивитися реально на ситуацію, змішування національностей йде вже століттями… тому ділити на явних українців і нац. меншини просто тупо…

Ось такий він, "етнічний націоналізм"...
Тепер я зрозумів в чому "подвох" цього лозунгу і які "українці" маються тут на увазі...
Якби ви ще й читати навчились… бо судячи з усього далі свого носа ви нічого не помічаєте… Я чітко визначив що я є прихильником ВО Свобода, яка явно підтримує ідею Етнічного Націоналізму! Але хоч і прихильник ВО Свободи, я не згоден з етнічним націоналізмом, і підтримую лише тому що бо вважаю це кращім ніж, нацизм, комунізм чи е якась проросійська и проамериканська партія…
Сам же я вважаю що Україні потрібен дійсний (громадянський) націоналізм, про який я і писав, а не про етнічний!!! А про лозунг взагалі я не зрозумів, до чого мій коментар до якогось лозунгу…


А поясніть мені, шановний, як ви збираєтеся "згладжувати" міжнаціональні відмінності в негритянці, що вийшла заміж за "українця по паспорту" і, за вашими критеріями, отримала українське громадянство і стала українкою? Чи ваші "нові українці" навіть не обов'язково мають бути білими?
По перше це лише мої роздуми, що до посилення вимог при отриманні громадянства, і зрозуміло що до прийняття як закон, чи як ціль якоїсь партії, далеко… просто висловив як приклад, що саме варто робити щоб зберегти якусь національну відмінність… думаю це краще аніж, будь-хто може приїхати пожити 5 років і отримати паспорта…
По-друге … якщо українець одружився на темношкірій дівчині, і в них народилася дитина… ким вона буде за національністю? Я вважаю що тут як і прізвище, повинно переходити від батька…
По-третє, така система працює, у найбільш закритих мусульманських країнах… і повірте не так і часто темношкірі жінки виходять заміж за українців… це не може значно вплинути на генетичну структуру нації що налічує 32 млн….
І взагалі… я хоча б якесь бачення маю в цьому питанні… з вашого ж боку одна піна з рота… Ви можете мені викласти як саме ви збираєтесь захистити українську націю (етнічну) від злиття з іншими? Можливо ви забороните в’їзд іноземцям? Всі нац. меншини по концтаборах розгоните? За будь-які відносини з людьми іншої національності введете кримінальну відповідальність? А за відносини з темношкірими розстріл???

Спочатку пишете:
Я не прихильник расизму
А потім на темношкірого говорите


але якщо навіть сучасний "націоналізм" сповідує ідеї подібні вашим - мені стає страшно за Україну...
Мої ідеї не несуть загрози Незалежності, суверенності та цілісності України, на відміну від ваших…
Я ж про те ж! але спочатку варто зупинити наплив мігрантів, а також ускладнити процес отримання паспорту Українця… а не визначати титульної нації, та ділити нац. меншини… але з крайній націоналізм, не визнає інші національності… вашій програмі лише не вистачає заборону імпорту презервативів))).. наші ж розходяться по швах.. це б вирішило демографічну проблему)))
 
Останнє редагування:

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
МАХ, ты конечно меня извини но твои посты состоящие из "многабукаф" содержат только 10% толку а все остальное ересь
 

МАХ

Active Member
МАХ, ты конечно меня извини но твои посты состоящие из "многабукаф" содержат только 10% толку а все остальное ересь
Ересь - Нечто противоречащее общепринятому мнению, пониманию. Нечто ложное, вздор, чепуха.

Для вас может и ересь, потому как у каждого свое мировоззрения… Но радует что хотя бы в 10% вы находите что-то полезное… здесь есть те что в танке и вовсе со всем пытаются спорить… Единственно чем грешу, так это многословием… приходиться повторять одно и тоже…а что делать если с первого раза некоторым не понятно что я имел в виду…
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

МАХ, ты конечно меня извини но твои посты состоящие из "многабукаф" содержат только 10% толку а все остальное ересь
Feuer, "многаураїнськихбукаф" :).
МАХ, пиши далі. Я твого трохи дитячо-наївного підхіду до питання не підтримую, але те, що по сутті висловлюєш, підтримую. Самому шкода тільки часу витрачати на такі довгі опуси.
2 Stein, а цікаво почути Ваше визначення "українець" з того лозунгу "Україна для українців". Кого вважати українцями? Тих у кого до 10 коліна чиста українсько кров? Так, знову ж таки, як визначати що та кров саме українська? Тим, що їх пращури на цій землі жили? Так більшисть міц меншин тут споконвіку і жили. Ті ж самі євреї, пращури яких тут ще з 16-го стріччя, якщо не раніше, живуть. Чи греки, які взагалі може з антічних часів на півдні мешкають. Не кажучи вже про руських чи поляків, які у родовиді майже кожного є. Ви, самі, добре знаєте, якої, хочаб національності, Ваши діди-баби були? Тож може виявитись так, що саме тими українцями, для яких буде Україна, будуть ті, хто собі кращі довідки родовиду вигадає, аж до Київських князів бажано. І, нікого не хочу образити, але на вигляд вони будуть саме тої національності, яку Ви більш за все не любите :).
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Повторюю вам якщо ви думаєте спочатку про популяризацію своєї організації, а потім вже про Україну, то я ж навпаки, а про політичні вподобання я і взагалі забуваю…
Шановний, на відміну від вас, популяризацією організації я займаюсь у окремо виділеній для цього темі, а все інше - виключно моя позиція, що не має жодного стосунку до організації.
До того ж судячи з усього з вашим баченням майбутнього України незгоден, напевне що, кожен з форумчан…
Підписуватися за всих - щонайменше не етично.
Напевне тому що ваше бачення націоналізму схоже до нацизму, до бачення нацизму Гітлером…
Якщо хтось не проводить мляві лібералістичні розмусолювання, то його одразу називають прибічником Гітлера. Стндартна демократична логіка.
От і для мене в дитинстві націоналізм був чимось страшним… фашизмом…
Я бачу ви й досі не навчилися їх розрізняти.
І ваша фраза це ясно доводить:
але з крайній націоналізм, не визнає інші національності…
зараз дійсний (громадянський) націоналізм присутній чи не в кожній з розвинених держав…
Там є лише лібералістичне подобіє. Такий націоналізм нагадує мені нинішню фазу християнства, коли більшість населення вважає себе віруючими палкими християнами, а до церкви, хоч на свята, ходить лише відсотки 3. Сьогодні у нас немає справжніх християн, бо немає вже тої віри, лиш порожні слова. Справжні християни ходили в Хрестові походи, бо тоді вірили по-справжньму... Те саме і з вашим націоналізмом - немає віри, немає нічого...
Іран не має ядерної зброї!! І лише ведуть дослідження в ядерній фізиці, які зможуть дати необхідні розрахунки для виготовлення ядерної зброї… Іран зараз в притул підійшов до її виготовлення, тому й має масу санкцій, в тому числі й по відношення до продажу енергоносіїв…
Іран не має тактичних ядерних боєголовок, але має т.з. "брудну ядерну бомбу" і цього вже достатньо.
Сумніваюсь що ви знайдете хоча б одного українця який би мав би в роду етнічних мешканців цієї території аж до Київської Русі… а половина українців має «схрещення» в своєму роду якщо не в 20 то тоді в 19 столітті!
Шановний, яка половина, отямтеся! Вас послухати - так і українців вже на світі не лишилося!
бо у когось років 100 тому в роду буми російські чи польські коріння….
Шановний, ви розумієте різницю між слов'янином-росіянином та негром чи китайцем?
Я ж вважаю що не варто ділити громадян за національністю, а просто створити більш жорсткі умови для мігрантів та процедуру отримання того ж таки громадянства… і не форсувати події!
І де ж ваш націоналізм, якщо для вас навіть національність не має значення? Ви розумієте, що відмовитись від національності - це відмовитись від роду, від нації, від Батьківщини, від мови, кільтури, традицій, вірувань, від усього, що являє національну автентичність! Що ж лишиться від вас тоді? Шматок паперу із написом "поспорт"?
Бо крайній націоналізм лише руйнує раїну… а от про що я говорю, вважаю що з часом за рахунок « схрещення» будь-який громадянин матиме всі підстави називатись етнічним українцем, нехай навіть це займе і 100 років…
Знаєте, на це є дуже гарне висловлювання сенатора від Міссісіпі Теодора Г. Білбо:
"Все на этой земле можно поправить. Каждое поражение может стать отцом будущей победы. Каждая потерянная война может стать толчком к новому подъему. Каждое бедствие может вызвать в людях новый приток энергии. Любой гнет может стать источником новых сил к новому возрождению. Все это возможно, пока народы сохраняют чистоту своей крови. Только с потерей чистоты крови счастье потеряно навсегда. Люди падают вниз уже навеки и из человеческого организма уже никак не вытравишь последствий отравления крови."
Якщо ви зараз відмовитеся від національності на користь громадянства, то через ваші сто років українців не буде вже взагалі - буде лише якась негроїдно-вузькоока суміш з українськими паспортами. Ви цього хочете?
Не будуйте ілюзії, варто подивитися реально на ситуацію, змішування національностей йде вже століттями…
Змішування в відсотках 1-2 як випадки, скоріше вийнятків, а ви хочете зробити це правилом.
тому ділити на явних українців і нац. меншини просто тупо…
А "не тупо" це наплювати на українців взагалі? Навіщо нам етнічні українці, коли є паспорт? Ви розумієте різницю між кров'ю та шматком паперу? Я б порадив вам, шановний, принаймні задуматись над девізом Русской общины - "Не отрекайтесь от своих корней".
Сам же я вважаю що Україні потрібен дійсний (громадянський) націоналізм, про який я і писав, а не про етнічний!
Націоналізм який пропонує відмінити національність ви називаєте справжнім?
По-друге … якщо українець одружився на темношкірій дівчині, і в них народилася дитина… ким вона буде за національністю? Я вважаю що тут як і прізвище, повинно переходити від батька…
Негр ніколи не буде українцем. Своїми роздумами ви нагадуєте мені "ефіопа" з гарного російського фільму "Жмуркі", який весь час розповідав що він "русскій"...
це не може значно вплинути на генетичну структуру нації що налічує 32 млн….
Знаєте, є таке гарне прислів'я: "ложка дьогтю псує бочку меду".
І взагалі… я хоча б якесь бачення маю в цьому питанні… з вашого ж боку одна піна з рота…
Я намагаюся довести вам хибність вашої думки.
І взагалі то суть нашої суперечки була не в можму бачунні національної політики, це окрема тема, а в істиній суті націоналізму. Давайте не відходити від теми.
Спочатку пишете:
А потім на темношкірого говорите
Шановний, давайте не доходити до толерастичного маразму і забороняти негра називати негром. Негр він і в Африці негр, і в Америці негр, і в Росії він теж негр, бо він чорний.
Мої ідеї не несуть загрози Незалежності, суверенності та цілісності України, на відміну від ваших…
Так, вони лиш ведуть до деградації, розкладання суспільства і поступового зникнення української нації як такої...
Ересь - Нечто противоречащее общепринятому мнению, пониманию. Нечто ложное, вздор, чепуха.
Єресь - це те, що протирічить істині. А істина і "общепринятое мнение" - трошки різні поняття.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

І де ж ваш націоналізм, якщо для вас навіть національність не має значення? Ви розумієте, що відмовитись від національності - це відмовитись від роду, від нації, від Батьківщини, від мови, кільтури, традицій, вірувань, від усього, що являє національну автентичність! Що ж лишиться від вас тоді? Шматок паперу із написом "поспорт"?
Здається саме про національну автентичність МАХ і каже. Це Ви тут за "чистоту" крові. А в реалі є дуже велика кількість "чистокровних" українців, які "змоскалились" і волають на всю голрянку про належність до великого імперського народу, а Україну за країну не вважають, і ще більше "нечистокровних" українців, які мають цю національну автентичність і поважують мову, кільтуру і все інше.
І взагалі, перш ніж тут, як МАХ казав, з піною у рота, щось ксенофобське казати, кроще б більше дізналися, звідки українська нація з'явилась, науково-дослідницьки книжки почитали, а не пропогаду з перетасованими "як потрібно" фактами.
 
Зверху