Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

не треба молитись. треба реально дивитись на речі. зараз країні необхідний кредит
Країні необзідна влада, що зможе керувати країною без кредитів.
бо доляр підскоче, якщо не буде траншу.
Долар не підскоче, долар штучно піднімуть власники банків(читай влада) яким не дістанеться траншу аби зідрати недоотримані надприбутки з народу.
де таке чули? з уст пані Ю.?
В темі "Геть Усіх" мені намагаються довести що у нас нака суперпрофесійна влада, а ми такі негідники хочимо позбавити народ цих благодєтєлєй і незамінних фахівців.
а хто здатен? тільки не кажіть, що Корч і Ко.
А звідки ви знаєте що вони не здатні?
вони керують. проблема в нас самих
А, дійсно, як же я одразу не додумався? Влада свята чесна і праведна! То ми погані! Влада все робить правильно, а ми їй тільки заважаємо.. своїм існуванням.
Бізнес, кажете в тіні, а що йому ще робити? Якщо криза на дворі, бізнес і без того несе збитки, а вони податки вдвічі збільшують. У людей роботи немає, родини годувати нічим, а вони в рамках програми по "зменшенню впливу фінансової кризи" впроваджують зміни до законодавства згідно з якими люди можуть почати отримувати допомогу по безробіттю лише з 91го дня після того, як стануть на облік... Це нормально по-вашому? Чи знову ми в цьому винні?
пані Ю. розробила такий бюджет. Ющенку довелось ого підписати, бо не можна країні іти у новий рік без бюджету. у травні будуть внесені зміни до кошторису.
"Довелося", "бо не можна", "та я не винен".... Стандартні відмовки демократів. Справу зробили, а хто відповідати має - невідомо. Ні хто ніколи не винен...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

А звідки ви знаєте що вони не здатні?
знаю, на власні оченята бачила. УНА-УНСО розвалив саме Корч. а якщо людина вміє розвалювати добре, то будувати навряд.
всі інші тези вже обговорювались. повторюватись не буду.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

знаю, на власні оченята бачила. УНА-УНСО розвалив саме Корч. а якщо людина вміє розвалювати добре, то будувати навряд.
всі інші тези вже обговорювались. повторюватись не буду.
Корч пішов з УНСО коли та почала з боївки перетворюватися на ліберальне болото. А розвалилася вона вже пізніше.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

та це ви помиляєтесь.
а де був Корч, коли був 2001 рік і акція "Україна без Кучми"? поцікавтесь у Корча особисто.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

та це ви помиляєтесь.
а де був Корч, коли був 2001 рік і акція "Україна без Кучми"? поцікавтесь у Корча особисто.
А ви були в той час членом УНСО?

Доречі, якщо вже пішла така тема, то чи не підкажете Ви мені, навіщо пан Тягнибок розвалив СНПУ?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

Тягнибок розвали СНПУ? ггггг . СНПУ отримало нову назву "ВО Свобода", обрало нову символіку, лідера тощо. ніхто нічого не розвалював. не знаєте - не кажіть. доречі в темі Свободи є пости про історію партії, якби ви тему читали, ви б помітили. там написано, і не писали такої маянчі.

Я член УНА-УНСО? вже й УНСО мені приплели. запевняю вас, що не була у їх лавах, як і ні в чиїх інших допоки. Маю тісні стосунки із керівницством УНА-УНСО вже років 5, тому знаю, що кажу.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Шведы отомстили россиянам за Грузию
Олег БЕСАРАБ (Газета по-киевски, № 52, 23 марта 2009)

Группа, которая претендовала представлять Швецию на "Евровидении", попросила Путина уйти. В рамках музыкального конкурса Melodifestivelen, который одновременно является в Швеции национальным отбором на "Евровидение", шведская группа Grotesco показала пародийный скетч, полный самых распространенных стереотипов о России – вроде медведей и балалаек.


В клипе Tingeling goes Russia группа музыкантов на фоне собора Василия Блаженного наяривает на балалайках и баяне, возникает мужской военный хор, медведь на цепи, из-за матрешек выскакивают почти голые красотки в кожаных сапогах до середины бедра и желтых трусах со звездой на попе. В припеве звучала фраза: "До свидания, Путин".


Посольство России в Швеции уже отреагировало, официально заявив: "Мы не комментируем эксцентричные выходки лунатиков, чьей русофобии место в психиатрической больнице, а не на сцене". Пресс-секретарь посольства РФ Анатолий Каргополов сказал, что не понимает, почему шведские музыканты показали такой искаженный образ России.


Он также отметил, что если русские зрители увидят, что происходило на сцене в минувшие выходные, то не поддержат шведскую певицу на "Евровидении". От этой страны в Москву поедет певица Малена Ернман с песней La Voix.


А музыканты, сделавшие "русофобский" клип, недоумевают – они хотели высмеять не саму Россию, а тот стереотип, который сложился о ней в мире. Но вряд ли совпадение слов "До свиданья, Путин" в шведской песне с текстом песни грузинской группы, которая хотела спеть в Москве "Мы не хотим Путина", было случайным.


Экс-президент и действующий премьер РФ стал объектом жестких подколок не только в стране, с которой Россия вела войну, но и в спокойной Швеции. Не приходится сомневаться, что с московским "Евровидением" будет связан еще не один международный скандал.

 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Тягнибок розвали СНПУ? ггггг . СНПУ отримало нову назву "ВО Свобода", обрало нову символіку, лідера тощо. ніхто нічого не розвалював. не знаєте - не кажіть. доречі в темі Свободи є пости про історію партії, якби ви тему читали, ви б помітили. там написано, і не писали такої маянчі.

Я член УНА-УНСО? вже й УНСО мені приплели. запевняю вас, що не була у їх лавах, як і ні в чиїх інших допоки. Маю тісні стосунки із керівницством УНА-УНСО вже років 5, тому знаю, що кажу.
СНПУ розвалилося через надмірний лібералізм пана Тгнибока. В результаті утворилося дві організації: Свобода та Патріот України. Добре "свободівці" казки розповідають...

Керівництвом УНСО якої саме? І я нічого вам не приплітав. Ви знак запитання після мого речення бачили? Я у вас спитав: "а чи не були ви членом УНСО"? Читайте, будь-ласка, уважніше.
УНСО припинила своє існування через небажання лишатися боївкою, а бажання іти на вибори як партія. Цього бажало керівництво УНА. Корчинський не захотів брати участі у перетворенні організації на збіговисько лібералів-товстунів і тому пішов. Корчинський був провідником УНСО, а УНСО підкорялося УНА. І саме УНА його і розвалила. Тож не розповідайте того, чого не знаєте.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Посольство России в Швеции уже отреагировало, официально заявив: "Мы не комментируем эксцентричные выходки лунатиков, чьей русофобии место в психиатрической больнице, а не на сцене".
Як то кажуть "культура аж прет"... І такі висловлювання дозволяє собі дипломатична місія? :shock:
 
Зверху