Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

СНПУ розвалилося через надмірний лібералізм пана Тгнибока. В результаті утворилося дві організації: Свобода та Патріот України. Добре "свободівці" казки розповідають...
ви тоді, вибачте, школяриком були. прийдіть на зустріч до Олега і він вам скаже те саме, що я сказала.

Керівництвом УНСО якої саме? І я нічого вам не приплітав. Ви знак запитання після мого речення бачили?
УНСО припинила своє існування через небажання лишатися боївкою, а бажання іти на вибори як партія. Цього бажало керівництво УНА. Корчинський не захотів брати участі у перетворенні організації на збіговисько лібералів-товстунів і тому пішов. Корчинський був провідником УНСО, а УНСО підкорялося УНА. І саме УНА його і розвалила. Тож не розповідайте того, чого не знаєте.
я вам дам номери керівника організації і ви їх цим посмішите. добре?

Я у вас спитав: "а чи не були ви членом УНСО"? Читайте, будь-ласка, уважніше.
Я член УНА-УНСО? вже й УНСО мені приплели. запевняю вас, що не була у їх лавах, як і ні в чиїх інших допоки. Маю тісні стосунки із керівницством УНА-УНСО вже років 5, тому знаю, що кажу.
кому ще варто читати хоть щось.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Малолітство,це коли до 18 років.Довго ж у вас Яник дорослішав.
Совершенно верно :)

Малолетний - до 16 лет .

Неполнолетний - от 16 ло 18 лет .

Полнолетний - от 18 лет .

ИТОГО : по Украинскому законодательству малолетние (люди до 16 лет) не несут Уголовной ответственности вобще .
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Совершенно верно :)

Малолетний - до 16 лет .

Неполнолетний - от 16 ло 18 лет .

Полнолетний - от 18 лет .

ИТОГО : по Украинскому законодательству малолетние (люди до 16 лет) не несут Уголовной ответственности вобще .
Да а на малолетку почему-то с 14 отправляют:)
Знатоки Уголовного кодекса собрались:)
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Да а на малолетку почему-то с 14 отправляют:)
Знатоки Уголовного кодекса собрались:)
Багатий досвід?
Карна відповідальнісь настає з 14 років,це вірно.Але ж Яник отримав свої терміни не в 14,і не в 16,тому моя іронія стосовно малолітства Яника доречна.Довго він дорослішав.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Да а на малолетку почему-то с 14 отправляют:)
Знатоки Уголовного кодекса собрались:)
Та вы шо ?

Стаття 22. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність"

1. Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося шістнадцять років.

2. Особи, що вчинили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, підлягають кримінальній відповідальності лише за умисне вбивство (статті 115-117), посягання на життя державного чи громадського діяча, працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця, судді, народного засідателя чи присяжного у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя, захисника чи представника особи у зв’язку з діяльністю, пов’язаною з наданням правової допомоги, представника іноземної держави (статті 112, 348, 379, 400, 443), умисне тяжке тілесне ушкодження (стаття 121, частина третя статей 345, 346, 350, 377, 398), умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (стаття 122, частина друга статей 345, 346, 350, 377, 398), диверсію (стаття 113), бандитизм (стаття 257), терористичний акт (стаття 258), захоплення заручників (статті 147 і 349), зґвалтування (стаття 152), насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом (стаття 153), крадіжку (стаття 185, частина перша статей 262, 308), грабіж (статті 186, 262, 308), розбій (стаття 187, частина третя статей 262, 308), вимагання (статті 189, 262, 308), умисне знищення або пошкодження майна (частина друга статей 194, 347, 352, 378, частини друга та третя статті 399), пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів (стаття 277), угон або захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна (стаття 278), незаконне заволодіння транспортним засобом (частини друга, третя статті 289), хуліганство (стаття 296).
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

А то что Янык отсидел так и что у нас пол страны отсидело…..зато он жизнь знает к тому же это было по малолетке.
якщо у вас півродичів сиділо. то у мене за 7 поколінь українців з боків матері та тата ніхто. я розумію, що для східної України це цілком нормально, бо там дійсно кожен другий сидів, але не для мене і тих , хто голосував швидше проти Януковича, ніж за Ющенка.
 

МАХ

Active Member
Re: ВО "Свобода"

Усе попереду … цінності наступних поколінь лише будуть знижуватися… тому підтвердження рейтинг відмотавшого строк професора… настає новий час… нажаль… коли невинних саджають, а справжні бандити при владі, серед нас… судова система, як і вся країна морально пала… Хто має достатньо великий круг спілкування мене зрозуміє… подивіться на молодь.. покажіть хоча б одного одинадцятикласника який не пробував «травку»… звісно вони є .. але одиниці… А серед молоді популізується конфліктація з законом… половина підсіли на гральні автомати… а далі й барижництво… отработал телефончик, провалил на ринке… и на апарати.. все програв, на останню двадцятку нажрався і до наступного дня.. вигра нажрався тільки з більшим розмахом… а там і не за горами і тюрма… тому варто змінюватись самим… бо збудеться пророцтво Модда…
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Багатий досвід?
Карна відповідальнісь настає з 14 років,це вірно.
З 16-ти ! З 14-ти лише по 47 статтям , з 447 ст. УК .

Стаття 22 УК. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність

1. Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося шістнадцять років.

2. В п.2 є перелік по яким людина може нести кримінальну відп. з 14 .

Якщо брати УК взагалі - то з 16 ! (з 14 частково)
 

Modd

Очень Важная персона
Re: ВО "Свобода"

Усе попереду … цінності наступних поколінь лише будуть знижуватися… тому підтвердження рейтинг відмотавшого строк професора… настає новий час… нажаль… коли невинних саджають, а справжні бандити при владі, серед нас… судова система, як і вся країна морально пала… Хто має достатньо великий круг спілкування мене зрозуміє… подивіться на молодь.. покажіть хоча б одного одинадцятикласника який не пробував «травку»… звісно вони є .. але одиниці… А серед молоді популізується конфліктація з законом… половина підсіли на гральні автомати… а далі й барижництво… отработал телефончик, провалил на ринке… и на апарати.. все програв, на останню двадцятку нажрався і до наступного дня.. вигра нажрався тільки з більшим розмахом… а там і не за горами і тюрма… тому варто змінюватись самим… бо збудеться пророцтво Модда…
А я вообще-то до данного типа не отношусь.......я так сказать из прогрессивной молодёжи.....но не той что одевается как 3,14едики и висит в типа в клубах под коксом или феном. А той что увлекается тем же чем и вся Европейская и Американская молодёжь.
Для меня особо роли не играет седел человек или нет главное кем он стал.
 
Зверху